انتخاب و خرید میز آرایش - نکاتی که خانم ها باید بدانند

بزرگنمایی
دسته: لوازم آرایشی تاریخ نگارش: ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 3373

میز آرایش برای خانم‌ها از وسایل بسیار پرکاربرد و حیاتی محسوب می‌شود که علاوه بر ضرورت وجود آن، در دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب نیز بسیار تاثیرگذار است. علاوه بر زیبایی ظاهری که هر خانمی با توجه به سلیقه خود دست به انتخاب یک مدل خاص می‌زند، دانستن بعضی نکات در استفاده راحت و بی‌دردسر از این میز نیز ضروری به نظر می‌رسد.

انتخاب و خرید میز آرایش - نکاتی که خانم ها باید بدانند

دختر خانم‌های جوان هنگام انتخاب وسایل ضروری برای تهیه جهیزیه، به دلیل انبوه مسایل ریز و درشتی که ممکن است حتی به ذهنشان هم نرسد، ممکن است در انتخاب یک میز آرایش مناسب که بعدها از وسایل پرکاربردشان محسوب می‌شود، دچار اشتباه شوند. بنابراین باید از یک سری نکات قبل از خرید جهزیه باخبر باشند و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

 

ویژگی‌های یک میز آرایش مناسب و اصولی

میز آرایش چوبی

 

1. سایز اتاق خواب و میز آرایش باید حتما هماهنگ باشند. اگر اتاق خواب کوچکی دارید، میز آرایش بزرگ اگر در آن جا شود، حتما دست و پاگیرتان خواهد شد.

2. میز آرایش کشودار انتخاب کنید. اگر مدل زیبایی که کشو ندارد را انتخاب کرده‌اید، باید بدانید که به زودی از این انتخابتان پشیمان خواهید شد. در کشوهای میز آرایش، بسیار از لوازم آرایش ریز و درشت را که نمی‌دانید با آن‌ها باید چه کنید را جا خواهید داد.

3. میز آرایش باید طوری باشد که وقتی روی صندلی آن می‌نشینید، پاهایتان در زیر میز قرار بگیرد. میزهایی که پایه ندارند و یکسره از کشو کمد تشکیل شده‌اند، برای نشستن در مقابلشان دچار زحمت می‌شوید.

4. صندلی میز آرایشتان باید پشتی و تکیه‌گاه داشته باشد، وگرنه برای حاضر شدن در مقابل آن خیلی زود خسته می‌شوید.

5. آینه میز آرایش را چک کنید که حتما طبیعی و استاندارد باشد. آینه‌هایی که کوچک، بزرگ، کشیده و یا تپل‌تر نشان می‌دهند، مناسب نیستند.

6. قد میز و صندلی آرایش باید طوری باشد که وقتی روی آن می‌نشینید، به راحتی و بدون اینکه به کمرتان فشار وارد شود، آرنجتان روی میز قرار بگیرد تا راحت آرایش کنید.

7. عرض میز نباید آنقدر زیاد باشد که چشمتان تصویر داخل آینه را به سختی ببیند. شما قرار است در آینه میز آرایش کوچکترین جزئیات را ببینید.

 

اشتباهات رایج در انتخاب لباس عروس

آرایش عروس و اشتباهات رایج در آن (سری اول)

بایدها و نبایدهای آرایش چشم (برای عروس‌ها)

زیباترین رنگ رژلب را انتخاب کنید (عروس‌ها بخوانند)

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید