در حال گرفتن اطلاعات...

جدیدترین عکس ته ریش مردانه 2017، قسمت چهارم

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 7851

ته ریش یکی از پر کاربردترین استایل‌ها در آقایان است، به خصوص آقایانی که صورت کشیده یا مستطیلی دارند، با ته ریش ملایم خیلی جذاب می‌شوند! اما بقیه آقایان چطور؟ در این‌جا (قسمت چهارم) با تعدادی از جدیدترین مدل ته ریش برای انواع صورت‌ها آشنا می‌شوید!

جدیدترین عکس ته ریش مردانه 2017، قسمت چهارم

قسمت سوم را در این‌جا بخوانید.

 

ته ریش برای آقایان جوان‌تر

برای آقایانی که تازه وارد دانشگاه شده‌اند یا دبیرستان را طی می‌کنند این مدل ته ریش باریک انتخاب عالی است. اکثر آقایان جوان از این ته ریش با رنگ قهوه‌ای استفاده می‌کنند و البته موها نیز باید کوتاه باشند. مدل ته ریش مردانه (2017)

 

مرد جوان با ته ریش

 

سایز استاندارد ته ریش

ته ریش حرفه‌ای به مراقبت و رسیدگی متناوبی نیاز دارد. شیو کردن گردن برای این‌که ته ریش روی فک شکل بهتری به خود بگیرد، کوتاه نگاه داشتن تمام قسمت‌های ریش به یک اندازه، شیو از نیمه‌ی گونه به بالای آن و یکسان نگاه داشتن طول موهای سبیل و خط ریش از جمله کارهای حرفه‌ای برای داشتن ته ریشی استاندارد است. از پیشگامان این مد می‌توان به بردلی کوپر و جورج کلونی اشاره کرد. عکس ته ریش مردانه

 

بردلی کوپر

 

ترکیب ته ریش و ریش زیر چانه

هر ته ریشی به راحتی می‌تواند به مدل ریش زیر چانه تبدیل شود. تمام کاری که باید بکنید این است که اجازه دهید در قسمت زیر چانه اندکی بیشتر رشد کند. برای نگه داشتن این ریش و تمیزی آن به کار بیشتری نیاز دارید. همچنین به یاد داشته باشید که سبیل ته ریش را فراموش نکنید!

 

ته ریش کوتاه

 

ته ریش بلند پروفسوری

این مدل ته ریش تقریبا مدل تمیزی از ریش پروفسوری است با این تفاوت که ردی از ته ریش  تا گونه‌هایتان کشیده شده است. مدل کلی آن بی‌نهایت جذاب است.

 

سلمان خان

 

ته ریش شرقی

اگر موهای مشکی و ضخیمی دارید، می‌توانید به راحتی از این مدل ته ریش پهن استفاده کنید. فقط مراقب باشید که اندازه‌ی موها تا حد ریش کامل بلند نشوند.

 

ته ریش کامل

 

ته ریش شکل‌دار

شکل ته ریش معمولا مهمترین فاکتور آن است. اگر یاد بگیرید که چگونه به ته ریش خود فرمی درست و زیبا بدهید می‌توانید مطمئن باشید که تمیز و جذاب به نظر می‌رسید. هم‌چنین می‌توانید با استفاده از ته ریش، مدل صورت و فک خود را نیز تغییر دهید.

 

ته ریش سبک

 

مدل تنبلانه!

ته ریش معمولا توجیهی منطقی(!) برای آقایانی است که صبح‌ها حوصله‌ی تمیز کردن ریش خود را ندارند. این مدل اگرچه تمیز نیست، اما برای خودش استایلی متفاوت است.

 

ایان سامرهلدر

 

جالب‌ترین و جدیدترین مدل ریش برای آقایان را بخوانید.

مدل موی جدید در آقایان 2017 را ببینید.

مدل مو مردانه کوتاه را ببینید.

آموزش مدل موی جدید برای آقایان را ببینید.

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهین!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
بلوچ
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
عالیه
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید