بافت مو، آموزش بافت دخترانه و تابستانی + ویدیو

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 1685

در فشن شوها و زندگی عادی، موهای بافته شده حاوی پیام ها و معانی زیادی است. موهای می توانند نرم و نازک و یا ضخیم و محکم باشند. در بسیاری از موارد، موی بافته شده، سمبل یک زن مدرن است..در این‌جا با مدل بافتی روبه رو می‌شوید که در عین سادگی بسیار زیبا بوده و بهترین گزینه برای مهمانی‌های غیر رسمی و تابستانه‌ی شما است!

در فشن شوها و زندگی عادی، موهای بافته شده حاوی پیام ها و معانی زیادی است. موهای می توانند نرم و نازک و یا ضخیم و محکم باشند. در بسیاری از موارد، موی بافته شده، سمبل یک زن مدرن است..در این‌جا با مدل بافتی روبه رو می‌شوید که در عین سادگی بسیار زیبا بوده و بهترین گزینه برای مهمانی‌های غیر رسمی و تابستانه‌ی شما است! مدل بافت مو ساده و زیبا برای روزهای تابستانی، آموزش مرحله به مرحله بافت مو؛ مدل باکسر، آموزش 3 مدل بافت مو ساده و پرطرفدار به همراه عکس، از تاریخچه تا تحولات هنر بافت مو به همراه عکس و آموزش بافت مو پری دریایی بسیار زیبا - تصاویر را ببینید!

فیلم آموزشی بافت مو دخترانه

 

 

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید