سفارش کالا و خدمات زیبایی

میکاپ مناسب رنگ پوست

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 2122

آرایش پوست شما باید متناسب با رنگ اصلی پوست صورت انتخاب شود، استفاده از متریال و لوازم آرایشی که هیچ تناسبی با این بخش ندارند زیبایی به چهره شما نخواهد بخشید...

میکاپ مناسب رنگ پوست

انتخاب لوازم آرایشی بر حسب تن‌های پوست

دانستن نوع و رنگ پوست بسیار مهم است چون در انتخاب رنگ کرم، سایه ، رژلب ، و... اهمیت فراوان دارد. منظور از تن صورت، یعنی اینکه پوست در نور طبیعی چگونه بنظر می‌آید که بستگی به رنگدانه‌ها دارد.

تشخیص رنگ تناژ پوست برای آرایش

برای آن‌که بدانید پوست شما چه تناژی دارد یک روش ساده پیشنهاد می‌کنیم، جلوی آینه بایستید و یه تیکه کاغذ سفید را کنار صورت‌تان نگه داریدشناخت رنگ اصلی پوست برای آرایش درست

اگر رنگ پوست‌تان کنار کاغذ سفید به زردی زد، تناژ گرم دارید.

اگر رنگ پوست‌تان به سرخی و صورتی می‌زند تناژتان سرد است.

اگر به خاکستری و طوسی نزدیک بود احتمالا رنگ پوست‌تان زیتونی است.

رنگ پوست‌‌ها در گروه‌های مختلف قرار می‌گیرند

پوست سفید: این نوع پوست رنگ رفته است که مشکلات کمی مثل جوش و آفتاب سوختگی دارد. افراد با این نوع پوست معمولا ته رنگ سردی دارند. برای این نوع پوست رژلب‌هایی با رنگ صورتی و قرمز بجز آن‌هایی که تن پرتقالی دارند مناسب است.

روشن: این نوع پوست نسبت به پوست رنگ ور رفته بیش‌تر رنگ دارد و به آسانی در معرض لک قرار می‌گیرد. افرادی که رگ مچشان آبی، سبز دارند، یعنی گرم هستند اما آبی _ نیلی سرد. سایه‌ی بژ روشن برای این نوع پوست مناسب است.

همیشه بیاد داشته باشید تن‌های گرم بیش‌تر از تن‌های سرد رنگ می‌برند.

متوسط: افرادی که این نوع پوست را دارند ته رنگ خاکستری و زیتونی دارند و این افراد رگ سبز رنگی روی مچشان دارند و محصولاتی که متمایل به سبز هستند پوست را خاکستری نشان می‌دهد.

در کل این نوع پوست‌ها تطبیق پذیر هستند و از برنز کردن این تناژ پوست خودداری کنید.

تیره: این نوع پوست معمولا ته رنگ تیره‌ای دارد، سعی کنید از سایه‌ها و رژهای مختلف استفاده کنید و مقایسه کنید که کدام یک بیش‌تر به رنگ صورت می‌آید و سعی کنید خیلی از کرم روشن استفاده نکنیدآرایش پایه برای پوست‌ های سبزه و تیره

نکاتی در مورد انتخاب سایه چشم و رژلب برحسب رنگ پوست

سایه چشم که برای زیباتر نشان دادن چشم‌ها استفاده می‌شود در رنگ‌های متنوعی ساخته می‌شود. برای کسانی که چشم کوتاه دارند، رنگ روشن چشم را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. با شناخت کمی درباره رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها می‌توانیم با کمی دقت، رنگ متناسب با چشم را انتخاب نماییم که حتما با مدل و رنگ لباس هماهنگی داشته باشد.

در مورد رژ لب، خانم‌هایی که پوست روشن دارند، رژ لب تیره را برای آرایش خود کمی زیاد می‌دانند و رنگ‌های شفاف و روشن را ترجیح می‌دهند و خانم‌هایی که پوست تیره دارند آسان‌تر طرف رنگ‌های شاد و تند می‌روند. رنگ رژلب برای پوست گندمی و سبزه

 

لاک نود مناسب هر رنگ پوست

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
دختر مهتاب
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
این پست عالیه بود واقعا کارتون حرفه ای
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید