مدل آرایش - آرایش صورت مناسب لباس رنگ صورتی روشن

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 4671

لباسهایی که رنگ صورتی روشن یا کورال هستند برای تابستان بسیار زیبا خواهند بود، برای اینکه در این لباس زیباتر دیده شوید، باید آرایش مناسب هم داشته باشید.

مدل آرایش - آرایش صورت مناسب لباس رنگ صورتی روشن

از آن‌جایی که رنگ صورتی روشن به خودی خود جلوه خاصی دارد و چشم‌گیر است، نباید جلوه این رنگ لباس را با آرایش شدید از بین ببرید، به همین دلیل باید آرایش صورت شما بسیار ملایم و متوسط باشد. اگر پیراهن صورتی روشن به تن می‌کنید این نکات را در آرایش کردن رعایت کنید و مدل آرایش صورت مناسبی را انتخاب کنید. مدل آرایش صورت ملایم دخترانه

 کرم پودر رنگ متوسط استفاده کنید

 

کرم پودر طلایی قهوه ای

 

لباسی که در رنگ صورتی روشن به تن می‌کنید روی پوست تاثیر می‌گذارد و در حقیقت مکمل چهره شما خواهد بود بنابراین همانطور که گفته شد، نباید این رنگ زیبا را زیر چند لایه آرایش پنهان کرد. پس بهتر است مدل آرایش صورت خود را با یک کرم پودر رنگ متوسط، نه خیلی تیره نه خیلی روشن، آغاز کنید. رنگ کرم پودر باید طوری باشد که وقتی استفاده می‌کنید فقط پوشانندگی آن مشخص شود و در حقیقت روی پوست محو شود. اگر رنگ پوست‌تان خیلی روشن است می‌توانید برای گرما بخشیدن به چهره  از کرم پودری که یک درجه از رنگ‌تان تیره‌تر است استفاده کنید.

 چهره‌تان را کمی براق کنید

همراه با پیراهن رنگ صورتی روشن بهتر است کمی صورت‌تان براق باشد تا چهره‌تان با جذابیت بیش‌تری دیده شود. اگر پوست شما خیلی سفید است در مدل آرایش صورت خود کمی رژ گونه طلایی روی گونه‌ها بزنید تا برق بیش‌تری به چهره‌تان ببخشد. کانتور کردن یا آرایش تیره روشن نیز می‌تواند برای شما مناسب باشدمدل آرایش صورت دخترانه و جدید

 آرایش چشم متالیک داشته باشید

پوشیدن لباس رنگ صورتی روشن همراه با آرایش چشم دراماتیک، به جذابیت شما میفزاید. آرایش چشم تیره همراه با هایلایت‌های طلایی می‌تواند بسیار مناسب این رنگ لباس باشد. برای شروع مدل آرایش چشم بهتر است ابتدا کمی رنگ صورتی پشت پلک بزنید سپس رنگ طلایی به آن اضافه کنید و در ادامه آرایش تیره خود را با رنگ خاکستری یا دودی تکمیل کنید.

 رژ لب بیرنگ یا رنگ صورتی روشن استفاده کنید

 

رنگ های رژلب

 

همراه با لباس رنگ صورتی روشن رژ لب خیلی تیره استفاده نکنید، بهتر است در مدل آرایش صورت شما، رژ لب کم‌رنگ و در یک رنگ روشن و هم خانواده صورتی باشد. رنگ کورال یا رنگ صورتی روشن می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

 

مدل آرایش صورت عروس جدید 2017

مدل آرایش صورت

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
الی
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
آرایش ملایم به نظرم خوب میشه با لباس صورتی
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید