چند ترفند سفید کردن پوست گردن

دسته: مراقبت از پوست تاریخ نگارش: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 4261

پوست گردن، چین و چروک زیادی دارد، به همین خاطر آلودگی و ذرات گرد و غبار به راحتی به گردن شما خواهند چسبید پس باید از پوست گردنتان مراقبت نموده و دائما آن را تمیز نمایید.

چند ترفند سفید کردن پوست گردن

بسیاری از افراد هستند که از سیاهی پوست گردن خود رنج می برند. این اختلال پوستی نسبتا شایع است و نام علمی آن آکانتوز  نیگریکانس می باشد. سیاهی پوست گردن عفونی و مسری نیست. برخی نقاط بدن ما مانند گردن کدر می شوند و پوست کمی تیره تر می شوند و این به دلیل وجود گرد و غبار موجود در هوا است. با دنبال کردن این روش ها می توانید پوستی شاداب و زیبا داشته باشید، و گرد و غبار موجود روی پوست را به راحتی از بین ببرید. و مناطقی از پوست را که به دلیل عدم شستشوی کافی تغییر رنگ پیدا کرده را تمیز و پاک کنید. پوست تیره گردن یک ناکامی بزرگ در جلوه‌ی زیبایی شماست! مخصوصا زمانی که لباسی به تن دارید که گردنتان کاملا قابل مشاهده است. اگر به بازیگران یا خوانندگان مشهور نگاه کنید، گردن آن‌ها مانند مروارید سفید و مثل یک لیوان شیشه‌ای تمیز است!  پوست گردن، چین و چروک زیادی دارد، به همین خاطر آلودگی و ذرات گرد و غبار به راحتی به گردن شما خواهند چسبید. گردنبند هم در این مورد می‌تواند به انباشت آلودگی در اطراف گردنتان کمک کند. برای اینکه از جمع شدن آلودگی و سیاهی‌ها در چین‌های گردنتان جلوگیری کنید، باید از پوست گردنتان مراقبت نموده و دائما آن را تمیز نمایید.

 

سفید کردن پوست گردن با آب لیمو

گردنتان را به صورت منظم با آب لیمو و یا برش‌هایی از لیمو ماساژ دهید. با این کار آلودگی گردنتان تمیز شده و به سفید شدن پوست گردنتان نیز کمک خواهد شد. فواید نوشیدن آب لیمو

 

پوست گردنتان را مرطوب کنید

 

سفید کردن گردن

 

برای تمیز و نرم نگاه داشتن گردنتان، همیشه پس از دوش گرفتن، لوسیون بدن، کرم و یا مرطوب کننده بمالید. برای پاک نمودن آلودگی چین‌های گردنتان، به پوست گردنتان لوسیون بدن مالیده و کمی با فشار بیشتری ماساژ دهید. حدود 2 تا 3 دقیقه صبر کنید، سپس با آب داغ گردنتان را آبکشی نمایید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا گردنی سفید و عاری از کثیفی داشته باشید.

 

پاکسازی گردن با ماساژ با آب برنج

آبی که پس از جوشاندن برنج باقی می‌ماند، یک راه درمانی بسیار مؤثر برای پاکسازی گردن و سفید سازی آن است. پیش از اینکه به حمام بروید، حدود 10 دقیقه گردنتان را با آب برنج ماساژ دهید. به مقدار زیادی از آب برنج استفاده کنید، در حدی که گردنتان کاملا خیس شود. هر چه پوستتان بیشتر مرطوب باشد، آلودگی و لکه‌های تیره راحت تر از بین خواهند رفت. آب برنج و سلامت پوست و مو

 

ماست و اسکراب نان برای پاکسازی پوست

استفاده از اسکراب پوست 2 یا 3 بار در هفته خیلی اهمیت دارد. پاکسازی توسط اسکراب، یکی از مهم ترین راه‌های درمانی سفید سازی گردن تیره و جلوگیری از چرک شدن آن است. تکه‌ی نانی را در ماست فرو ببرید و گردنتان را با آن ماساژ دهید. همچنین می‌توانید چند قطره آب لیمو نیز به آن اضافه نمایید. سعی کنید پیش از دوش گرفتن، به مدت 5 دقیقه با این روش پوست گردنتان را پاکسازی کنید. طرز تهیه ماسک ماست

 

لایه برداری پوست با لیمو و نمک

لایه برداری از پوست، به از بین بردن سلول‌های مرده و همچنین سفید سازی پوست کمک بسزایی می‌کند. نمک را با آب لیمو در یک کاسه مخلوط کنید. مخلوط را به گردنتان بمالید و 2 تا 3 دقیقه صبر کنید. سپس پوست گردن خود را با آب داغ آبکشی کرده و با فشار انگشتانتان آن را تمیز نمایید. این کار کثیفی چین و چروک گردن را از بین برده و کمک خواهد کرد تا پوست گردنتان سفید گردد.

 

سفید کردن پوست آفتاب سوخته

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید