روش های ماندگاری مانیکور

دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 3327

همه‌ی ما دوست داریم تا بیشترین زمان ممکن مانیکورمان باقی بماند. شما می‌توانید با کمک برخی ترفندها بیشترین سود و منفعت را از مانیکور خود ببرید.

روش های ماندگاری مانیکور

 یکی از جذابترین کارها برای بیشتر خانوما و دخترخانومای عزیز طراحی ناخن هست که با لاک‌های رنگارنگ وطراحی ناخن‌های رنگارنگ و زیبا میشه این کار را انجام داد. آموزش کامل مانیکور ناخن به مبتدی ها

 

پاک کردن ناخن با لاک پاک کن قبل از مانیکور

 

پاک کردن ناخن

 

قبل از زدن لاک باید ناخن‌هایتان را آماده کنید. اگر چیزی روی ناخن شما مانده  باشد مانع چسبیدن لاک به آن خواهد شد. با کشیدن یک پد پنبه‌ای بدون پرز و یک پاک‌کننده‌ی استونی روی ناخن‌ها مطمئن شوید ناخن‌هایتان کاملاً تمیز و خشک شده‌اند. نکات مهم برای مراقبت از ناخن ها

 

رسیدگی به ناخن‌ها و مرتب کردن آن‌ها قبل از لاک زدن

 

سوهان کشیدن ناخن

 

اگر انگشت خود را روی ناخن‌هایتان بکشید متوجه برآمدگی‌هایی روی سطح آن خواهید شد. برخی از ما برجستگی‌های بیشتری از بقیه داریم و این‌ها باعث ترک خوردن لاک می‌شوند. راه‌حل این است که تا زمان صاف شدن سطح ناخن روی آن را سوهان بکشید.

 

مرتب کردن پوست زیر ناخن

در زمان زدن لاک باید پوسته‌های زیر ناخن را در نظر داشته باید و مانع رنگ شدن آن‌ها با لاک شوید زیرا باعث بلند شدن رنگ از روی ناخن‌های شما شده و باعث ترک خوردن لاک‌ها خواهد شد. این گام برای ماندگار شدن مانیکور شما اهمیت زیادی دارد. 

 

قبل از لاک زدن شیشه لاک را تکان ندهید

هیچ‌وقت نباید بطری لاک را تکان دهید، مهم نیست چقدر به این کار عادت دارید. چرا؟ این عادت باعث ایجاد شدن حباب‌های هوا داخل بطری خواهد شد که می‌تواند منجر به حبابدار شدن لاک روی ناخن و ترک خوردن آن شود.

 

به لایه‌ها زیرین لاک دقت داشته باشید

روشی که شما لاک می‌زنید سه لایه باید داشته باشد، لایه‌ی پایه، لاک و لایه‌ی رویی که نقش مهمی در طول عمر مانیکور شما خواهد داشت. لایه‌ی پایه کمک می‌کند لاک زیباتر دیده شود و لایه‌ی رویی محافظی برای مانیکور شما خواهد بود.

در مورد لایه‌ی رنگ باید مانند یک فرد حرفه‌ای این کار را انجام دهید، یک بار به سمت پایین و یک بار به طرفین. سپس قبل از زدن لایه‌ی بعدی دو دقیقه صبر کنید. در این لایه زیاده‌روی نکنید، هرچه لاک شما ضخیم‌تر باشد احتمال پوسته شدن آن بیشتر است.

 

لاک خودتان را به آرایشگاه ببرید

سالن‌ها برای زیاد کردن عمر لاک‌های خود به آن رقیق‌کننده اضافه می‌کنند که می‌تواند باعث تغییر رنگ لاک شده و منجر به ایجاد حباب یا پوسته شدن آن شود.

 

دست‌های لاک زده را در آب خیس نکنید

زمانی که مانیکور زیبایتان انجام شد نباید برای زمان  طولانی دست‌هایتان را داخل آب قرار دهید. ناخن‌های شما آب را جذب کرده و شکل طبیعی آن‌ها منبسط می‌شود. سپس آب تبخیر شده، ناخن منقبض گشته و باعث ترک خوردن لاک خواهد شد.

 

معرفی کامل ابزار مانیکور و پدیکور ناخن

مانیکور و پدیکور ناخن چیست و چه تاثیری در زیبایی دارد

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید