سفارش کالا و خدمات زیبایی

ایده هایی برای داشتن شکمی صاف در هر سن

بزرگنمایی
دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 835

اضافه وزن بعد از 40 سالگی به سراغتان می‌آید _ آیا این امر اجتناب ناپذیر است؟ بهتر است بدانید می‌توانید این روند را به خواست خود معکوس کنید و شکمی صاف داشته باشید...

ایده هایی برای داشتن شکمی صاف در هر سن

با عضله‌سازی در هر سنی سوخت و ساز بدن‌تان را افزایش دهید تا شکمی تخت و وزنی ایده‌آل داشته باشید!

کاهش وزن همیشه ممکن است، مهم نیست در چه سنی هستید!

چند بار به شما گفته شده است که در میان سالی چاق می‌شوید. دفعه بعدی که کسی شروع به صحبت درباره کاهش سوخت و ساز بدن یا متابولیسم بعد از 40 سالگی کرد بهتر است بدانید می‌توانید این روند را به خواست خود تغییر دهید و هیچ کار سختی نیست4 حرکت ورزشی اساسی برای داشتن شکمی صاف

کاهش سوخت و ساز یا متابولیسم بدن یک واقعیت است. این مساله به دلیل کاهش توده عضلانی است _ میزان این کاهش هر دهه که جلوتر می‌روید حدود 8 درصد و بعد از 30 سالگی 10 درصد می‌باشد. به گفته فیزیولوژیست ورزشی در کالج کوئینسی در بوستون شما هر سال در دهه 20، 30 و 40 سالگی‌تان، حدود 250 گرم عضله خالص از دست می‌دهید و به محض این که 50 سالگی را رد کنید هر سال حدود 450 گرم عضله از دست خواهید داد. اگرچه محققان دقیقا مطمئن نیستند که این اتفاق چگونه رخ می‌دهد ولی این نظریه نشان می‌دهد که بدن‌تان سریع‌تر از این که توان جایگزینی داشته باشد، عضله از دست می‌دهد. ماهیچه فعالیت متابولیکی دارد بنابراین سوخت و ساز بدن شما با کاهش عضلات، کند می‌شودآب کردن سریع شکم! (ویدیو)

بنابراین به نظر شما چه کاری می‌تواند این روند را معکوس کند؟ بله درست است، عضله بیش‌تر، یعنی عضله سازی بیشتر!

تحقیقات نشان می‌دهد که بلند کردن وزنه، 2 بار در هفته، به مدت 25 دقیقه، نیروی عضلانی اضافی برای حفظ روند سوخت و ساز بدن به شما می‌دهد. یک مطالعه انجام شده توسط این فیزیولوژیست بر روی بیش از 1600 نفر بین سنین 21 تا 80 سال نشان می‌دهد بعد از 10 هفته تمرین مقاومتی، 2 بار در هفته حدود 1.4 کیلوگرم  عضله به بدن اضافه می‌شود. که معادل معکوس کردن 6 سال افزایش سن است. افراد یک مجموعه با 12 ورزش مختلف با مقدار کافی وزنه انجام می‌دادند که بعد از 8 تا 12 بار تکرار منجر به خستگی‌شان می‌شد.

بهترین بخش مساله اینجاست که فرقی ندارد 25 یا 75 ساله باشید، نتایج همه افراد گروه در طی مطالعه یکسان بوده است.

 

چرا لاغر نمی شوم؟!

شکمی صاف و روش‌ های ایجاد آن برای خانم ها

6 حرکت برای ساختن کل بدن (هفته‌ی اول)

3 حرکت اساسی برای خوش‌فرمی باسن ران‌ها و شکم

کاهش وزن یک روزه!!

 

 

منبع: سیمرغ

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید