نحوه ست کردن لباس آقایان با رنگ سبز

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 7199

روش ست کردن لباس با یکی از طیف‌های رنگ سبز به همین سادگی‌ها نیست و باید نکاتی در آن رعایت شود.

نحوه ست کردن لباس آقایان با رنگ سبز

ست کردن یکی از طیف های رنگ سبز به همین سادگی نیست و باید نکاتی را در انتخاب‌تان رعایت کنید تا ظاهری جذاب و خیره کننده داشته باشید. ست کردن رنگ لباس - نکات خلاقانه

ست کردن طیف رنگ سبز بر اساس رنگ پوست

 

مردی با لباس سبز

 

بر اساس یک قاعده کلی کسانی که پوستی سفید و روشن دارند بهتر است از رنگ‌های تیره‌تر که با پوست‌شان تضاد دارد برای ست کردن استفاده کنند مانند رنگ سبز بطری ( نامش از بطری‌های سبز گرفته شده! ). از استفاده رنگ‌های سبز روشن مانند سبز لیمویی پرهیز کنید چون به هیچ وجه با رنگ صورت‌تان سازگار نیست و ناپدیدتان می‌کند.

افرادی که رنگ پوست زیتونی یا متوسط دارند می‌توانند بیش‌تر رنگ‌ها را استفاده کنند. این افراد نباید رنگ‌هایی استفاده کنند که به رنگ پوست‌شان نزدیک باشد. برای مثال وقتی سبز زیتونی استفاده می‌کنند مثل این است که لباس‌های مخصوص پرده سبز پوشیده‌اند یا اصلا هیچی نپوشیده‌اندنحوه ست کردن لباس قهوه ای

در آخر افرادی که پوستی تیره دارند تقربیا می‌توانند از هر رنگی استفاده کنند. از این فرصت استفاده کنید تا از رنگ‌های برجسته و براق بیش‌ترین استفاده را بکنید. فقط از رنگ‌هایی که ته مایه قهوه‌ای دارند یا ممکن است با پوست یکی شوند پرهیز کنید

ست کردن رنگ سبز با رنگ‌های دیگر

 

مردی با لباس سبز و شلوار سفید

 

سر تا پا یک رنگ را استفاده کردن خطرناک است مخصوصا اگر مانند خاکستری یا آبی دریایی خنثی نباشد. با این حال اگر درست از رنگ سبز استفاده شود می‌توان فرصت‌هایی ایجاد کرد.

برای مثال می‌توانید از رنگ سبز برگی استفاده کنید چون بهتر از دیگر طیف‌های سبز با هم ترکیب می‌شوند. اما سبزهای روشن‌تر را می توان با قهوه‌ای و آبی ترکیب کرد یعنی بالا تنه سبز و پایین تنه قهوه‌ای یا آبی، برعکس هم ممکن است.

در ماه‌های سرد سال می‌توانید از رنگ‌های عمیق سبز در لباس‌تان استفاده کنید. این نوع از سبز را مى‌توانید در کنار یک پیراهن سفید، قهوه‌ای یا مشکی استفاده کنید. کت‌های پشمی تیره رنگ نیز خوب جواب می‌دهند.

 

نکاتی درباره ست کردن لباس با شلوار جین

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
دنیا
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵
واقعا تیپش و مدل و رنگش حرف نداره بیسسسسسسسسسته
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید