مدل آرایش - آرایش مناسب هر رنگ لباس

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 4877

برای ست کردن آرایش و رنگ لباس یا مانتو و بخصوص شال و روسری که مانند مو بیش‌ترین تاثیر زیبایی را در کنار آرایش خواهند داشت باید به نکاتی توجه شود.

مدل آرایش - آرایش مناسب هر رنگ لباس

برای زیبایی هر چه بیشتر در مهمانی‌ها نیاز به آرایش مناسب هر رنگ لباس دارید. با دانستن چند نکته‌ی ساده و مدل آرایش مربوط به هر رنگ، به راحتی می‌توان آرایش مناسب با رنگ لباس را در هر مهمانی رعایت کرد. ست کردن رنگ لباس - نکات خلاقانه

مدل آرایش مناسب هر رنگ لباس

 

رژ لب صورتی زدن

 

مدل آرایش مناسب پوشش مشکی و سفید

برای پوشش مشکی و سفید، هر مدل آرایش مناسب است ولی بهترین و مناسب‌ترین آن رنگ‌های ملایم سرخابی کمرنگ، صورتی مات و زرشکی و قرمز برای لب‌ها و کمی خاکستری تیره در قسمت انتهایی چشم و کمرنگ‌تر در قسمت میانی تا سفید به گوشه‌ی داخلی چشم برای سایه استفاده شود.

مدل آرایش مناسب پوشش قهوه‌ای

آجری، طلایی، کرم قهوه‌ای روشن و بژ برای چشم‌ها و رژهای ملایم قهوه‌ای روشن، آجری و نارنجی کمرنگ برای لب‌ها مناسب است.

مدل آرایش مناسب پوشش سرمه‌ای

آرایش چشم سایه‌ی ملایم آبی مات و یا سرمه‌ای کمرنگ که پس از آن تا گوشه‌ی چشم نزدیک بینی با رنگ روشن صورتی بسیار ملایم آرایش شود و لب‌ها نیز با رژهای سرخابی و صورتی ملایم آرایش کنید. آرایش مناسب پوست مستعد آکنه چیست؟

مدل آرایش مناسب پوشش خاکستری

آرایش چشم‌ها را با سایه‌های انتهایی کمی مشکی که در کنار خاکستری محو شده و به سمت داخلی چشم از کمی صورتی مایل به سفید انجام دهید و برای لب‌ها نیز از انواع رژهای بنفش و همینطور صورتی و سرخابی کمرنگ استفاده کنید.

مدل آرایش مناسب پوشش آبی

سایه‌ی چشم‌ها می‌تواند به نسبت کمرنگ و پر رنگ بودن آبی شال و روسری و لباس برعکس عمل کرده یعنی در صورت پوشش آبی آسمانی از سایه‌ای که آبی تیره و یا سرمه‌ای است از گوشه‌ی بیرونی چشم به سمت داخل سایه زده و کمی از آبی آسمانی استفاده شود و در صورت پوشش آبی لاجوردی و تیره‌، قسمت بیرونی چشم را تنها با یک خط آبی تیره سایه زده و بیش‌تر از سایه‌های آبی روشن استفاده کنید، می‌توانید قسمت داخلی گوشه‌ی چشم را با صورتی نیز سایه بزنید. در مورد لب‌ها نیز بیش‌تر از رژهای صورتی و سرخابی براق و بسیار روشن استفاده کنید.

 مدل آرایش مناسب پوشش سبز

در مورد رنگ سبز، با انواع رنگ‌های سبز همان رنگ سایه را در کنار کمرنگ و روشن‌تر آن انتخاب کرده، تنها در قسمت بیرونی سایه از یک خط سبز یشمی که آن را کمی در بقیه ی سایه‌ها محو می‌کنید استفاده کنید و رژلب‌های آجری روشن، نارنجی روشن و یا مات کمرنگ را برای لب‌ها بکار ببرید.

مدل آرایش مناسب پوشش کرم

پوشش کرم را می‌توانید با انواع رنگ‌های قهوه‌ای چه روشن، چه تیره و بژ با جابجایی آن‌ها بطور سلیقه‌ای استفاده کرده و لب‌ها را نیز با انواع رژهای قهوه‌ای و بژ آرایش کنید.

مدل آرایش مناسب پوشش بنفش

پشت چشم‌ها را با سایه‌های طلایی، بژ و گاهی خاکستری تیره و روشن و همینطور انواع بنفش‌ها در کنار خاکستری و بژ به‌طوری که تیره‌ها در قسمت انتهایی چشم و روشن‌ها در قسمت داخلی چشم آرایش شوند و برای لب‌ها از انواع رژهای بنفش براق و کمرنگ استفاده شود.

مدل آرایش مناسب پوشش صورتی

پشت چشم‌ها را با خاکستری، آبی روشن و یا سرمه‌ای در انتهای چشم و کمی صورتی بسیار روشن در قسمت داخلی آرایش کنید و برای لب‌ها از انواع صورتی‌های براق و کمرنگ یا مات ملایم استفاده شود.

مدل آرایش مناسب پوشش قرمز

سایه‌ی چشم‌ها در قسمت انتهایی تنها با یک خط دودی تیره که به سمت داخل با کمی خاکستری محو خواهد شد و در قسمت میانی سایه از کمی قرمز بسیار روشن تنها به اندازه‌ی هاله‌ای کمرنگ و پس از آن با کمی سفید در قسمت داخلی چشم آرایش شود و برای لب‌ها نیز از انواع قرمزهای براق و مات می‌توانید استفاده کنید.

مدل آرایش مناسب پوشش زرشکی

در مورد زرشکی هر چه آرایش صورت از زرشکی دور شده و به سمت صورتی‌های روشن و مات برود ست کردن آرایش زیباتر خواهد شد چرا که چه پوست روشن و چه تیره باشد با آرایش زرشکی گرفته‌تر خواهد شد در نتیجه توصیه می‌شود برای پوشش زرشکی از سایه‌های صورتی تیره و کم کم روشن تا به سفید در پشت چشم‌ها و انواع رژهای صورتی برای لب‌ها استفاده کنید.

چند نکته برای مدل آرایش مناسب هر رنگ لباس

 

آرایش ملایم با مو و لباس مشکی

 

الف. رنگ رژگونه‌ها مطابق با رژلب‌هاست.

ب. منظور از زدن سایه در قسمت بیرونی چشم به شکل تنها خطی تیره این است که خطی از گوشه‌ی بیرونی چشم سمت انتهای ابرو به سمت بالا بین چشم و ابرو عمودی و مایل به بیرون کشیده شود و سپس این خط تیره را به سمت داخل و افقی در پشت پلک پهن کرده تا در سایه‌های روشن بعدی که می‌زنید محو شود و تنها هاله‌ای تیره در قسمت انتهای چشم دیده شود.

پ. برای زدن رژها ابتدا با خط لبی تیره‌تر از رژلب‌تان دور لب‌ها را شکل داده وآن را روی تمام لب پخش کنید سپس رژلب را یک‌دست روی لب بزنید.

ت. حتما لازم نیست از تمام سایه‌ها برای چشم استفاده کنید، استفاده از رنگ اصلی سایه به طور یکنواخت در پشت پلک‌ها هم کافی است.

ث. از سایه‌های مدادی هم می‌توانید تنها به صورت یک خط افقی در پشت پلک ومماس برخط چشم استفاده کنید و گاهی هم به صورت خطی باریک در زیر چشم‌ها بکشید.

 

مدل آرایش مناسب برای لباس صورتی

ویژگی مورد علاقه‌ تان را بیشتر آشکار کنید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید