سفارش کالا و خدمات زیبایی

مدل بافت مو برای دختر بچه ها

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 6146

پدر و مادرهایی که دختر خردسال دارند، از اینکه موهای فرشته‌های نازشان را بلند کنند، بسیار لذت می‌برند. مخصوصا مادرها که همیشه به فکر مرتب بودن و زیبایی فرزندشان هستند. اما پیدا کردن مدلی که برای دختر بچه‌ها مناسب باشد و آن‌ها را شبیه افراد بزرگسال نکند، کمی سخت به نظر می‌آید. مدل‌های زیبای بافت مو که برای بستن موهای دختر کوچولوها مناسب هستند را ببینید و به سادگی روی موهای فرزندتان امتحان کنید...

مدل بافت مو برای دختر بچه ها

دختر بچه‌ها معمولا از اینکه موهایشان را بلند کنید و مانند بزرگسالان به زیبایی و مدل موی آن‌ها رسیدگی شود، لذت می‌برند و در این کار حتما با شما همکاری می‌کنند، مخصوصا اگر قرار باشد با این مدل موها به مهمانی و جشن بروند و دوستانشان را ببینند.

اما شاید فکر کنید که مدل‌ موی دخترانه زیبا که هم مناسب سن و سال بچه‌ها باشد و هم متنوع و آسان درست شود، پیدا کردنش کمی مشکل باشد که باید به شما بگوییم این کار فقط کمی  خلاقیت می‌خواهد که شما حتما دارید. یکی از زیباترین مدل‌ها برای دخترها، بافت مو است که با تنوعی که دارد، برای انتخاب‌های متنوع و زیبا دستتان را باز می‌گذارد. ضمنا می‌توانید خودتان هم مدل موهایتان را با دخترتان ست کنید و در مهمانی و جشن‌ها به همراه دخترتان بدرخشید.

 

یک بافت دوطرفه زیبا که با روبانی به رنگ سبز که کاملا روی مشخص است، تزیین شده است. این مدل بافت فرانسوی را در جهت‌های مختلفی می‌توانید روی سر پیاده کنید.

 

مدل مو دخترانه

 

این مدل مو واقعا جذاب و زیباست و مدل دادن به آن فقط به کمی حوصله نیاز دارد اما در عوض نتیجه بسیار زیبا خواهد بود. به تقسی بندی موها توجه کنید تا مدل آن را به درستی متوجه شوید.

 

مدل مو دخترانه

 

باز هم یک مدل دوطرفه دیگر اما این‌ بار به صورت نامتقارن. بستن موها به صورت دم‌اسبی هم یکی از مدل‌های زیبا برای آن‌هاست.

 

مدل بافت دخترانه

 

ممکن است در نظر اول فکر کنید که این مدل کمی مشکل و پیچیده است، اما فقط به تقسیم بندی موها روی سر نیاز دارد و اینکه کاملا مرتب و تمیز کار کنید.

 

بافت مو

 

مدل دادن به موها با یک روبان ساده، هم بسیار راحت است و هم اینکه خیلی شیک و مرتب از آب درمی‌آید.

 

بافت مو

 

این مدل بافت موی 4 ردیفه را هم می‌توانید برای موهای بلند استفاده کنید و هم برای موهای کوتاه. رنگ روبان را هم با رنگ لباس ست کنید تا زیباتر شود.

 

مدل مو دخترانه

 

بافت حصیری بسیار زیبا که در پشت سر شبیه به یک شینیون ساده و زیبا تبدیل شده است. در پایان بافت موها، می‌توانید موها را به صورت باز رها نکنید و آن‌ها را ببندید.

 

مدل مو دخترانه

 

آموزش بافت موی ساده و زیبا برای مبتدی‌ها

بافت جلوی مو و انواع متنوع و زیبای آن

مدل بافت برای موهای کوتاه

مدل موهای بسیار زیبا برای دختر کوچولوها

مدل مو برای پسر بچه های کوچولو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید