تمرینهایی برای کاریزماتیک شدن

بزرگنمایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 1572

خاصیت کاریزمایی چیزی نیست که افراد در بدو تولد به همراه خود داشته باشند. همانند سایر مهارت‌ها می‌توانید این مهارت را نیز از طریق تمرینات بهبود ببخشید.

تمرینهایی برای کاریزماتیک شدن

موارد و نکات زیادی در مورد افراد کاریزماتیک وجود دارد. افراد از انرژی آن‌ها استفاده می‌کنند و شخصیت آن‌ها را تحسین می‌نمایند. آن‌ها جذاب هستند. حتما از خودتان می‌پرسید این افراد چرا چنین جذابیتی دارند؟ زیرا کاریزماتیک بودن باعث می‌شود فرد دوست داشتنی شودجذابیت - راهکارهای افزایش دوست داشتنی بودن

برای کاریزماتیک و جذاب شدن اعصاب خود را کنترل کنید

زمانی که افراد کاریزماتیک صحبت می‌کنند، متوجه خواهید شد که آن‌ها اصلا عصبی نیستند. مدیریت اعصاب چیز آسانی نیست اما برخی ترفندها و نکات اصلی وجود دارد که می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و به یک فرد کاریزمایی و جذاب تبدیل نماید.

برای کاریزماتیک شدن با قصد و نیت گوش دهید

 

گوش دادن به صحبت های کسی

 

در حالیکه بیشتر مردم به افراد کاریزمایی و جذاب فکر می‌کنند، آن‌ها به توانایی‌های خود برای صحبت کردن یا تعامل با سایرین می‌اندیشند. چیزی که شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد فرد شنونده است. من فکر می‌کنم به دست آوردن مهارت در این زمینه کمی دشوار است. برای من یک فرد کاریزمایی فردی است که بتواند با قصد و نیت به صحبت‌های سایر افراد گوش دهد و حس ارزشمند بودن را در شما ایجاد کند.

برای کاریزماتیک و جذاب شدن بازگو پذیر باشید

مکالمات و گفتگوهای خود را به افرادی که برایشان صحبت می‌کنید مرتبط سازید. از داستان‌هایی استفاده کنید که شما را به عنوان یک فرد متوسط قرار می‌دهد. از تکنیک‌های مختلف همچون استفاده از کلمات و واژه‌هایی که سایرین استفاده می‌کنند بهره ببرید و سعی کنید وجه تشابهی با افرادی که برایشان صحبت می‌کنید پیدا نمایید.

برای کاریزماتیک شدن در مورد احساسات خود صحبت کنید

موضوع صحیح و مناسب می‌تواند قدرت خاصی به صحبت‌های شما ببخشد. زمانی که فکر می‌کنید موضوعی خسته کننده است سطح انرژی خود شما نیز پایین‌تر می‌آید. هنگامی که در مورد احساس صحبت می‌کنید انرژی شما نیز افزایش پیدا می‌کند. احساسات شما حس عصبی بودن یا ترس را از بین می‌برد و به صدای شما حس متقاعد کنندگی می‌بخشد و افراد را به حمایت از شما تشویق می‌کند.

 برای کاریزماتیک و جذاب شدن بیش‌تر از چیزی که می‌گیرید بدهید

 

کمک کردن به پیر زن برای رد شدن از خیابان

 

افراد کاریزمایی و جذاب زندگی افرادی که در اطراف آن‌ها قرار دارند را بهبود می‌بخشند و غنی می‌سازند. زمانی که خالصانه به فردی کمک می‌کنید یا پیشنهاد کمک به او می‌دهید آن‌ها نیز به دنبال حمایت و پشتیبانی از شما خواهند بود. همه ماها از افرادی که تنها به فکر خودشان هستند فراری هستیم و دوست نداریم با افراد مغرور و خودبین معاشرت داشته باشیم. بیش‌تر از آن چیزی که از افراد می‌گیرید به آن‌ها ببخشید و بعد از مدتی متوجه خواهید شد که به یک فرد کاریزمایی و جذاب تبدیل شده‌اید.

برای کاریزماتیک شدن حس شوخ طبعی را در خود داشته باشید

اگر اعتماد به نفس و قدرت کافی برای خنداندن افراد دارید از این توانایی استفاده کنید. ویژگی شوخ طبعی و کاریزمایی و جذاب بودن به همراه یکدیگر حرکت می‌کنند. پس شوخی کردن را فراموش نکنید.

 برای کاریزماتیک و جذاب شدن خود را با موقعیت‌های مختلف وفق دهید

بیش‌تر افراد بر این باورند که اعتماد به نفس باعث می‌شود ویژگی کاریزمایی و جذاب بودن در فردی ایجاد شود اما من بر این باور هستم که توانایی وفق دادن خود با هر شرایطی می‌تواند متمایز کننده باشد. حتما از خود می‌پرسید چگونه چنین چیزی امکان پذیر است؟ خود را با اخبار و گرایش‌های صنعت خود به روز سازید و اگر چیزی را نمی‌دانستید حتما سوال کنید. در بیش‌تر مواقع افراد دوست دارند تخصص‌های خود را برای شما شرح دهند.

 برای کاریزماتیک شدن نام‌های افراد را به خاطر بسپارید

به خاطرسپری نام افراد می‌تواند توجه آن‌ها را به سمت شما جذب کند. این موضوع باعث می‌شود آن‌ها حس مهم بودن داشته باشند و به شما کمک می‌کند بیش‌تر از قبل دوست داشتنی باشید. نام یک فرد شیرین‌ترین صدا در جهان برای آن فرد است. اینکه شما در موقعیت تجاری هستید یا در موقعیت شخصی زیاد فرقی نمی‌کند. تلاش کنید نام افرادی که ملاقات می کنید را به خاطر داشته باشید.

 برای کاریزماتیک و جذاب شدن علاقه خالصانه‌ای داشته باشید

افراد کاریزماتیک خالصانه به سایر افراد علاقه نشان می‌دهند. آن‌ها سایر افراد را همانند یک آهنربا به خود جذب می‌کنند. نکته کلیدی این است که به طور فعال علاقه و اشتیاق خود را به سایر افرادی که با آن‌ها تعامل دارید و در حال صحبت کردن هستید نشان دهید. به حرف‌هایی که می‌زنند به دقت گوش کنید و سپس در صورت نیاز از آن‌ها سوال‌هایی را بپرسید. اگر این کار را به درستی و به طور خالصانه انجام دهید فاکتور کاریزمایی و جذاب را افزایش خواهید دادویژگی های آقایان جذاب از نظر خانم ها

برای کاریزماتیک شدن سوالات بیش‌تری بپرسید

افراد دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند. بنابراین اگر سوالات زیادی بپرسید و به طور فعال به سخنان آن‌ها گوش دهید بیش‌تر از قبل به یک شخصیت کاریزماتیک تبدیل خواهید شد. توصیه می‌کنم در ذهن خود یک بازی سرگرم کننده انجام دهید. سعی کنید سوالاتی را بپرسید و منتظر جواب افراد بمانید. محدوده واژگان خود را گسترش دهید و از کلمات جذاب استفاده نمایید.

 

چطور در نگاه اول دوست‌ داشتنی باشیم؟

ترفند زبان بدن که شما را دوست‌ داشتنی می‌ کند

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید