در حال گرفتن اطلاعات...

دسته گل مدرن عروس - قسمت اول

بزرگنمایی
دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 8026

در انتخاب دسته گل عروس، چیزی که مهم است، این است که شما بدون اینکه خود را دچار سردرگمی کنید، مدلی را که از آن لذت می‌برید، انتخاب کنید و کلمه مدرن و کلاسیک برایتان مهم نباشد، چون چیزی که انتخاب می‌کنید حتما زیباست.

دسته گل مدرن عروس - قسمت اول

مدل‌های بسیار زیبا و شیکی از دسته گل عروس که که هم نوعی سنت‌شکنی در آن دیده می‌شود و هم اینکه مدل‌های خاص و جدیدی است که ممکن است از دیدن آن‌ها تعجب کنید.

این مدل‌های مدرن با اینکه با انواع قدیمی و کلاسیک خود کمی متفاوت هستند، اما همگی در زیبایی و طراوت به یک حد و اندازه می‌باشند که انتخاب هر کدام معرف سلیقه و ذوق عروس‌هاست.

 

انواع مدل دسته مدرن گل عروس

یک سنت‌شکنی در رنگ و نوع گل، معمولا این رنگ گل‌ها را در سبدهای گل بیشتر استفاده می‌کنند تا در دسته گل عروس، اما به هر حال هم خاص است و هم زیبا. اگر دوست ندارید از مدل‌های اینچنینی در مراسم عروسی استفاده کنید، این نوع دسته گل را در مراسم نامزدی و با لباس مجلسی هماهنگ کنید که خیلی هم زیبا می‌شود.

 

دسته گل عروس با گل های زرد و بنفش

 

شاید فکرش را هم نمی‌کردید که استفاده از گل کاکتوس در دسته گل عروس به این زیبایی باشد. این ترکیب عالی گل کاکتوس با گل‌های سفید رنگ واقعا جذاب است!

 

دسته گل زیبای عروس

 

این هم دسته گلی مدرنی که روی مچ دست متصل می‌شود. این مدل را ساقدوش و مادر عروس هم می‌تواند با عروس ست کند.

 

دسته گل مچی

 

در این دسته گل زیبا، بیشتر از غنچه‌ها و برگ‌های سبز و پهن استفاده شده است و جالب‌تر اینکه، گلی که حلقه روی آن قرار گرفته است، گل خشخاش است.

 

دسته گل مدرن عروس

 

این هم یک نوع دیگر از مدل دسته گل مدرن که در آن فقط از یک شاخه گل بزرگ استفاده شده است.

 

دسته گل تک شاخه

 

این هم دسته گل لاوندر یا همان اسطوخدوس که هم رنگ بسیار زیبایی دارد و هم اینکه گل‌های ریز و منسجم آن واقعا زیبا هستند. این دسته گل عروس را خودتان هم می‌توانید بسازید.

 

دسته گل عروس با گل های ریز

 

آویز گل بسیار زیبا و خوشرنگ از گل‌های رز و میخک، این سبک زیبا را حتما برای عکاسی زیبا و جذاب و خود انتخاب کنید.

 

دسته گل آویزی

 

ایده های مختلف و جدید شاخه گل تک برای عروس

مدل های جدید و زیبای تاج عروس - 2018

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید