سفارش کالا و خدمات زیبایی

آرایش چشم خاص از یک میکاپ آرتیست 19 ساله!

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 1340

دنیای مجازی زمینه‌ی ایجاد رقابت‌های بسیاری را در زمینه‌ی آرایش و زیبایی ایجاد کرده و بسیاری از میکاپ آرتیست‌ها تمایل دارند تا مدل‌های جدید، خاص، متفاوت و گاهی عجیب را ایجاد کنند. در این قسمت مدل‌هایی از آرایش چشم خاص و متفاوت را مشاهده خواهید کرد...

آرایش چشم خاص از یک میکاپ آرتیست 19 ساله!

میکاپ‌ آرتیست‌های حرفه‌ای همیشه به دنبال کارهایی هستند که محبوبیت و شهرت خود را در فضای مجازی بیشتر و بیشتر کنند. گاهی ممکن است ایده‌های خلاقانه و عجیبی از یک آرایش را ایجاد کرده و از این طریق شهرت بسیاری پیدا کنند.

بسیاری از این هنرمندان، با آرایش‌های فانتزی و الهام گرفته شده از شخصیت‌های کارتونی این کار را انجام می‌دهند و عده‌ای ممکن است گریم‌های ترسناک و عجیب را بر روی صورت اجرا کنند. نمونه‌های بسیاری از این سبک از گریم‌ها و آرایش‌ها وجود دارد که هریک از آن‌ها منحصربه‌فرد بوده و نشان دهنده‌ی ذوق، هنر و توانمندی یک میکاپ آرتیست خواهد بود.

این بار یک میکاپ آرتیست 19 ساله اقدام به خلق آرایش‌ و گریم‌‌های زیبا و متفاوتی برای چشم داشته است. او در این روش از گل‌های طبیعی و ریز برای آرایش چشم استفاده کرده و به اصطلاح چشم و اطراف آن را شبیه به گل‌خانه‌ای زیبا درآورده است.

این گریم‌های جالب و عجیب در اطراف چشم از باغ‌های انگلیسی و فرانسوی الهام گرفته شده و ترکیبی منحصر به فرد از لوازم آرایش و گل و گیاه طبیعی را ایجاد کرده است.

این گریم‌ها حالت 3D  و سه بعدی دارد و بیشتر جنبه‌ی هنرنمایی و ایجاد گریم و آرایشی متفاوت و خاص را دارد. این سبک از گریم‌ها نشان‌دهنده‌ی توانمندی بالای میکاپ آرتیست‌هاست.

تعدادی از این آرایش‌های متفاوت و خاص را مشاهده کنید. 

 

گریم و آرایش چشم متفاوت و خاص

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

 

گریم جالب

گریم‌های ترسناک و عجیب

گریم و آرایش فوق‌العاده این پسر

مدل‌های آرایشی عجیب در سال 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نکیسا
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
آفرین به این همه هوش و خلاقیت و استعداد
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید