سفارش کالا و خدمات زیبایی

ترفندهای آرایشی برای داشتن چشمان درشت و براق

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 1626

آیا دوست دارید که چشمانتان با ارایشی ملایم و کم به بهترین شکل، درشت‌ترین حالت و براق‌ترین مدل دیده شوند؟! پس با این آموزش زیبامون دات کام همراه باشید!

ترفندهای آرایشی برای داشتن چشمان درشت و براق

زندگی کردن در دنیایی که بتوانیم شبها حداقل 8 ساعت بی وقفه بخوابیم آرزوی همه ی ما است – ولی متاسفانه امکان پذیر نیست. ما شبها تا دیروقت بیدار می‌مانیم تا بفهمیم چه اتفاقاتی در شبکه های اجتماعی در حال رخ دادن است! نتیجه چیست؟ چشمانی خسته و قرمز و بدنبال آن چهره‌مان نیز خسته به نظر می‌رسد.

چند نمونه از راه‌های آرایش چشم را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا شاداب تر بنظر برسند:

 

به گوشه‌ی چشم خود هایلاتر بزنید.

سایه های موجود در گوشه ی چشم (دقیقا کنار استخوان بینی) بسیار واضحند. برای این‌که این سایه های تیره را خنثی کنید، مقدار بسیار کمی – به اندازه ی نقطه، هایلایتر بزنید. این کار باعث می شود نور منعکس شده و چشمانتان بزرگتر و براق تر به نظر برسند.

 

داخل پلک پایین چشم خط چشم نود یا کالباسی بکشید.

خط چشم سفید یا نود یکی از بهترین راه‌های مقابله با چشم‌های قرمز است، بخصوص اگر آن را مستقیما داخل پلک بکشید. این رنگ خنثی سبب می شود که سفیدی چشم‌ها روشنتر بنظر برسد و در نتیجه قرمزی چشم دیده نشود.

 

مژه‌هایتان را فر بدهید.

مژه‌های صاف باعث میشود چشمانتان کوچکتر به نظر برسند و در مقابل فر دادن مژه آن‌ها را بزرگتر نشان میدهد. بنابراین قبل از اینکه ریمل بزنید، حتما با فرمژه مژه‌هایتان را فر دهید.

 

به ابروهای خود حالت داده و آن‌ها را پر پشت نشان دهید.

به هر روشی که ابروهای خود را بر میدارید، مطمئن شوید که حالت داشته باشند. این کمک می‌کند که چشمانتان نیز حالت دار شده و بازتر بنظر برسند. اگر به صورت طبیعی ابروهایی کم پشت دارید، با استفاده از مداد ابرو جاهای خالی را پر کنید.

 

سایه آبی بزنید.

سایه آبی رنگ‌های زرد و کدر را خنثی می کند و باعث می شود سفیدی چشم بیشتر دیده شود. اگر دوست ندارید سایه آبی بزنید مقدار کمی مداد چشم آبی نیز همان تاثیر را می‌گذارد.

 

به شکل "چشم گربه‌ای" خط چشم بکشید.

خط چشم گربه‌ای سبب میشود چشمانتان بازتر و درنتیجه هوشیارتر بنظر برسید. حتی اگر دوست ندارید که دم بلندی داشته باشد، یک دنباله ی کوچک نیز کارآمد است.

 

زیر چشم خود کانسیلر به شکل "مثلث" بکشید.

هر روز صبح با اعمال کانسیلر از شر گودی و سیاهی زیر چشم خود خلاص شوید و به جای اعمال محصول بصورت دایره وار، آنرا به شکل مثلث یا حرف V کشیده و با پخش کردن کانسیلر به سمت خارج سیاهی زیر چشم را پنهان کنید.

 

 از رژ لب نود، کالباسی یا برق لب استفاده کنید.

درست است! این مطمئنا روشی نیست که شما همواره آرایش می‌کنید ولی توجه کنید اگر سعی لب‌هایتان را کمرنگ نشان دهید، توجه به قسمت بالایی صورت شما جلب شده و در نتیجه به صورت کلی چهره‌تان سرحال تر بنظر میرسد.

 

عینک دودی خود را فراموش نکنید!

حفاظت از چشمانتان به اندازه ی حفاظت از پوستتان در مقابل اشعه‌های مضر خورشید مهم است. پس همواره عینک دودی خود را، حتی در روزهای ابری، بهمراه داشته باشید. این کار سبب می شود چشمانی سالم و درخشان‌تر داشته باشید.

 

 

آرایش ملایم چشم را بخوانید.

آرایش مخصوص هر مدل چشم را بشناسید.

آرایش چشم و مدل‌های جذاب آن را بخوانید.

آرایش چشم عروس ایرانی را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید