در حال گرفتن اطلاعات...

برای جوان ماندن تنها 4 دقیقه زمان لازم است

دسته: سلامت تاریخ نگارش: ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 1764

برای جوان ماندن باید سلول‌های بدن در معرض پیری قرار نگیرند، زمانی که سلول‌ها شروع به پیر شدن می‌کنند شما جوانی خود را از دست خواهید داد .

برای جوان ماندن تنها 4 دقیقه زمان لازم است

انسان به طور ذاتی دوست دارد جوان بماند و تا حد ممکن پیری را به تاخیر بیاندازد و به طبع برای رسیدن به این خواسته بایستی تلاش کند که یکی از تلاش‌های توصیه شده انجام حرکات ورزشی است، حرکاتی که متاسفانه در بین مردم کشورمان زیاد به ان پرداخته نمی‌شود. چای زردچوبه ضد سرطان و جوان کننده بی نظیر

برای افرادی که فرصت زیادی برای رفتن به باشگاه و انجام ورزش‌های طولانی مدت را ندارند پیشنهادی فوق العاده داریم، پیشنهادی که بر اساس نتایج تحقیقات منتشر شده است. چه کنیم تا جوان به نظر بیاییم

 

جوان ماندن و به تاخیر انداختن پیری سلول‌های بدن با 4 دقیقه دوچرخه سواری تند

 

دوچرخه سواری خانم ها

 

روزانه 4 دقیقه به سرت و با تمام قدرت دوچرخه بزنید تا سلول های بدنتان جوان مانده و از پیری دور شوند.

بر اساس گزارش کلینیک "مایو" در آمریکا تحقیقات نشان داد که روزانه 4 دقیقه انجام حرکت دوچرخه با سرعت و قدرت بالا مساوی است با جوانی سلول‌های بدن.

برای نتیجه ی بهتر و قابل انتظار بایستی انجام 4 دقیقه دوچرخه زدن را 4 بار در هفته به همراه 90 دقیقه پیاده روی انجام دهید.

دوچرخه سواری با شتاب بالا روند پیری را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد و برعکس کاهش فعالیت بدنی و سستی در ورزش پیری را سریعتر می‌سازد.

اکثر مردم فکر می‌کنند که دوچرخه سواری طولانی مدت می‌تواند بهترین ورزش باشد اما در حالیکه مرکز تحقیقات آمریکا می‌گوید بهترین روش دوچرخه سواری برای افرادی که فرصت کافی برای ورزش ندارند انجام 4 دقیقه دوچرخه سواری با شتاب بالاست .

با نادیده گرفتن DNA و بحث وراثت عاملی برای طولانی شدت عمر و سلامت انسان وجود دارد که در داخل بدن با نام میتوکندری نشاخته می‌شود با این تغییر در سبک زندگی در وضعیت بهتری خواهد بود.

میتوکندری‌ها در تمام سلول‌ها دارای تنفس هوازی به جز در باکتری‌ها که آنزیم‌های تنفسی آنها در غشای سیتوپلاسمی جایگزین شده‌اند وجود دارند. این اندامک‌ها ، نوعی دستگاه انتقال انرژی هستند که موجب می‌شوند انرژی شیمیایی موجود در مواد غذایی با عمل فسفوریلاسیون اکسیداتیو ، به صورت پیوندهای پرانرژی فسفات (ATP) ذخیره شود.

به گفته محققان کلینیک "مایو" 72 مرد و زن در میانگین سنی 18 تا 30 و 65 تا 80 در این بررسی مورد آزمایش قرار گرفتند که بعد از نتایج به دست آمده تاثیر دوچرخه سواری با شتاب بالا در جلوگیری از پیری سلول‌ها ثابت شد.

به گفته ی دکتر " سریکوماران نیر " این خبر خوبی برای افرادی است که به دلیل مشغله زیاد فرصت ورزش ندارند. وی در ادامه افزود :تمام بررسی‌ها با دقت بالا انجام شد و به نظر من هیچ جایگزینی برای این ورزش در رابطه با جلوگیری از پیری در بدن وجود ندارد.

بهترین غذاها برای مبارزه با پیری

فواید ماساژ صورت برای جوانی و زیبایی پوست

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید