حلقه ازدواج و نگهداری از آن مثل روز اول

بزرگنمایی
دسته: جواهرات و ساعت تاریخ نگارش: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 2679

حلقه ازدواج از نشانه‌های بسیار مهم و پرارزش زندگی هر شخصی است که عشق و همبستگی را یادآوری می‌کند، بنابراین نگهداری و توجه به زیبایی و درخشش آن، از مسایل پراهمیت است که باید با دقت تمام مور توجه قرار بگیرند.

حلقه ازدواج و نگهداری از آن مثل روز اول

همه مردان و زنان به حلقه ازدواجشان اهمیت فراوانی می‌دهند و حاضر نیستند کوچکترین صدمه و آسیبی به آن برسد. این حلقه نشانگر مهر و دوستی بین همسران است و نگهداری و مراقبت از آن نیز اهمیت این مهر و دوستی را نشان می‌دهد.

مدل حلقه ست ازدواج نگین دار و آنتیک عید 97 با تصاویر

 

1. همیشه دستتان باشد

پیوند ازدواج و حلقه زیبای زنانه

 

خیلی از خانم‌ها و آقایان عادت دارند که در موقع انجام کارههای روزانه و یا شستشو و بلند کردن اجسام، برای اینکه روی حلقه خط و خش ایجاد نشود، حلقه را از انگشت خود خارج کنند و بعد از اتمام کار، دوباره آن را دست کنند. ین کار شاید برای جلوگیری از ایجاد خدشه روی حلقه فکر خوبی باشد، اما بیشتر افرادی که حلقه ازدواج خود را گم کرده‌اند، گرفتار همین روش بوده‌اند.

بهترین مکان برای نگهداری از حلقه ازدواج، انگشتتان است. 

حلقه نامزدی و حلقه ازدواج با قیمت

 

2. آب و صابون

سینک ظرفشویی با نمای پنجره آشپزخانه

 

کارهای روزانه، تماس با مواد غذایی و آرایشی و خیلی کارهای دیگر باعث می‌شود حلقه کدر و مات شود و یا حتی داخل حفره‌های آن بو بگیرد. برای اینکه حلقه خود را از این وضعیت خارج کنید، به مدت 20 تا 40 دقیقه آن را در آب و کف صابون غوطه‌ور کنید تا خیس بخورد.

این روش برای پاک و درخشان کردن انواع فلزات دیگر نیز مناسب است.

 

3. فقط یک جا را انتخاب کنید!

ظرف مخصوص جواهرات

 

اگر به هر علتی مجبور می‌شوید که حلقه را از دست خارج کنید، فقط و فقط، یک مکان را برای نگهداری از آن انتخاب کنید. این باعث می‌شود که همیشه یادتان باشد آن را کجا گذاشته‌اید و سوال حلقه من کجاست را هرگز نپرسید.

این مکان را برای نگهداری جواهرات باارزش دیگر خود نیز انتخاب کنید تا آن‌ها را هم هیچوقت گم نکنید.

حلقه ازدواج - زیباترین حلقه‌ های نامزدی سلبریتی‌ ها

 

4. اندازه دستتان باشد

حلقه ازدواج زرد رنگ با نگین بزرگ

 

اگر لاغر شده‌اید و حلقه‌تان کمی گشاد شده است، بهتر است سریعا آن را اندازه دستتان کنید تا گم نشود و در این مدت هم آن را از دستتان خارج کنید تا مبادا موقعی که حواستان نیست، بدون اینکه متوجه شوید، آن را گم کنید.

 

5. مراجعه به جواهر فروشی

خرید حلقه ازدواج

 

بهتر است سالی یک یا دوبار به یک جواهر فروشی مراجعه کنید و حلقه‌ خود را کاملا تمیز و صیقلی کنید تا درخشان و زیبا شود. این فلز هم مانند تمام فلزات دیگر در اثر کارکرد زیاد و تماس با مواد مختلق جلای خود را از دست می‌دهد و نیاز دارد تا پردازش شود.

 

زیبامون دات کام، راهنمای کامل زیبایی، سلامت، بهداشت و استایل و... .

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید