اکسسوری مو، جدیدترین مدل های اکسسوار موی عروس 2017

بزرگنمایی
دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 4255

موهای عروس یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آرایش عروس در روز بزرگ زندگی‌اش هستند. همان‌طور که شینیون عروس باید زیبا، خوش حالت و از همه مهم‌تر به چهره‌ی او بیاید، استفاده از اکسسوری نیز می‌تواند به جلوه‌ی بیشتر صورت عروس و شکوه شینیون او بیفزاید.

اکسسوری مو، جدیدترین مدل های اکسسوار موی عروس 2017

معمولا در صورت استفاده از اکسسوری مو از تاج(در مورد تاج عروس بخوانید.) نباید استفاده کرد! همان‌طور که دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند، تاج و اکسسوری مو هم باهم جلوه‌ی خوبی نخواهند داشت. در ادامه شما را با یک سری از زیباترین اکسسوری‌های مرواریدی موی عروس آشنا خواهیم کرد. با زیبامون دات کام همراه باشید! (شینیون عروس را در این‌جا، این‌جا، این‌جا و این‌جا بخوانید و ببینید.)

 

اکسسوری مو Camille Floral

یک اکسسوری گل‌دار و مرواریدی به ظاهر شما استایلی بی‌نهایت شیک و طبیعی می‌دهد. این اکسسوری با برگ‌های جواهرنشان (سنگ‌های راین استون) احاطه شده‌اند و مروارید‌هایی که به شکل بوکه‌ی گل هستند، نه تنها بسیار دلنشین و خاص است، بلکه با لباس عروسی سفید بی‌نظیر می‌شود.

 

شانه مو Camille Floral

 

اکسسوری و شانه مو Aspen Floral

بازهم اکسسوری دیگری با الهام از طبیعت! برگ‌هایی که با دست پیچیده شده‌اند و گل‌هایی از سنگ‌های درخشان راین استون و مروارید‌های سفید و غلطان. این اکسسوری زیبا را می‌توانید با شینیون گوجه‌ای پایین و یا بافت ساده و شینیون باز و شلوغ به همراه لباس عروسی سفید، ست کنید.

 

اکسسوری و شانه مو Aspen Floral

 

اکسسوری و شانه مو Mindi

اکسسوری زیبایی که با درخشش نور، دوچندان می‌درخشد و استایل شما را بسیار باشکوه می‌کند. برگ‌هایی براق با راین استون‌های برش مارکیز ظریف و مروارید‌های سفید و کوچک که گلبرگ‌های سفید نقره‌ای را زینت داده‌اند. از این اکسسوری با لباس عروس سفید و سفید مایل به نقره‌ای می‌توانید استفاده کنید. به دلیل مدل خاص این اکسسوری بهتر است از شینیون کناری سر استفاده نمایید.

 

اکسسوری و شانه مو Mindi

 

اکسسوری و شانه مو Alexa

تریکیبی خاص و شکوهمند از راین استون و مروارید. راین استون‌هایی که با برش مارکیز شکل یک ستاره را تشکیل داده‌اند و مروارید‌هایی که مانند گل‌هایی ظریف در بین ستاره‌ای بزرگ می‌درخشند. این اکسسوری با شینیون باز یا بسته، شلوغ  یا جمع و لباس عروسی سفید بسیار مناسب است.

 

اکسسوری مو Alexa

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​ Josette Flower

و بازهم گل! گل‌هایی کوچک و تزئینی به رنگ عاجی که توسط برگ‌هایی نقره‌ای روشن و کریستال‌های سواروفسکی احاطه شده‌اند. این اکسسوری شکوهمند را می‌توانید با لباس عروس عاجی یا نباتی استفاده کرده و با شینیون بسته در پایین سر بهترین نتیجه را بگیرید.

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​ Josette Flower

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​ Blush Pink Flower

رزهایی به رنگ صورتی خیلی روشن که توسط برگ‌هایی نقره‌ای و مروارید‌های عاجی و راین استون‌های براق احاطه شده‌اند. این اکسسوری با شینیون بسته و لباس عروس عاجی، نباتی و سفید بهترین ظاهر را برای شما به وجود می‌آورد. هم‌چنین می‌توانید رنگ لاک خود را نیز با این گل‌ها ست کنید!

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​ Blush Pink Flower

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​​​​​​​​ Petite Frosted Flower

گل‌هایی نقره‌ای و عاجی که توسط مروارید‌هایی سفید و راین استون‌هایی براق احاطه شده‌اند و درخشش موهایتان را دوچندان می‌کنند! از این اکسسوری با شینیون شلوغ، بسته یا باز و لباس عروسی سفید می‌توانید استفاده کنید.

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​​​​​​​​ Petite Frosted Flower

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Daniela

الهامی دیگر از طبیعت با برگ‌هایی نقره‌ای و متشکل از راین استون! این اکسسوری زیبا با مروارید‌های سفید و گرد در میان برگ‌های نقره‌ای و درخشش راین استون‌ها زیبایی خاصی به موهایتان می‌دهد. هم به همراه شینیون بسته و هم باز می‌توانید از این اکسسوری استفاده کنید.

 

اکسسوری و شانه مو​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Daniela

 

مدل لباس مجلسی و نامزدی را بخوانید.

ایده‌های دسته گل عروس در بهار و تابستان 2017 را بخوانید.

ست گردنبند و گوشواره عروس را بخوانید.

لباس عروس با بالاتنه‌ی کار شده را بخوانید.

مدل گوشواره عروس را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید