در حال گرفتن اطلاعات...

بیشترین عمل های زیبایی صورت و بدن کدامند؟

بزرگنمایی
دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 5322

در کشور ما، تعداد عمل‌های زیبایی بسیار بالا است و رفتن به زیر تیغ جراحان برای زیباتر شدن، راحت‌تر و بیشتر از کشورهای دیگر دنیا انجام می‌شود. اما در کل دنیا هم مردم برای زیباتر شدن صورتشان جراحی‌های مختلفی انجام می‌دهند که پرطرفدارترین و پرتعدادترین آن‌ها را می توانید ببینید.

بیشترین عمل های زیبایی صورت و بدن کدامند؟

خیلی از اعمال جراحی زیبایی که انجام می‌ شوند، دلیل بسیار محکمی برای آن‌ها وجود ندارد و واقعا برای بسیاری از آن‌ها نمی‌توان مشکل خاصی در نظر گرفت. جز اینکه خیلی از کارشناسان معتقدند که مردم از زمانی که عکس‌های سلفی باب شدند، بیشتر به این عمل‌ها روی آورده‌ اند، انگار انتشار آنها در فضای مجازی، باعث شده که بخواهند چهره زیباتری داشته باشند.

 

بیشتری آمار عمل های زیبایی صورت و بدن

طبق اطلاعات منتشر شده توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، در سال 2016، تعداد 1.8 میلیون جراحی پلاستیک در دنیا صورت گرفته است که 5 عمل محبوب و پرطرفدار عبارتند از:

 

1. عمل زیبایی سینه، 290 هزار مورد.

2. لیپوساکشن، 236 هزار مورد.

3. عمل زیبایی بینی، 233 هزار مورد.

4. جراحی پلک، 209 هزار مورد.

5. بالا کشیدن پوست صورت، 131 هزار مورد.

 

اما آمارهای بالا مربوط به اعمال جراحی زیبایی که در آن‌ها روش‌های معمول هر جراحی صورت می‌گیرد، بود، اعمال زیبایی دیگری که نیاز به بیهوشی و بخیه ندارند، در آماری جداگانه ذکر شده‌اند که مجموع آن‌ها 15.5 میلیون مورد بوده است که در ادامه 5 مورد از پرتعدادترین آن‌ها را می‌بینید.

 

تزریق ژل به لب

 

1. بوتاکس، 7 میلیون مورد.

2. تزریق چربی، 2.6 میلیون مورد.

3. لایه‌ برداری شیمیایی، 1.3 میلیون مورد.

4. لیزر موهای زاید، 1.1 میلیون مورد.

5. میکرودرم ابرژن، 775 هزار مورد.

 

در این آمارها مشخص شده است که تزریق ژل به لب نسبت به سال گذشته 39 درصد رشد داشته است که این نشان دهنده رواج محبوبیت لب‌ های برجسته در بین مردم است و نکته جالب اینکه تاثیر کوچک ترین عضو خانواده معروف کارداشیان - جنر یعنی کایلی جنر که عکس‌ های لب بزرگ و حجیم شده با ژل خود در اینستاگرامش را منتشر کرده است، بسیار محسوس می‌ باشد.

دیگر اینکه گفته می‌ شد، در این سال‌ها کسانی که جراحی‌ های زیبایی انجام داده‌ اند، انگار که بعد از آن، دوباره برای انجام جراحی‌ های دیگر داوطلب خواهند شد، زیرا پزشکان اعلام کرده‌ اند که طرفداران روش‌ های جراحی زیبایی، بیش از یک مورد عمل زیبایی روی خود انجام می‌ دهند و این نسبت به سال‌ های گذشته که اشخاص فقط یک بار و آن هم برای رفع نقص و مشکلی اقدام به جراحی زیبایی می‌ کردند، بسیار بیشتر شده است.

 

عوارض جراحی پلاستیک که درگیرتان خواهد کرد

چگونه عوارض عمل‌های زیبایی را کاهش دهیم؟

اگر قصد کاشت و پیوند ابرو دارید بخوانید!

7 نکته بسیار مهم که باید قبل از جراحی زیبایی بدانید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید