لاک ناخن جدید بهار 2017

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 1872

یکی از ترندهای جدید لاک ناخن، ژئود و کوارتزی است..با این بحث داغ خانه‌های مد جهان آشنا شوید و بدرخشید! با زیبامون دات کام همراه باشید!

لاک ناخن جدید بهار 2017

روزی دیگر، رنگ و مدل لاک رویایی دیگر که ترند جدید بوده و مانیکوریست‌های تمام دنیا را به سمت خود جلب کرده است. از آن‌جایی که رنگ موی ژئود و بعد از آن لاک ناخن ژئود (که در ادامه به آن می‌پردازیم) در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی دیگر فراوان شده‌اند، آرتیست‌های ناخن به سمت طراحی لاک‌های جذاب به رنگ رزکوارتز و بقیه‌ی کریستال‌ها روی آورده‌اند...  و البته نتایج نیز بسیار حیرت‌آور و دلنشین است. این مدل طراحی با مدل تیله‌ای شباهت‌هایی داشته و از طرفی به دلیل داشتن خطوطی طبیعی در ظاهر، تفاوتی عمده نیز با آن دارد. این خطوط به شما اجازه می‌دهند سنگ مورد نظرتان را به همراه داشته باشید در صورتیکه واقعا آن‌را به همراه ندارید!

درحالی‌که مانیکور کوارتز ممکن است همان قدرت واقعی کریستال‌های شفاف را نداشته باشد، اما به زیبایی آن‌ها است. بنابراین چرا هردوی آن را نداشته باشید؟! تعدادی از این ترند‌های جذاب و رویایی را در زیر ببینید.

 

لاک ناخن جدید

 

ترند زیبایی جدید در سالن‌های مد جهان، مدل لاک ژئود است که به راحتی می‌توانید کریستال‌های مورد نظر و دلخواهتان را به کمک آن حمل کنید.

مدل لاک ژئود را نباید با لاک 3D یا سه بعدی اشتباه بگیرید، این ترند از زیباترین کریستال‌های زمین الهام گرفته است که به زیبایی به لاک ناخن تبدیل شده‌اند. این مدل لاک، نسخه‌ی قابل پوشیدن و عملیِ رژلب کریستالی است و نتایج آن واقعا ستودنی هستند.

 

لاک ناخن جدید

 

راه‌های زیادی برای داشتن این مدل لاک وجود دارد که شامل لایه‌های زیادی از لاک‌های مختلف قبل از خشک شدن هستند که البته این را باید به دست متخصص آن بسپارید، یا این‌که قبل از خشک شدن یا اضافه کردن کریستال آن‌ها را طراحی کرده تا مدل‌های زیباتر و طبیعی‌تری به دست بیایند.

برای این‌که لاک‌های ژئود زیبایی داشته باشید، قبل از مراجعه به مانیکوریست متخصص، تعدادی از این مثال‌های زیبا را ببینید و از آن‌ها الهام بگیرید.

 

لاک ناخن جدید

طراحی لاک ناخن به روش‌های جدید (کروم،آینه‌ای و میکس) را ببینید.

لاک مات بهار 2017 را بخوانید.

لاک مات ترکیبی را ببینید.

رنگ لاک‌های فشن شوی بهار امسال 2017 را بخوانید.

مدل لاک سایه روشن را ببینید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید