سفارش کالا و خدمات زیبایی

اشتباهات آرایشی رژگونه زدن

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 2219

هیچ چیزی مانند رژگونه نمی‌تواند صورتتان را شارژ و تازه کند. یکی از مهم‌ترین وسایل آرایشی که به شما می‌گوید، از من استفاده کن و راحت باش! کدام رنگ برای شما مناسب؟ چه اشتباهاتی در استفاده در آن وجود دارد؟! با زیبامون دات کام همراه باشید!

اشتباهات آرایشی رژگونه زدن

بهترین وسیله برای پوست‌های رنگ پریده و خیلی روشن و هم‌چنین مواقعی که مریض هستید. اندکی از این پودر معجزه آسا به صورتتان تصویری از زیبایی و سلامت می‌دهد. اگرچه استفاده از رژگونه به راحتی نبوده و نمی‌تواند آن‌را "همین‌طوری" به پوستتان بزنید. اگر اشتباه بزنید، می‌تواند نتیجه‌ای فاجعه بار داشته باشد. خب با این تفاصیل آیا دوست دارید در مورد استفاده از رژگونه، نکات آن و جلوگیری از بد شدن ظاهرتان مطالبی را بدانید؟ پس با یکی دیگر از آموزش‌های زیبامون دات کام همراه باشید!

برندهای برتر رژگونه را بخوانید.

 

رژگونه زدن خیلی پایین‌تر از استخوان گونه

مراقب باشید که خیلی پایین‌تر از استخوان گونه، رژگونه را نزنید. نمی‌خواهید که صورت را به سمت پایین بکشانید و باعث شوید که سن‌تان بالاتر به نظر بیاید! رنگ را در سیب گونه نگه دارید و به سمت خط رویش مو بکشید. برای بهتر شدن اثر رژگونه می‌توانید، لبخند بزنید و به آرامی و ملایمتی قسمتی را که در گونه بالا آمده رژگونه بزنید. به اندازه‌ای که نیاز است رنگ به گونه بزنید. آموزش کامل رژگونه زدن را ببینید.

 

رژگونه زدن

 

نکته مهم:

اگر صورتتان قلبی شکل است، ممکن است بخواهید رژگونه را در میان و فاصله‌ی بین هایلایت و کانتور بزنید که چانه‌تان را محکم‌تر و پرتر نشان دهد.

 

رژگونه زدن خیلی بالاتر از استخوان گونه

همانطور که زدن رژگونه در پایین‌تر از استخوان گونه نادرست است، خیلی بالاتر زدن آن نیز به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. درحالی‌که صورتتان را به سمت بالا کشیده نشان دادن مهم است، خیلی بالا نشان دادن رنگ‌های صورت نیز می‌تواند باعث غیر طبیعی و دلقک طور بودن آن شود.

 

رژگونه زدن

 

نکته مهم:

در ماه‌های گرم، برنز کننده را با شکلی C مانند به گوشه‌ی خارجی چشم بزنید که توهم درخششی کلی را به صورتتان بدهد. بحث‌های داغ آرایشی در بهار 2017 را بخوانید.

 

استفاده از براش نامناسب

حتما گونه‌هایتان در دوران نوزادی و کودکی را به یاد می‌آورید که چه صورتی زیبایی داشتند، البته هیچکسی نمی‌تواند آن زیبایی را با رژگونه پدید بیاورد. دلیل اصلی استفاده از رژگونه این است که به صورت رنگی طبیعی بدهد. کلید داشتن رژگونه‌ای طبیعی و بدون نقص، استفاده اندک از رنگ صحیح و ترکیب کردن درست آن است. به همین دلیل براش‌های خاصی برای این کار طراحی شده‌اند که به شما اجازه‌ی اپلیکیشن عالی، زاویه‌دار و درستی می‌دهند. مراقب باشید که از براش درستی که بر اساس نوع رژگونه و فرمولاسیون آن است انتخاب کرده‌اید. برای رژگونه‌های پودری از یک براش با موی طبیعی و رژگونه‌های کرمی یا مایع از براش‌های مصنوعی استفاده کنید.

 

رژگونه زدن

 

بیش از حد رنگ زدن

برای داشتن ظاهری زیبا و طبیعی می‌توانید براش زدن را چندبار تکرار کنید. برای این‌که ظاهری بی نقص، طبیعی و جذاب داشته باشید، با میزان خیلی کمی رنگ شروع کنید و به تردیج رنگ مناسب خود را بدست بیاورید. رنگ رژگونه مناسب پوستتان را بشناسید.

 

رژگونه زدن

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
گندم
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
به نظرم هر کاری اصولی داره و اگه طبق اون انجام نشه هیچ جلوه زیبایی نداره
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید