سفارش کالا و خدمات زیبایی

راز زیبایی بدون نیاز به هزینه

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 3463

همه‌ی ما می‌خواهیم که ظاهر و احساس خوبی داشته باشیم، اما باید بابت آنها پول پرداخت کنیم. ولی ما راههایی را آورده‌ایم که بدون هیچ هزینه‌ای زیبا می‌شوید.

راز زیبایی بدون نیاز به هزینه
فهرست موضوعات

در این راهنما 18 راز زیبایی را به شما خواهیم آموخت که کاملا بدون هزینه بوده و بدون صرف زمانی به شما احساس خوبی نیز خواهند بخشید. نگاهی به آن‌ها بیندازید و خودتان را آماده کنید تا حتی بدون صرف 1 ریال، احساس فوق‌العاده‌ای کسب کنیدراز زیبایی چارلیز ترون

راز زیبایی بدون هزینه از شر چشمان پف کرده خلاص شوید

 

دختر زیبا با موی مشکی

 

راه و روش خوابیدن‌تان را تغییر دهید تا از شر چشمان پف کرده خلاص شوید! به همین راحتی این یک راز زیبایی شماست. مایع زیر چشمان شما می‌تواند سن شما را بالا ببرد و با ظاهری که می‌سازد احساس ناخوشایندی به شما منتقل کند. اما همه‌ی آنچه که نیاز دارید این است که هنگام خواب یک بالش اضافه زیر سرتان بگزارید تا از انباشته شدن مایع در آن محدوده جلوگیری کنید!

بدون هزینه صاحب یک پوست درخشان شوید

ما این را می‌دانیم که این موضوع و راز زیبایی را هزاران بار شنیده‌اید، اما مزایای نوشیدن آب بی شمار است! از شستن سموم بدن و تمیز نگاه داشتن پوست شما گرفته تا پیش‌گیری از سردرد. واقعا آب بهترین نوشیدنی موجود است. بنابراین خودتان را عادت دهید تا در هر روز حدود 2 لیتر (8 تا 10 لیوان) آب بنوشید. به علاوه این کار به شما کمک خواهد کرد تا وزن‌تان نیز کاهش یابد، هرگاه احساس گرسنگی کردید، یک لیوان آب بنوشیدزیبایی پوست - راز زیبایی زنان مشهور جهان

راز زیبایی بدون هزینه از به وجود آمدن جوش‌ها جلوگیری کنید

اگر روی پوست‌تان جوشی وجود دارد که نمی‌خواهید پخش شود، کمپرس آب سرد و گرم را امتحان کنید. یک پنبه ی توپی را در آب داغ فرو برده و آن  را به مدت 10 ثانیه روی جوش‌تان بگذارید، سپس پنبه‌ی توپی دیگری را در آب سرد فرو برده و همان کار را تکرار کنید. این راز زیبایی باعث کاهش قرمزی جوش شده و پوست شما را تمیزتر نشان خواهد داد.

بدون هزینه گونه‌های سرخ طبیعی پیدا کنید

احساس رنگ پریدگی می‌کنید؟ بدون اینکه منافذ پوست‌تان را با آرایش مسدود کنید، با این راز زیبایی گونه‌های سرخ طبیعی پیدا کنید! کافیست تا چند ثانیه از گونه‌های خود نیشگون‌های آرامی گرفته، یا اینکه با پنجه‌هایتان آن را ماساژ دهید تا گونه‌هایتان کمی صورتی رنگ شود!

راز زیبایی بدون هزینه پوست تمیز داشته باشید

اگر روی پیشانی یا نزدیک گوش‌هایتان جوش یا لکه‌های ناخوانده‌ای پیدا شد، چند روز موهایتان را در پشت سرتان ببندید و راه بروید. موها حامل مقدار زیادی باکتری هستند و چیزی که شما نمی‌خواهید این است که آن باکتری‌ها به صورت شما منتقل شوند.

بدون هزینه گیسوان درخشانی پیدا کنید

 

موهای زیبا و خوش حالت

 

آب داغ به موهای شما آسیب می‌رساند. در حمام سعی کنید در عوض آب داغ با آب ولرم دوش بگیرید و در آخر موهایتان را با آب سرد آبکشی کنید تا کاتیکل‌های موهایتان بسته شود. این راز زیبایی گیسوان شما را درخشان‌تر خواهد کرد.

راز زیبایی بدون هزینه پس از بیدار شدن شاداب به نظر بیایید

خواب، راز زیبایی و سلامتی و جوان نگاه داشتن ظاهر است. ما می‌دانیم که شیوه ی زندگی امروزی از اینکه راحت بخوابید جلوگیری می‌کند، اما می‌توانید از راه درمانی سنتی این مشکل استفاده کنید، پیش از اینکه به رخت‌خواب بروید شیر گرم بنوشید. دانشمندان پی برده‌اند لاکتیومی که در شیر یافت می‌شود، تاثیر آرامش بخشی دارد و شما را سریعا به خواب عمیقی فرو خواهد برد.

بدون هزینه و صرف زمان جوان‌تر به نظر بیایید

یکی از ساده‌ترین کارهایی که باعث می‌شود جوان تر به نظر بیایید این است که ابروهایتان را تمیز کنید. اگر ابروهای پری دارید، کمی آن را بردارید، ما قول می‌دهیم که با این کار بلافاصله تفاوت بزرگی را احساس خواهید کرد. اما خیلی ابروهای خود را خالی نکنید، ظاهرا پس از 30 سالگی، داشتن کمی ابروی پر است که می‌تواند شما را جوان نشان دهد!

راز زیبایی بدون هزینه پوستی جذاب پیدا کنید

هوای تازه نه تنها برای سلامت روح و روان و تمیز کردن ریهها مفید است بلکه اکسیژن مورد نیاز برای از سر گرفتن جوانی پوستمان را نیز فراهم می‌کند. کرم‌های حاوی اکسیژن قیمت گزافی دارند، پس تنها چیزی که نیاز دارید یک پیاده روی کوتاه در هر روز است.

بدون هزینه از جوش‌های سرسیاه جلوگیری کنید

نیازی نیست به یک سالن زیبایی بروید تا بخار درمانی شوید، تمام چیزی که احتیاج دارید یک کتری و یک‌ کاسه بدون هزینه است. آب را توسط کتری به جوش بیاورید و آن را در کاسه بریزید، سپس سرتان را روی کاسه بگیرید و حوله‌ای روی سرتان بیندازید. بخار، پوست شما را از سموم پاک کرده و منافذ پوست‌تان را باز می‌کند. فقط خیلی به آب جوش نزدیک نشوید، قطعا نمی‌خواهید بینی‌تان بسوزد!

راز زیبایی بدون هزینه به رشد موهایتان کمک کنید

هر شب پیش از اینکه به رخت‌خواب بروید پوست سرتان را ماساژ دهید تا جریان خون در آن ناحیه افزایش یابد. با این کار به رشد گیسوانی بلند و زیبا بدون هزینه کمک خواهید کرد.

راز زیبایی بدون هزینه دندان‌های سفید و زیبا داشته باشید

خیلی مهم است که هنگام مسواک زدن بجای راه رفتن در خانه روبروی آینه بایستید. زمانی که دندان‌هایتان را مسواک می‌کنید مطمئن شوید که به طور کامل تمام سطوح دندان‌هایتان را تمیز کرده‌اید.

راز زیبایی بدون هزینه ناخن‌هایی بدون لک به دست بیاورید

شاید شما هم مثل ما ناخن‌هایتان را لاک می‌زنید، همین که دوست‌داشتنی می‌شوند کاری می‌کنید که لک می‌افتند، مثلا فرزندتان شما را صدا می‌کند یا اینکه به شست‌وشو ظروف می‌پردازید، خوب، دیگر کافی است! زمانی که ناخن‌تان را با رنگ مورد علاقه‌تان لاک می‌زنید، اجازه دهید چند دقیقه‌ای هوا بخورد، سپس نوک انگشتان خود را در آب بسیار سرد فرو کنید. این کار باعث خشک شدن لاک شده و حالا می‌توانید با خیالی راحت از داشتن ناخن هایی بدون لک لذت ببرید.

راز زیبایی بدون هزینه پوست و مویی شاداب کسب کنید

ورزش یکی از مهم‌ترین چیزهاییست که برایتان احساس و ظاهر خوب را به ارمغان خواهد آورد. و اگر فکر می‌کنید که ورزش تاثیر مستقیم در زیبایی شما ندارد، دوباره فکر کنید! اینکه فعالیتی داشته باشید، کلید داشتن پوستی سالم، انرژی و تندرستی شماست. بهبود گردش خون پوست و موی شما را شاداب خواهد کرد. به علاوه وقتی می‌توانید در خانه ورزش کنید، چرا برای ثبت نام در یک باشگاه ورزشی هزینه کنید؟

راز زیبایی بدون هزینه پوستی جوان به دست بیاورید

آب خنک، باید بخش مهمی از برنامه ی زیبایی شما باشد! زمانی که صورت‌تان را می شویید از آب گرم استفاده کنید و در آخر هر شست‌وشو صورت‌تان را با آب خنک آبکشی کنید تا منافذ پوست‌تان سفت شود.

بدون هزینه از چین و چروک جلوگیری کنید

جمله‌ی «پیش‌گیری بهتر از درمان است» چیزی است که دائم باید با خود تکرار کنید و از به وجود آمدن چین و چروک جلوگیری نمایید، سعی کنید همیشه به پشت بخوابید. به رو خوابیدن می‌تواند چین و چروک‌های گونه و چانه‌تان را افزایش دهد، اگرچه پس از بیدار شدن از خواب آن چین و چروک‌ها از بین می‌روند، اما در دراز مدت به طور دائم بر جا خواهند ماند. همچنین به پشت خوابیدن می‌تواند جوش زدن‌های صورت‌تان را نیز متوقف کند، چرا که روکش بالش شما حاوی باکتری هاییست و زمانی که شما به پهلو یا به رو بخوابید به صورت‌تان منتقل خواهد شد.

راز زیبایی بدون هزینه به مدت طولانی‌تری جوان به نظر بیایید

همه‌ی ما می‌دانیم که در معرض آفتاب قرار گرفتن، به هر شکلی که باشد بد است! اما 20 دقیقه در زیر آفتاب بودن، قبل از ساعت 10 صبح و پس از ساعت 3 بعد از ظهر بهترین راه برای دریافت ویتامین دی است که باعث تحریک گردش خون خواهد شد. جریان مناسب خون، برای بازسازی سلول‌های پوست و به مدت طولانی‌تری جوان به نظر رسیدن، ضروری است.

راز زیبایی بدون هزینه چشمانی شاداب داشته باشید

آیا شده تا به حال احساس کنید که چشمان‌تان خسته به نظر می‌آید؟ خوب، دیگر بس است! همه آنچه در این راز زیبایی نیاز دارید 2 قاشق فلزی است. پیش از اینکه فرزندان‌تان به رخت‌خواب بروند، آن‌ها را در فریز بگزارید، پس از این‌که آن‌ها خوابیدند، قاشق ها را بیرون بیاورید. هر کدام را روی هر یک از چشمان‌تان بگزارید و 10 دقیقه به پشت دراز بکشید، مطمئن باشید که به چشمتان نمی‌چسبد! اگر به خواب عمیقی فرو نرفتید، تنها پس از 10 دقیقه چشمانی شاداب و بدون پف و بدون هزینه خواهید داشت.

 

راز زیبایی موهای زنان هندی

50 مورد از بهترین راز زیبایی توسط خانم‌ های انگلیسی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید
فهرست موضوعات