در حال گرفتن اطلاعات...

رنگ رژلب برای پوست گندمی و سبزه

دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 28353

گاهی اوقات پیدا کردن رنگ رژلب مناسب، می‌تواند کار مشکلی باشد، به خصوص برای خانم‌هایی با رنگ پوست گندمی و سبزه. تناژهای مختلفی از رنگ‌های گرم و سرد برای این نوع رنگ پوست می‌تواند مناسب باشد، که البته پیدا کردن آن تناژ متناسب، رمز داشتن یک آرایش زیبا و بدون نقص است.

رنگ رژلب برای پوست گندمی و سبزه

یکی از ساده‌ترین و رایج‌ترین روش‌ها برای پی بردن به تناژ رنگ پوست و گرمی و سردی آن این است که به رگ‌های نمایان در مچ دست خود نگاه کنید و به رنگ آن‌ها دقت کنید. اگر رگ‌ها به رنگ آبی باشند و یا به آن نزدیک‌تر باشند، تن رنگ پوست شما سرد است و اگر رنگ آن به سبز نزدیک‌تر باشد، تن پوستتان گرم است.اگر پوستتان گندمی و سبزه است لازم است که رژلب های مناسب پوست خود را بهتر بشناسید. در این مقاله به معرفی بهترین رنگ رژلب برای پوست گندمی و سبزه میپردازیم.

برای داشتن یک آرایش لب زیبا و بدون نقص، بهتر است به رنگ چشم‌ها، رنگ مو و رنگ پوست در کنار هم دقت شود که بهترین نتیجه حاصل شود. البته آگاهی از آرایش پایه برای رنگ پوست گندمی و سبزه هم مهم است که در آموزش‌هایی کاربردی باید آن را فرا بگیرید و از به کار بردن روش‌های آرایشی برای افرادی با رنگ پوست روشن و سفید خودداری کنید. 

اگر رنگ پوستتان گندمی و سبزه است، بهتر است رنگ مو و همچنین رنگ لاک مناسب برای آرایش خود را بشناسید و از رنگ‌های مناسب با رنگ پوستتان استفاده کنید. 

 

رنگ رژلب برای پوست گندمی و سبزه

 

رنگ رژلب قرمز نارنجی

 

1. اگر رنگ پوست شما سبزه و گندمی با رگه‌هایی از طلایی است، بهترین رنگ رژلب برایتان، هلویی و رنگ نارنجی مرجانی است. این رنگ به پوست شما درخشش بسیار زیبایی خواهد بخشید، به خصوص اگر پوستتان کمی برنزه هم باشد. 

 

2. رنگ رژلب برای پوست‌های گندمی و سبزه با چشمان مشکی رنگ، انواع تناژ رنگ قرمز است. تناژ رنگ قرمز که در آن کمی قهوه‌ای هم وجود داشته باشد، بهترین است و آرایشتان را متحول خواهد کرد.

 

کیم کارداشیان با رژلب قرمز

 

3. پوست گندمی و سبزه با هاله‌ای از رنگ زیتونی درآن، باید با رژلبی با رنگ‌های بنفش، آلویی و سرخ تیره آرایش شود.

 

4. پوست‌هایی که رنگ تیره‌تری نسبت به گندمی و سبزه معمولی دارند، رنگ‌های روشن رژلب‌های قرمز، صورتی و بنفش را استفاده نمایند، به هیچ عنوان نباید از رژلب تیره‌تر از رنگ پوست استفاده کرد.

 

ریحانا با رژلب بنفش

 

5. برای رنگ پوست تیره با موهای قهوه‌ای، رنگ قرمز و هلویی روشن استفاده کنید. برق لب و لنز چشم آبی نیز برای این رنگ پوست بسیار عالی خواهد بود و آرایشی بسیار جذاب‌تر ایجاد می‌کند.

 

6. برای پوست گندمی متوسط با موهای طلایی و روشن، از رژلب هلویی و گلبهی براق استفاده کنید. اگر کک و مک دارید، از رژلبی با همین رنگ‌ها که کمی در آن هاله قهوه‌ای دارچینی وجود دارد، استفاده کنید.

 

کیم کارداشیان

 

کدام تناژ رنگ رژلب قرمز مناسب رنگ پوستتان است؟

رنگ موی جدید برای پوست گندمی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
معصومه
۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
خوب بودمرسی
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید