شخصیت شناسی با شکل رژ لب

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3948

تا به حال اتفاق افتاده است که به سر رژلب‌هایتان نگاه کرده باشید تا ببینید چه شکلی شده‌اند؟ آیا سر آن‌های منحنی، مخروطی یا گرد است؟ این مدل سر رژ لب‌ها چه ارتباطی با شخصیت درونی شما دارند؟ با زیبامون دات کام همراه باشید در شناسایی شخصیت بر اساس استفاده از رژ لب!

شخصیت شناسی با شکل رژ لب

میکاپ به طور خارق‌العاده‌ای سخنگو است. مانند طالع بینی، استایل زیبایی شما می‌تواند در مورد شخصیت، رفتارهای درونی، تفریحات، علاقمندی‌ها و مواردی که دوست ندارید، صحبت کند. به همین دلیل، به یکی از مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین وسایل آرایشی که جزو روتین روزانه‌ی اکثر خانم‌ها است و ارتباط آن با شخصیت و کرکتر ایشان می‌پردازیم. قطعا اولین وسیله‌ی آرایشی که در ذهن همه‌ی شما آمده است، رژ لب بوده است! آیا تا به حال به این مساله دقت کرده‌اید که سر رژ لبی که می‌زنید به چه شکلی تبدیل شده است؟! اگر تا امروز به آن دقت نکرده بودید، بعد از خواندن این متن در زیبامون دات کام، حتما به سراغ کیف آرایشی خود رفته، و رژ لب‌ها را چک کنید! چون هر کدام با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند! (آرایش و شخصیت شناسی را بخوانید.)

 

رژ لب و شخصیت

 

سر تیز تیر مانند

همانند رژ لبتان، شما نیز مانند تیر هستید! وقتی چیزی را دوست دارید به دنبالش می‌روید و به طور کامل می‌خواهیدش. ممکن است به دلیل پیش‌روی بیش از حد در کارهایتان مورد سوتفاهم واقع شوید، اما کسانی که شما را دوست دارند و درک می‌کنند، تمام این حرکات شما را به صورت امری طبیعی می‌بینند. شما، خود، درونتان و تمام چیزهایی که شما را می‌سازند را به شدت دوست دارید، از طرفی دوست دارید که مرکز توجه باشید و زندگی را یک مهمانی می‌بینید که باید در آن شاد بود.

 

محصول پیشنهادی: NYX Ombre Lip Duo

 

رژ لب و شخصیت

 

سر قوس‌دار C مانند

خلاق، وفادار و رمانتیک. اکثر مردم شما را سر به هوا می‌بینند اما از دید زیبایی شناسی شما یک رویاپرداز هستید. همانند دیگر تیپ‌های خلاق، شما خودتان بزرگ‌ترین منتقد خود هستید – اگرچه، وقتی نوبت دیگرا می‌شود، بسیار مهربان، بخشنده و فهمیده رفتار می‌کنید.

 

محصول پیشنهادی: Maybelline Color Sensational Vivid Lip Color

 

رژ لب و شخصیت

 

سر گِرد

آدم منظم و دقیقی هستید که معتقد است هرچیزی متعلق به جایی است و در واقع جایگاهی دارد. البته این بدان معنی نیست که شخصی بسیار عصبی و زود جوش هستید. بر خلاف آن شخصی خون‌گرم و بسیار مهمانوازی هستید. دوستاناتن شما را مانند چسبی می‌بینند که با رفتار خوبتان همه را دور هم نگاه می‌دارید.

 

محصول پیشنهادی: Lancome Color Design

 

رژ لب و شخصیت

 

سر کجِ مستقیم

شما به شدت جاه‌طلب و مسئولیت‌پذیر هستید. این مساله باعث شده که به صورت طبیعی یک رهبر باشید و حضور دائمی‌تان همیشه حس بشود. در حالی‌که نقش بسیار پر رنگ و خودرایی دارید، مردم از بودن در کنار شما، تیم‌تان و شخصیت کاریتان لذت می‌برند و احترامی خاص برای استایل شخصیتی شما قایل هستند.

 

محصول پیشنهادی: Urban Decay Vice Lipstick

 

رژ لب و شخصیت

 

سر تخت

شما خیلی سرکش هستید، اینطور نیست؟ برای شما، قوانین باید شکسته شوند، محدودیت‌ها باید برداشته شوند و ریسک‌ها باید صورت بگیرند. شما این حس نترس بودن را در تمام وجوه زندگی‌تان نشان می‌دهید، حتی در مورد زندگی احساسی! همواره آماده هستید که در محیطی درست شیرجه بزنید و تمام قلبتان را به آقای درست هدیه بدهید.

 

محصول پیشنهادی: YSL Rouge Volupte

 

رژ لب و شخصیت

 

انتخاب عطر بر اساس شخصیت را بخوانید.

ارتباط مدل ابرو با شخصیت را بخوانید.

ارتباط رژلب با شخصیت را بخوانید.

آرایش صورت و شخصیت شناسی با سلبریتی‌ها را بخوانید.

رنگ رژلب‌های بهار 2017 را بخوانید.

انواع رژلب مات را بخوانید.

رژلب متالیک و اکلیلی برای بهار 2017 را بخوانید.

رژلب مرجانی برای تابستان 2017 را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید