فرنچ ناخن با طرح های خاص و شیک

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3225

مدل فرنچ ناخن، یکی از زیباترین مدل‌ها برای طراحی ناخن است که با آن می‌توان انواع رنگ‌ها و روش‌های معمول در دیزاین ناخن را به کار گرفت و تنوع بسیار زیبا و جالبی را ایجاد کرد. فرنچ مانیکور، سادگی و جذابیت خاصی دارد که آن را برای استفاده در جشن‌ها و مهمانی‌ها و حتی برای عروس تا در محل کار و دانشگاه مناسب ساخته است.

فرنچ ناخن با طرح های خاص و شیک

برای طراحی و دیزاین ناخن‌های خود، حتما یکبار مدل فرنچ را امتحان کنید تا از زیبایی و سادگی آن لذت ببرید. مدل فرنچ هم برای ناخن‌های بلند و هم برای ناخن‌های کوتاه مناسب است و با استفاده از لاک‌های رنگی و ساده، می‌توان تنوع زیادی در آن ایجاد کرد.

مدل فرنچ در ابتدا به شکل ایجاد بخش سفید رنگ در ابتدای ناخن‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما امروزه مدل‌های جذاب و پیچیده‌ای از آن ایجاد شده است که همگی در بولد کردن بخش ابتدایی ناخن‌ها با هم مشترک هستند، اما ممکن است به صورت ترکیبی با دیگر روش‌های دیزاین ناخن مورد استفاده قرار گیرند.

 

فرنچ صورتی و فیروزه ای

رنگ‌های زیبا و متناسب با هم که هارمونی خوبی با یکدیگر دارند و می‌توان آن‌ها را در لباس پوشیدن هم با هم ست کرد.

 

فرنچ ناخن با لاک صورتی و فیروزه ای

 

لاک یاسی و فرنچ سفید رنگ

یک رنگ یاسی زیبا با فرنچ ساده که به زیبایی با طراحی ناخن برجسته همراه شده است. از این مدل برای دیزاین ناخن عروس هم می‌توان استفاده کرد.

 

لاک ناخن یاسی با فرنچ سفید

 

لاک ناخن براق با فرنچ پولکی

یک مدل زیبا و بسیار مدرن که در آن به جای ایجاد لایه‌ای از رنگ متفاوت روی ناخن، از اکلیل‌هایی با رنگ تیره‌تر از رنگ لاک استفاده شده و حالت متراکم آن در ابتدای ناخن و پراکنده شدن آن در انتهای ناخن، زیبایی آن را بیشتر کرده است.

 

لاک ناخن براق با فرنچ پولکی

 

فرنچ ناخن باریک به رنگ مسی

ساده و بسیار جذاب! این مدل را با رنگ‌های جذاب و متفاوت امتحان کنید.

 

فرنچ باریک مسی رنگ

 

فرنچ ناخن با طرح گل

یکی از رازهای جذابیت مدل فرنچ ناخن، همین شیوه‌های متنوع در دیزاین ابتدای ناخن است که با هر رنگ و شکلی می‌توان آن را ایجاد کرد. این مدل هم برای عروس‌ها زیبایی و جذابیت خاصی دارد.

 

فرنچ با طرح گل

 

لاک ناخن رنگی با فرنچ براق

ساده اما رنگی و جذاب! اگر به استفاده از رنگ‌های مختلف برای طراحی ناخن علاقه‌مندید، از شیوه‌های مختلف برای زیباتر کردن آن استفاده کنید، مانند فرنچ مانیکور زیبا روی آن.

 

لاک ناخن رنگی

 

فرنچ سفید با لاک قرمز

لاک ناخن قرمز و ایده بسیار جالب برای فرنچ آن. این مدل فرنچ کردن، گرچه ساده است، اما ترکیب آن در کنار لاک رنگ قرمز، زیبایی زیادی دارد.

 

فرنچ سفید و قرمز

 

مدل های بیشتر طراحی ناخن در وبسایت زیبامون دات کام.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید