آرایش غلیظ صورت، مدل های زیبا برای مهمانی ها

دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 5048

آرایش غلیظ و کامل صورت، مدل جذابی از آرایش است که با وجود مد شدن مدل‌های لایت و اروپایی، هنوز هم مورد علاقه و توجه خیلی از خانم‌هاست و لااقل در مهمانی‌ها و جشن‌ها، خیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آرایش غلیظ صورت، مدل های زیبا برای مهمانی ها

خانم‌های ایرانی به آرایش کردن توجه ویژه‌ای دارند و استفاده از سبک‌های مختلف آرایشی را برای موقعیت‌های مختلفی که در آن  حضور می‌یابند، به داشتن یک آرایش دائمی و سبکی همیشگی ترجیح می‌دهند. مدل آرایش غلیظ صورت که با رنگ‌های تند برای لب و چشم‌ها همراه است، از مدل‌های جذاب، مخصوصا برای مجالس و عروسی است.

 

آرایش صورت با رژلب قرمز

یک آرایش نیمه غلیظ با رژلب مرجانی و خط چشم تیره و پهن. این آرایش با چشم و ابروی تیره، با موهای روشن و بلوند هماهنگ شده است که جذابیت آن را بیشتر کرده است.

 

آرایش ریتا اورا

 

آرایش با رژلب ارغوانی - بورگاندی

همه چیز در این آرایش تیره و غلیظ است، از رنگ موها و ابرو گرفته تا رژلب ارغوانی تیره که بسیار هم خوشرنگ است. رمز زیبایی این آرایش در مژه‌های فریبنده و زیبای آن است.

 

رژلب ارغوانی بورگاندی با آرایش چشم غلیظ

 

آرایش چشم اسموکی با رژلب نود

پوست برنزه با هایلایت بسیار حرفه‌ای، ابروهای روشن و آرایش چشم غلیظ. استفاده از لنز رنگی در کنار آرایش چشم تیره و غلیظ نیز زیبایی خاص خود را دارد.

 

آرایش غلیظ با رژلب نود

 

خط چشم دنباله دار بلند و رژلب قرمز

مدل آرایش با رژلب قرمز، همیشه زیبا و جذاب است. اما رمز زیبایی این آرایش در خط چشم بسیار بلند، مشکی و پهن آن است که سایه چشم طلایی آن را بسیار زیباتر کرده است.

 

خط چشم دنباله دار بلند

 

آرایش ساده اما غلیظ

ابروهای پهن و مشکی و رژلب زرشکی با رنگ پوست سفید و روشن که بسیار زیبا و جذاب شده است.

 

آرایش غلیظ و زیبا

 

آرایش صورت با رژلب بنفش

پوست برنزه و خط چشم گربه‌ای، این مدل آرایش با سایه و رژلب بنفش روشن، از مدل‌های آرایش غلیظ با رنگ روشن است که تیرگی رنگ‌های دیگر را ندارد و زیباتر است.

 

رژلب بنفش روشن

 

آرایش چشم با مژه های پرپشت و سایه تیره

یک مدل دیگر با مژه‌های فریبنده و زیبا. سایه چشم مسی و طلایی که کمی درخشنده و براق است، هم برای آرایش غلیظ و هم برای لایت مناسب است و انتخاب شما در رنگ رژلب آن را غلیظ و یا لایت می‌کند.

 

آرایش غلیظ با رژلب بنفش

 

سایه چشم طلایی و رژلب زرشکی

سایه چشم طلایی و خط چشم پهن و سه‌تایی زیبا که با رژلب ارغوانی تیره بسیار هماهنگ است. مدل‌های آرایش غلیظ با رنگ موی بلوند بسیار زیباتر است.

 

آرایش چشم اکلیلی

 

از همراهی شما با زیبامون دات کام متشکریم.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید