سفارش کالا و خدمات زیبایی

راهنمای خوش عکس شدن

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 1132

خوش عکس بودن ربطی به این ندارد که چقدر زیبا هستید. حتی زیباترین اشخاص هم می‌توانند در عکس‌ها زشت بنظر برسند. خوش عکس بودن، به این بستگی دارد که شما چقدر می‌توانید شخصیت خودتان را مقابل دوربین ابراز کنید!

راهنمای خوش عکس شدن

بعضی‌ها دوست دارند در تمام عکس‌ها باشند، در حالی‌که بعضی‌ها از این‌که کسی از آن‌ها عکس بیندازد متنفرند! گروه دوم فکر می‌کنند که همیشه در عکس‌ها زشت میفتند، اصلاً هم مهم نیست چقدر تلاش می‌کنند که فیگور قشنگی بگیرند. با این تفاسیر، آیا کسی می‌تواند یاد بگیرد که چطور خوش عکس باشد و چگونه وضع عکس‌هایش را بهتر کند؟ البته! ادامه‌ی این متن را بخوانید و بیاموزید که چطور یک فرد خوش عکس باشید.

خوش پوش باشید

اولین نکته درباره‌ی خوش عکس بودن، این است که در انتخاب لباس‌هایی که می‌پوشید بهترین تلاش‌تان را انجام دهید. این‌که چه پوشیده‌اید در خوش عکسی شما نقش مهمی ایفا می‌کند. پس در انتخاب لباس‌ها و رنگ‌های مناسب اندام و ویژگی‌های بدن‌تان توجه خاصی داشته باشید.

مناسب آرایش کنید

قدم بعدی در بوجود آمدن یک شخصیت فوتوژنیک، آرایش صحیح است. یک آرایش خوب، مشکلات پوست شما مثل آکنه یا قرمزی را پنهان می‌سازد. حتی می‌توانید گودی تیره رنگ زیر چشمان‌تان را با آرایش اصلاح کنید تا چشم‌هایتان درخشنده‌تر شود.

موهایتان را بیارایید

از موهایتان هم غافل نشوید. موهای شما نیز می‌تواند برای مخفی کردن قسمتی از پیشانی یا چشم‌هایتان به شما کمک کند. حتی می‌توانید با آراستن صحیح موها، جلوه‌ی بهترین به صورت‌تان بدهید.

فیگورهای مختلف را تمرین کنید

حالات چهره‌تان را از قبل مقابل آینه تمرین کنید. صورتتان باید ریلکس باشد، برای فیگور گرفتن یا خندیدن نباید به خودتان فشار بیاورید یا دندان‌هایتان را بهم بسایید. حالات مختلف صورت‌تان را تمرین کنید و انواع لبخند را تست کنید. سعی کنید تا با چشمان‌تان لبخند بزنید!

ببینید بهترین زاویه‌ای که در آن بهتر میفتید کدام است. پیدا کنید که بهترین منظر صورت‌تان کجاست. و همیشه قبل از اینکه شرایط عکس گرفتن پیش بیاید، جلوی آینه فیگورهای مختلف را تجربه کنید.

احساسات‌تان را بروز دهید

نکته‌ی اصلی این است که باید از درون زیبا بنظر بیایید! خوش عکس بودن همه‌اش این نیست که تصویر زیبایی از بدن‌تان گرفته شود. بهترین عکس، تصویری است که شخصیت شما درون آن بدرخشد.

احساسات درونی‌تان را بروز دهید، همان احساساتی که می‌خواهید در تصویر منعکس شوند. باید با دل‌تان بخندید. از درون شاد باشید و اجازه دهید که شادی شما به بیرون بتراود. بهترین‌ها را برایتان آرزو می‌کنیم.

 

مدل آرایش اروپایی عروس به همراه عکس قبل از آرایش

عکس زیبا برای پروفایل بدون این اشتباهات آرایشی

عکس های قبل و بعد از عمل زیبایی سلبریتی ها!

 

 

منبع: تناسب اندام

 
توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید