سفارش کالا و خدمات زیبایی

ترفندهای عالی برای کرم پودر بی نقص

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 2488

کرم پودر، پایه اولیه آرایش است نه تنها چون در اولین مرحله از آن استفاده می‌کنید بلکه پایه‌‌ای است که روی آن چهره خود را می‌سازید. بسته به اینکه چقدر به درستی انتخاب شده و چقدر ماهرانه از آن استفاده شود، کرم پودر می‌تواند تفاوت یک ظاهر جذاب و آرایش فاجعه آمیز را از هم آشکار کند...

ترفندهای عالی برای کرم پودر بی نقص

برای حفظ ظاهر پنج ترفند ساده برای بهترین شیوه کرم پودر زدن را گرد آورده‌ایم! اینکه چطور آن را انتخاب کنید و به خوبی از آن استفاده کنید.

۵ روش عالی برای استفاده از کرم پودر

۱_ سه رنگ متفاوت امتحان کنید

برای پیدا کردن بهترین کرم پودر، بهتر است سه رنگی که به پوست‌تان نزدیک است بردارید. آن‌ها را روی خط فک کنار هم قرار دهید. رنگی که تقریبا محو می‌شود، بهترین است.

۲_ مناسب فصل انتخاب کنید

فکر می‌کنید پوست‌تان در طول سال یک رنگ می‌ماند؟ نه! اگر همیشه در ماه های تابستان لب ساحل هستید، رنگ معمول شما احتمالا کمی تیره‌تر می‌شود. اگر باران در اواخر پاییز و اوایل زمستان شما از ساحل دور می‌کند، رنگ معمول شما احتمالا کمی روشن‌تر خواهد شد. در هر صورت، بهتر است همیشه دو رنگ اصلی کرم پودر را داشته باشید.

۳_ کرم پودری را در جهت پایین بزنید

وقتی از کرم پایه پودری استفاده می‌کنید، همیشه آن را در جهت پایین بزنید. چرا؟ ضربات به سمت بالا منافذ پوست را بیش‌تر نشان می‌دهند و بافت سنگین‌تری به پوست‌تان می‌دهد.

۴_ روی مرکز تمرکز کنید

معمولا بیش‌تر قرمزی و رنگ دانه‌‌ها در طول خط T ظاهر می‌شوند که باید بیش‌تر آن را بپوشانیم. بیش‌تر کرم پودر را روی بینی، پیشانی، چانه و برجستگی گونه‌ها بزنید و از آن‌جا به سمت بیرون بروید تا پوشش ایده‌‌آل را بدست آورید، بدون اینکه کرم روی پوست‌تان حال ماسیدگی پیدا کند.

۵_ اسفنج‌های مرطوب و خشک را امتحان کنید

یک کرم پودر دوکاره مثل اورآل، یک فرمولاسیون پودری است که برای دو کاربرد طراحی شده است. با اسفنج خشک، کرم پودر مانند یک لایه پخش می‌شود و یک پوشش سبک تا متوسط می‌دهد. این برای افرادی مناسب است که پوست نسبتا شفاف دارند و فقط می‌خواهند پوست خود را یک دست کنند، منافذ را بپوشانند و یا براقی پوست را کنترل کنند. به هر حال با اسفنج مرطوب هم کرم به صورت مات می‌ماند! کمی اسفنج را با آب مرطوب کنید، روی محصول بمالید و آن را به صورت نقطه نقطه روی پوست بزنید. این برای افرادی با پوست لکه دار که می‌خواهند ظاهری طبیعی و پوشش طولانی داشته باشند، ایده‌آل است.

تطبیق رنگ‌ها

رنگهای کرم پودر دو کاره

۱_ کت با عاجی زردآلوییR2

۲_ کیم با عاجی وانیلیG1

۳_ دنی با کهربایی خنثی N7

۴_ بینگ با بژ خنثی N4

۵_ اریکا با بژ طلایی G5

امیدواریم این ترفندهای فوق‌العاده و این نمونه‌های واقعی به شما کمک کرده باشند!

 

چگونه پوست درخشان و شفاف داشته باشیم؟

کدام کرم پودر بهتر است؟

چند نکته مهم زیبایی برای رفتن به مهمانی

 

 

منبع: تناسب اندام

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید