لاک ناخن ساده و بهاری با نود

بزرگنمایی
دسته: لوازم آرایشی تاریخ نگارش: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3877

لاک نقش مهمی را در زیبایی دست‌ها ایفا می‌کند، رنگ لاک می‌تواند دست‌ها را جذاب، تمیز و سالم نشان دهد، درصورتی‌که انتخاب رنگ اشتباه دقیقا برعکس عمل می‌کند. با زیبامون دات کام همراه باشید تا بدانید با هر رنگ پوست چه رنگ لاکی را باید استفاده کنید!

لاک ناخن ساده و بهاری با نود

درحالی‌که یک لاک به رنگ خنثی، رنگ پوستتان را تشدید می‌کند، انتخاب یک رنگ اشتباه نیز می‌تواند با رنگ پوستتان تضاد بدی ایجاد کرده و باعث قرمز یا خاکستری نشان داده شدن پوست اطراف ناخن و دست شود. برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلی، از رنگ‌هایی استفاده کنید که مکمل رنگ پوست اصلی شما باشند. ( به مچ دست نگاه کنید، اگر رگ‌های شما آبی هستند، تناژ پوستتان سرد است و اگر سبز باشند تناژ پوست شما گرم است.) در این‌جا به رنگ‌های می‌پردازیم که با مکمل رنگ اصلی پوست شما هستند. شناخت رنگ اصلی پوست برای آرایش درست را بخوانید.

 

Piece of Cake

Butter London

برای پوست خیلی روشن

افرادی که پوست خیلی روشنی دارند، رنگ پوستشان (Undertone) آبی و صورتی است. بنابراین بهتر از رنگ‌هایی که سرد هستند بیشتر استفاده کنند. این رنگ‌ها به تازگی و جذابیت پوستشان کمک کرده و می‌تواند در عین تضاد مکملی با رنگ لباسشان نیز باشد.

 

لاک ناخن جدید و ساده

 

Bare With Me

Essie

برای پوست روشن

اگر به دنبال پوششی مات هستید، این رنگ زردآلویی تیره که کمی خاکستری روشن نیز دارد تضاد کمی را با پوست روشنتان برقرار کرده و برای پوست‌هایی که پیش زمینه‌ی سبز یا زرد دارند عالی است.

 

لاک ناخن جدید و ساده

 

Mink Brule

Tom Ford

برای پوست‌های متوسط

اگر پوستی متوسط دارید (چه پیش زمینه‌ی سرد چه گرم)، این رنگ هلویی کرمی برای شما درست شده است. رنگ‌های هلویی گرم هستند زیرا ترکیبی از صورتی و تن‌های سفید می‌باشند و از جایی که لاک‌هایی با پیش زمینه‌ی رنگی گرم با پوست‌های متوسط همدیگر را تکمیل می‌کنند، این ترکیب، خارق‌العاده خواهد بود.

 

لاک ناخن جدید و ساده

 

Caramel

Dolce & Gabbana

برای پوست‌های زیتونی

رنگی کاراملی مانند این لاک به اشخاصی که پوست متوسط و زیتونی دارند بسیار می‌اید چون از خانواده‌ی همان رنگ پوست است و پیش زمینه‌ی سرد و گرم را در خود دارد.

 

لاک ناخن جدید و ساده

 

Serene

Revlon

برای پوست‌های کاراملی

پوست‌های تیره با پیش زمینه‌ی رنگی گرم و عسلی باید از لاک‌های تافی یا قهوه‌ای که پیش زمینه‌ی  زرد یا نارنجی دارند استفاده کنند. باید مراقب باشید که از رنگ بژِ خاکستری حتما دوری کنید، چون باعث تیره‌تر نشان دادن پوستتان می‌شود.

 

لاک ناخن جدید و ساده

 

مدل‌های لاک جدید و جذاب 2017 را بخوانید.

لاک‌هایی برای تابستان 96 را بخوانید.

رنگ لاک و معنی آن در استایلتان را بخوانید.

زیباترین ایده‌ها برای ناخن‌های نوک تیز را بخوانید.

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
ش.م.ه.م
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
چه جالب تا حالا نمیدونستم نود یعنی چی
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید