رازهای جذاب شدن آقایان

دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 2921

برای جذاب بودن باید اول از همه به ظاهر خود توجه کنید زیرا که ظاهر شما اولین چیزی است که به چشم طرف مقابل می‌آید. صاف و درست ایستادن یکی از چیزهایی است که باید آن را رعایت کنید.

رازهای جذاب شدن آقایان

اثری که همان اول بر طرف می‌گذارید تا آخر عمر یادش می‌ماند. در حالت اغراق آمیزش این است که این برخورد اول تعیین کننده نوع و ادامه یا عدم ادامه و شکل گیری رابطه خواهد بود. به هر حال این واقعیتی است که ذهن در طول برخورد اول، مدام مشغول ارزیابی و بررسی طرف برای تصمیم گیری درباره ادامه ارتباط است. 

پس مراقب همه چیز باشید. حواستان به زبان بدنتان باشد. در اولین برخورد قبل از هر چیز افراد به سیگنال‌هایی که طرفشان با زبان بدنش می‌فرستد توجه می‌کنند. کافی است فکرتان وقتی او دارد حرف می‌زند پرت شود که یکدفعه از نگاهتان این حواس پرتی را بخواند و توی ذوقش بخورد که شما اهمیتی برای حرف او قائل نیستید و احترام دیگران را نگه نمی‌دارید. پس خودتان را نخارانید، خمیازه نکشید، زل نزنید و غیره.

 

صاف بایستید

روان شناسان می گویند: «زبان بدن سیگنال‌های زیاد و قدرتمندی را به طرف مقابل منتقل می‌کند.» به عنوان مثال اگر شما قوز کنید، حس خستگی و ناتوانی را به دیگران انتقال می‌دهید. جذابیت - چگونه با کلاس باشیم

 

 توصیه‌هایی برای جذاب‌تر شدن آقایان

 

مرد زیبا و جذاب

 

تحقیقی روی دو گروه از افراد انجام شد: گروه اول که حالت بدنی ضعیفی داشتند و گروه دوم که حس قدرت را منتقل می‌کردند. نتیجه این تحقیقات ثابت کرد که گروه دوم سطح تسترون بالایی نسبت به گروه اول داشتند. چگونه با کلاس باشیم

 

غرور نداشته باشید

درست است که شما باید با زبان بدن، قدرت‌تان را نشان دهید اما در این کار هم نباید افراط کنید. شما با غرور و تکبر روی هیچ یک از اطرافیان تان تاثیر مثبتی نخواهید داشت. بنابراین کلید موفقیت شما اعتدال است.

 

عینک آفتابی را درست انتخاب کنید

یک عینک مناسب، چهره و به تبع ظاهر شما را تکمیل می‌کند اما نکته اصلی انتخاب مدلی مناسب با صورت شماست. مدل‌های مختلفی از ویفر گرفته تا پلیس و غیره.. وجود دارند و شما باید با توجه به فرم صورت‌تان بهترین را انتخاب کنید.  

 

کاپشن چرم بپوشید

این روزها مدل‌های متنوع و زیادی از کاپشن‌ها برای آقایان وارد بازار شده است اما از میان آنها هنوز هم کاپشن‌های چرم محبوبیت خود را حفظ کرده و همچنان شیک و زیبایند.

 

ته ریش بگذارید

تحقیقات نشان داده که خانم‌ها مردانی که ته ریش دارند را جذاب‌تر از آنهایی که کل صورت شان تراشیده، می‌دانند. بنابراین حتی اگر علاقه‌ای به ته ریش ندارید، بد نیست که هر از چند گاهی آن را امتحان کنید و تغییرات مثبت آن را بر چهره‌تان ببینید.

 

شخصیتی تصنعی نداشته باشید

 

مرد خوش استایل و جذاب

 

اگر دوست دارید که تاثیری بلند مدت بر دیگران داشته باشید، باید جوری رفتار کنید که دیگران شخصیت شما را باور کنند، نه این که حالتی تصنعی داشته باشید و فقط برای جلب توجه دیگران مانند یک جنتلمن رفتار کنید.

 

شنونده خوبی باشید

شاید شما حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشید اما آنچه شما را جذاب‌تر می‌کند، جدا از حرف زدن، شنونده بودن‌تان است. به همین دلیل سعی کنید که حرف‌های دیگران را به خوبی بشنوید، آنها را به حرف زدن بیشتر تشویق کنید و وسط حرف‌شان نپرید. همین رفتارهای به ظاهر کوچک، شما را در چشم دیگران جذاب و خواستنی خواهد کرد.

 

تفاوت زیبایی و جذابیت

راه های جذابیت مردان خوشتیپ و عادات سالم آنها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید