مدل گوشواره عروس 2017 - قسمت چهارم

دسته: جواهرات و ساعت تاریخ نگارش: ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 6667

گوشواره یکی از مهم‌ترین جواهرات برای عروس است، چون زیبایی صورت و مدل موهای او را کامل می‌کند. در این‌جا با تعدادی از جدیدترین مدل‌های گوشواره آشنا خواهید شد...(قسمت چهارم)

مدل گوشواره عروس 2017 - قسمت چهارم

قسمت سوم را در این‌جا بخوانید.

Kristie Earrings

گوشواره‌ای برای عروس‌هایی که طرح‌های قدیمی و کلاسیک را برای مدل‌های مدرن می‌پسندند! طراحی این گوشواره به گونه‌ای است که با هر نوری که به آن بخورد، سنگ‌های راین استون و مروارید‌های سفید آن به تلالو در می‌آیند. بهترین راه استفاده از این گوشواره شینیون بسته در یک طرف صورت است. این گوشواره با لباس عروس سفید بهترین جلوه را دارد.

 

مدل گوشواره عروس

 

Madison Filigree Earrings

گوشواره‌ای که به صورت شما درخششی دوچندان می‌دهد! این گوشواره با طراحی ملیله مانندی که دارد باعث جذاب‌تر دیده شدن مرواریدها می‌شود و آویز کریستال براق که به صورت گلابی شکل برش خورده است، درخشش و زیبایی موهای شما را شدت می‌بخشد. بهترین راه استفاده از این گوشواره شینیون بسته و جمع است و با لباس عروسی سفید جلوه بهتری دارد.

 

مدل گوشواره عروس

 

Audrey Earrings

طراحی پیچاپیچ که با کریستال‌های گرد و درخشان تزئین شده‌اند. به همراه مروارید درشتی که در مرکز گوشواره قرار دارد و آویز گلابی شکلی از کریستال درشت، این امکان را به شما می‌دهد که هم در مراسم عروسی و هم مراسم رسمی دیگری از این جواهر زیبا استفاده کنید. در صورت استفاده برای مراسم عروسی، لباس عروس سفید بهترین انتخاب است. حواستان باشد که جلوه‌ی این گوشواره‌های پر از نقش و نگار با شینیون بسته دوچندان می‌شود.

 

مدل گوشواره عروس

 

Pearl and Silver Earrings

گوشواره‌ای که قطعا به شکوه شما می‌افزاید! این گوشواره‌ی آویزی با طراحی ملیله مانند که در مرکزش با سنگ راین استون و مروارید‌های سفید تزئین شده است، نه تنها صورت شما را کشده‌تر نشان می‌دهد، بلکه با شینیون ساده و بالایی نیز بهترین ترکیب را به شما می‌دهد. فراموش نکنید که استفاده از مروارید سفید و رنگ نقره‌ای با لباس عروسی سفید بهترین حالت را خواهد داشت.

 

مدل گوشواره عروس

 

Mona Earrings

ترکیبی عالی از مروارید و کریستال! درخششی هم‌چون الماس و شکوهی همچون ملکه‌ها! کریستال‌های براقی که به صورت گل بالای این مروارید‌های عاجی رنگ قرار دارند. این گوشواره با شینیون باز و بسته جلوه‌ی زیبایی دارد و می‌توانید با لباس عروسی عاجی و کرم نیز از آن استفاده کنید.

 

مدل گوشواره عروس

 

Erin Earrings

گوشواره‌ای پیچیده و درخشان در عین حال ساده و جذاب! این مدل گوشواره نیز با شینیون‌های باز، بالا، پایین و حتی نیمه شلوغ جلوه‌ی خوبی دارد. می‌توانید با لباس عروسی سفید آن‌را به خوبی ست کنید و برای مراسم رسمی دیگر نیز استفاده کنید.

 

مدل گوشواره عروس

 

Delicate Earrings

گوشواره‌ای ساده که از کریستال با برش گلابی در بالا، برش کوسنی در وسط و آویزهای مارکیز متصل به مروارید عاجی ساخته شده است. از این گوشواره می‌توانید با شینیون‌های باز و بسته و نیمه شلوغ نیز استفاده کنید. رنگ لباس عروس یا هر لباس فرمال و رسمی دیگری که قصد پوشیدنش را دارید، با این مروارید‌ها ست کنید. (ترجیحا رنگ‌های گرم استفاده کنید که با رنگ عاجی مروارید‌ها هم‌خوانی داشته باشند.)

 

مدل گوشواره عروس

 

Vintage Earrings

گوشواره‌ای درخشان با خورشیدی از کریستال‌های براق و آویزی از مروارید سفید. این گوشواره را با شینیون بسته و ترحیجا بالا ست کنید تا درخشش آن به صورت کامل مشخص شود. در ضمن از لباس عروس سفید و یا لباس رسمی با رنگ‌های سرد استفاده کنید.

 

مدل گوشواره عروس

 

ست گردنبند و گوشواره طلای عروس را ببینید.

منتخب تاج عروس را بخوانید.

گلچین آرایش عروس 2016 و 2017 را بخوانید.

انتخاب طلا و جواهر مناسب با لباس عروس را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید