لباس مجلسی، شب، نامزدی و عقد، مدل های 2017 (قسمت اول)

بزرگنمایی
دسته: کفش و لباس تاریخ نگارش: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3055

برای دیدن منتخب جدیدترین و زیباترین لباس‌های مجلسی و نامزدی بهار 2017 با زیبامون همراه باشید!

لباس مجلسی، شب، نامزدی و عقد، مدل های 2017 (قسمت اول)

لباس مجلسی ساتن مشکی با گیپور کار شده Calcuta

این لباس زیبا و بلند که تم ویکتوریایی دارد با دامن صاف و A- Line و بازی جالب و فریبنده که بین تور رو و ساتن زیری آن وجود دارد حالتی با شکوه و رمزآلود را به استایل شما در مهمانی‌های رسمی و جشن نامزدی‌تان می‌دهد.

 

لباس مجلسی مشکی

 

Birmania لباس مجلسی قرمز ابریشمی با یقه دلبری 

مترادف شکوه و پیچیدگی.. این لباس زیبا با انتهای ماهی که دارد و ابریشم قرمزی که به زیبایی اندام را کشیده نشان می‌دهد و یقه‌ی قلبی با طراحی گیپوری ظریف روی آن ترکیب بسیار زیبایی از تور ظریف رویی و یقه‌ی قایقی در پشت لباس را به وجود آورده است. این مدل لباس نامزدی برای اندام‌های کشیده و باریک بهترین انتخاب است.

 

لباس مجلسی قرمز

 

Carol لباس مجلسی شیک از کرپ

لباس نامزدی بلند از جنس کرپ که دامن آن دم ماهی است، سنگ‌های براق و رنگی کار شده روی پشت یقه و سرآستین‌های این لباس مجلسی، به آن حالتی واقعا چشم‌نواز و خیره‌کننده داده است.

 

لباس مجلسی قرمز نارنجی

 

Ceneida لباس مجلسی دو تکه مشکی و سفید ابریشمی

لباس نامزدی به شکل دم ماهی که از ترکیب ابریشم مشکی که در جلوی آن به صورت گل کار شده است و گیپور سفید که در پشت به شکل یقه هفتی عمیق است تشکیل شده است به آن حالتی بسیار جذاب و فریبنده داده است.

 

لباس مجلسی مشکی و سفید

 

Carisia لباس مجلسی ابریشمی صورتی چرک ابریشمی

ابریشم ظریف فریبنده با دامن دم ماهی که برای اندام‌های کشیده بسیار جذاب است. بافتی موزاییکی از گل‌ها از زیر گردن تا زانو کشیده شده است. برای این‌که بیشترین تاثیر زنانگی را نشان دهد، این دامن ابریشمی و تور ظریف روی آن حالتی فانتزی را به خود گرفته‌اند.

 

لباس مجلسی صورتی

 

Boal لباس مجلسی سورمه ای ابریشمی با سنگدوزی

لباس نامزدی سلطنتی در ابریشم بسیار لطیف با تزئینات سنگ‌های زیبا که بر روی ساتن کار شده‌اند. لباسی بدون آستین با کمر باریک و یقه‌ی قایقی که توجه همه را به ظریف کاری گل‌ها و سنگ‌های درخشان روی آن جذب می‌کند.

 

لباس مجلسی سورمه ای

 

Bambola لباس مجلسی صورتی رزی چرک با سنگدوزی

لباس نامزدی خیره کننده دم ماهی با کمر باریک و یقه‌ی گرد که از ابریشم تزئین شده با گل‌ها و سنگ‌های براق الهام گرفته شده از طبیعت، درست شده است. به خصوص گل‌ها که به صورت بسیار زیبایی به شکوه و درخشش لباس افزوده‌اند.

 

لباس مجلسی صورتی چرک

 

Conary لباس مجلسی شیک از ابریشم آبی فیروزه ای روشن

لباسی بسیار سلطنتی با رنگ آبی فیروزه‌ای روشن و دم ماهی شکل که یقه‌ی آن در جلو و عقب لباس به صورت یقه هفتی عمیق می‌باشد. ترکیبی از ابریشم که با شانتون روی آن کار شده است. سنگ‌های زیبا و آبی که روی آن کار رفته است نیز به زنانگی این لباس افزوده است.

 

لباس مجلسی آبی خاکستری

 

Carmen لباس مجلسی صورتی ابریشمی با سنگدوزی و کمربند

لباسی بلند با دامنی تقریبا دم ماهی و یقه قایقی. لباسی از جنس کرپ، ابریشم و شانتون. شانتون و سنگ‌های زیبایی که روی آن کار رفته است به زنانگی این اثر افزوده و انعکاس ابریشمی و کمربند پاپیونی آن، مرکز توجه است.

 

لباس مجلسی صورتی

 

Baviera لباس مجلسی آبی کاربنی

لباسی سنگین و موقر، با دامن ابریشیمی زیرین به شکل دم ماهی و ابریشم رویی آزاد. یقه این لباس قایقی بوده و روی بالا تنه‌ی آن با گل‌های ظریفی کار شده است.

 

لباس مجلسی آبی کاربنی

مطالب زیر را از دست ندهید:

لباس مجلسی دخترانه، مدلهای بسیار شیک 2018

مدل لباس شب و لباس مجلسی شیک زنانه + عکس

مدل لباس مجلسی 2018 ترکیه، سایز بزرگ + تصاویر

لباس مجلسی زنانه 2018، کار شده و ساده + تصاویر

لباس مناسب جشن عروسی، استایل زنانه و مردانه + عکس

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید