آرایش شب و آرایش روز، نکات آرایشی حرفه ای

بزرگنمایی
دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 4084

حتما شما هم درباره آرایش شب و آرایش روز، صحبت‌هایی را شنیده‌اید و می دانید که این دو آرایش باید با یکدیگر متفاوت باشند.

آرایش شب و آرایش روز، نکات آرایشی حرفه ای
فهرست موضوعات

انتخاب و استفاده از لوازم آرایش مختلف، برای یک آرایش صحیح که به شما کمک کند تا بتوانید در هر موقعیتی به طور مناسب آرایش کنید، بسیار مهم است. وقتی یک پالت جدید سایه چشم خریداری می‌کنید، اولین چیزی که نظر شما را جلب می‌کند، رنگ‌های مات و درخشان است که به خوبی برای آرایش شب و روز طراحی شده‌اند.

درباره رژلب و هایلایت صورت هم همین طور است.

1. سایه چشم

آرایش شب و آرایش روز

 

آرایش روز: برای یک آرایش روز ساده و جذاب، بهتر است روشن‌ترین رنگ پالت را انتخاب کنید و از خط مژه‌ها تا ابرو را با آن و توسط یک براش سبک و کوچک بکشید. این کار برای این است که چشم‌ها بازتر و جذاب‌تر به نظر آیند.

در قدم بعدی، رنگ متوسط سایه را برای حالت دادن به چشم‌ها انتخاب کنید و از آن تا چین پلک و نه بالاتر، استفاده کنید. مدل سایه زدن و رنگ آن بسته به سلیقه خودتان تعیین می‌شود ولی محدوده رنگ‌ها و تن آن باید روشن و سبک و مشخص باشد.

 

آرایش شب: برای آرایش شب، علاوه بر رنگ پایه‌ای که برای آرایش روز گفته شد، از رنگ‌های تیره‌تر هم باید استفاده کنید. این رنگ تیره را هم برای پلک پایین و هم برای پلک بالا استفاده کنید.

رنگ‌های دودی، قهوه‌ای و مشکی را در تناژهای مختلف تیره و روشن به کار ببرید و اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید از انواعی که کمی درخشنده هستند، کمک بگیرید تا آرایشتان جذاب و دلربا شود. سایه چشم درخشنده را با انواع اکلیلی اشتباه نگیرید، استفاده از سایه‌های اکلیلی سنتان را بالاتر نشان خواهد داد.

 

هایلایت

لوازم آرایشی

 

آرایش روز: برای هایلایت صورت، بهتر است قسمت‌هایی مانند گوشه داخلی چشم‌ها، بالای استخوان گونه، تیغه بینی و بالای لب را روشن کنید.

آرایش شب: برای هایلایت صورت در آرایش شب، علاوه بر گوشه داخلی چشم‌ها، استخوان زیر ابرو و مرکز پلک را هم روشن‌تر کنید تا چشم‌ها روشن و جذاب به نظر آیند.

 

رژلب

رنگ های مختلف رژلب

 

آرایش روز: بهترین رنگ برای یک آرایش روز حرفه‌ای، رنگ‌های روشن مانند رژلب مرجانی و صورتی کمرنگ و رنگ طبیعی لب‌ها (اصطلاحا نود) است که کمی براق و درخشنده باشد که حالت شادابی و تازگی خاصی به لب‌ها و آرایش صورت می‌بخشد.

آرایش شب: برای لب‌ها در آرایش شب، می‌توانید رژلب‌هایی با رنگ تیره را انتخاب کنید که با رنگ سایه چشم هماهنگ باشد، در غیر این صورت، رنگ سرخ، یکی از زیباترین رنگ‌ها برای آرایش صورت در شب و یک مهمانی رسمی است. این رنگ‌ها را حتی اگر با رنگ سایه روشن و یا یک خط چشم پهن و تیره که برای آن از سایه چشم استفاده نشده است، به کار ببرید، نتیجه‌ای عالی خواهید گرفت که آرایشتان را جذاب‌تر می‌کند.

 

آموزش های بیشتر را در وبسایت زیبامون دات کام جستجو کنید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید