سفارش کالا و خدمات زیبایی

وسایل مورد نیاز مدل ها برای جوان و شاداب بودن

بزرگنمایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 2763

مدل‌ها برای آنکه همواره جوان و شاداب بمانند، در کیف لوازم آرایش خود لوازمی را نگهداری می‌کنند که برای با طراوت ماندنشان کمکشان می‌کند.

وسایل مورد نیاز مدل ها برای جوان و شاداب بودن

مدل ها دقیقا می‌دانند که برای اینکه شاداب، جوان و زیبا بمانند به چه چیزهایی احتیاج دارند. این‌که ما نیز بدانیم که یک مدل هر روز چه چیزهایی را با خود به همراه دارد تا خوب به نظر برسد، خیلی می‌تواند مفید باشد. نه تنها می‌توانیم از روتین روزمره‌ی آن‌ها با خبر شویم، بلکه به ما کمک خواهد کرد تا بدانیم از چه چیزهایی استفاده کنیم تا مانند مدل‌ها جوان و شاداب به نظر بیاییم. با این ترفندها چهره تان جوان و شاداب می شود

لوازم آرایشی برای جوان و شاداب به نظر رسیدن

 

لوازم آرایش

 

یکی از چیزهایی که تقریبا همیشه در کیف مدل ها پیدا خواهد شد لوازم آرایش است. چهره‌ی یک مدل ، چیزی است که با آن تجارت می‌کند، پس زیبا نگاه داشتن آن خیلی برایش مهم است. بنابراین زمانی که به یک مدل برای پیشنهاد کاری تلفن می‌شود، در دسترس داشتن لوازم آرایش خیلی حیاتی است. همچنین مهم است که لوازم آرایش مناسبی به همراه داشته باشید. مهم‌ترین لوازم آرایشی که باید با خود داشته باشید این‌ها هستند:

1. برق لب: این‌که لب‌های شما شگفت‌آور باشند خیلی مهم است. یک برق لب با رنگ خنثی به هر چهره‌ای کمک خواهد کرد تا چهره‌تان سریعا رو بیاید.

2. ریمل: استفاده از ریمل می‌تواند بلافاصله چهره‌ی شما را زیبا‌تر و با نشاط‌تر کند. در دسترس داشتن یک ریمل برای وقتی که لازم شود خیلی اهمیت دارد.

3. مرطوب کننده‌ی رنگی: یک مرطوب کننده‌ی رنگی نه تنها هم کار یک مرطوب کننده را خواهد کرد و هم به عنوان یک فونداسیون می‌توان از آن بهره برد، بلکه برای پوشاندن لکه‌های ناخواسته نیز بسیار مناسب است.

4. پودر: خلاص شدن از چهره‌ی براق نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. داشتن یک فونداسیون پودری کمک خواهد کرد تا درخشندگی پوست را کاهش داده و چهره ای فوق‌العاده جوان و شاداب به دست بیاورید.

5. هایلایت کننده:‌ اگر خودتان را در آینه ببینید و متوجه شوید که رنگ و رو رفته هستید، یک پوشش سطحی هایلایت کننده مانند مدل ها واقعا می‌تواند تفاوت قابل مشاهده‌ای در چهره‌ی شما ایجاد کند. صورت شما را سرزنده و شاداب می‌سازد. رژ گونه هم تاثیر مشابهی دارد.

وسایل مورد نیاز یک مدل برای جوان و شاداب به نظر رسیدن

 

کیف لویی ویتون

 

لوازم آرایشی تنها چیزهایی نیستند که در کیف یک مدل خواهید یافت. در‌واقع چیزهای دیگری هم وجود دارد که این افراد همیشه با خود به همراه دارندنکاتی برای جوان و شاداب بودن چشمانتان

1. نرم کننده لب: از دست دادن آب بدن به علت آب و هوا می‌تواند باعث خشکی و ترک خوردن لب‌های شما شود. به همراه داشتن یک نرم کننده‌ی لب مانند مدل ها راه سریعی را برای مرطوب نگاه داشتن، جوان و شاداب ماندن لب‌هایتان دارید.

2. دستمال مرطوب مخصوص صورت: به همراه داشتن دستمال مرطوب مخصوص صورت (یا دستمال مرطوب بچه) به شما کمک خواهد کرد تا هرگونه خرابی آرایش‌تان را درست کرده یا هر زمانی که دیگر به آرایش نیازی ندارید آن را پاک کنید. همچنین به شما کمک خواهد کرد تا باکتری و آلودگی‌های انباشته شده بر روی پوست‌تان را تمیز نمایید و پوستتان همواره جوان و شاداب مانند مدل ها به نظر برسد.

3. خوراکی:‌ اینکه همیشه با خودتان مانند مدل ها خوراکی داشته باشید نیز مهم است! اگر قند خون‌تان بیفتد، اینکه یک خوراکی سالم به همراه خود داشته باشید اهمیت ویژه‌ای پیدا خواهد کرد.

4. آب: ممکن است برایتان کمی عجیب به نظر برسد که در کیف‌تان مانند مدل ها آب حمل کنید، اما بدانید که هیدراته ماندن مهم‌ترین و اولین قانون زیبا، جوان و شاداب ماندن است.

5. دستمال کاغذی: برای کسانی که شروع ناگهانی آلرژی دارند در دسترس داشتن دستمال کاغذی ایده‌ی خوبی به نظر می‌رسد.

6. آدامس، نخ دندان، خوشبو کننده: اگر قصد دارید تا بیرون از منزل غذا بخورید، این مورد، موردی بسیار مهم است. نخ دندان به شما کمک خواهد کرد تا از شر تکه‌های کوچک غذا در بین دندان هایتان خلاص شوید، و آدامس یا خوشبو کننده هم نفس شما را تازه و خوش‌بو خواهند کرد.

 

گیاهان ضد پیری و جوان و شاداب کننده

چای زردچوبه - ضد سرطان و جوان و شاداب کننده بی نظیر

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید