سفارش کالا و خدمات زیبایی

خطرات و دلایل خودداری از پیرسینگ بدن

بزرگنمایی
دسته: سلامت تاریخ نگارش: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 2030

با عجله تصمیم نگیرید. حتی اگر هم فکر می‌کنید برای پیرسینگ بدن دلایل قانع کننده‌ای دارید، باز هم این مطلب را بخوانید، شاید برای تصمیم درست کمکتان کند.

خطرات و دلایل خودداری از پیرسینگ بدن

در مورد پیرسینگ بدن نباید با شتاب تصمیم گرفت. اگر فکر می‌کنید دلایل قانع کننده‌ای برای این کار دارید، کمی وقت بگذارید و این متن را بخوانید و در آن تأمل کنید. به همان میزان دلایل قانع کننده‌ای برای پیرسینگ نکردن بدن‌تان نیز وجود دارد. خطرات پیرسینگ برای سلامت پوست

10 خطر پیرسینگ بدن و دلیل خودداری از آن

 

پیرسینگ کردن زبان

 

1. نگرانی همیشگی از ابتلا به HIV

اگر پیرسینگ بدن ، بهداشتی انجام نشود و سوزن‌ها و لوازم مورد استفاده نو و استریل نباشند همیشه خطر ابتلا به بیماری کشنده‌ی ایدز وجود دارد. چرا چنین خطری را به جان بخرید و بدن‌تان را در معرض خطر قرار دهید؟

2. خطر عفونت همیشه وجود دارد

پیرسینگ بدن ، همیشه با خطر عفونت همراه است. فرقی نمی‌کند که چقدر کسانی که این کار را انجام می‌دهند، به قول خودشان حرفه‌ای باشند و ادعا کنند که این عمل خطری ندارد، احتمال عفونت همیشه وجود دارد! گاهی می‌تواند به شدت هم مهیب باشدهمه چیز درباره قارچ پوستی و انواع درمان آن

3. ممکن است به طور جدی آسیب ببینید

اغلب پیرسینگ کارهای «حرفه‌ای» آماتورهایی هستند که روش‌هایی از اینور و آنور یاد گرفته‌اند. چرا که هیچ آموزش رسمی و تعلیمی برای این کار وجود ندارد! پس همیشه این احتمال هست که بدن‌تان را دست یک آماتور بسپارید که ممکن است به بدن‌تان آسیب جدی وارد کند.

4. با پیرسینگ بدن ممکن است بعداً پشیمان شوید

اغلب مردم بدنشان را پیرسینگ، می‌کنند ولی بعدا پشیمان می‌شوند. دلیلش اینست که آن ممکن است مناسب شخصیت شما نباشد و شما را به شدت غیرحرفه‌ای و بی کفایت در کارها نشان دهد. پس قبل از تصمیم گیری به این جنبه‌های مساله هم توجه کنید.

5. می‌تواند باعث شود که غیر حرفه‌ای به نظر بیایید

شاید تنها پیرسینگ، مقبول برای خانم‌های شاغل سوراخ کردن گوش باشد. سایر پیرسینگ‌های آشکار ممکن است شما را غیر حرفه‌ای و بی کفایت نشان دهند. پس قبل از تصمیم گیری راجع به پیرسینگ‌های بدن به این جنبه‌های آن هم توجه کنید.

6. پیرسینگ بدن می‌تواند دردناک باشد

پیرسینگ بدن ، دردناک است. حتی اگر درد عمل اصلی آن را با پمادهای بی حس کننده کاهش دهید، درد، بعد از ازبین رفتن بی حسی، دوباره بر می‌گردد. در بعضی موارد درد آن بدن تا چند روز ادامه پیدا می‌کند!

7. زندگی با پیرسینگ بدن می‌تواند آزار دهنده باشد

ممکن است از سر هیجان بدون درنظر گرفتن زندگی با پیرسینگ، این‌کار را انجام دهید. واقعیت این است که زندگی با پیرسینگ، می‌تواند آزاردهنده باشد. برای مثال، وقتی کسی زبانش را پیرسینگ می‌کند متوجه سختی خوردن، آشامیدن و حرف زدن با وجود آن نیست!

8. پیرسینگ بدن می‌تواند زندگی شخصی‌تان را تحت تاثیر قرار دهد

بعضی افراد ممکن است دوست نداشته باشند با کسانی که در جاهای غیر عادی بدن‌شان پیرسینگی دارند در ارتباط باشند. ممکن است از سوراخ کردن زبان و جاهایی مانند آن شوکه شوند! بنابراین ممکن است اثرات مخربی در روابط فعلی و آینده‌تان داشته باشید.

9. به چشم بعضی‌ها ممکن است «معتاد» به نظر برسید

برخی از مردم پیرسینگها و تاتو را (به استثنای سوراخ کردن گوش) به معتادها نسبت می‌دهند! به محض اینکه کسی را با پیرسینگی غیرمعمولی ببینند تصویر مواد مخدر و یک فرد معتاد به ذهن‌شان می‌آید.

10. با پیرسینگ بدن همیشه «باحال» به نظر نمی‌آیید

 

دختر زیبا با پیرسینگ ابرو و لب

 

چیزی که در جوانی ممکن است «باحال» به چشم بیاید ممکن است با بالا رفتن سن‌تان عجیب و بیجا به نظر برسد. همین طور که مسن‌تر و عاقل‌تر می شوید عقاید و دیدگاه‌هایتان تغییر می‌کند. همیشه باحال به نظر نخواهید آمد، پس قبل از اقدام به این کار، لطفاً خوب فکر کنید.

 

رسوبات کلسیم - نشانه و علت این بیماری و درمان آن

وضعیت مو نشانه ای از بروز مشکل در سلامتی بدن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید