سفارش کالا و خدمات زیبایی

چطور آبی آرایش کنید

بزرگنمایی
دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 1317

یکی از داغ‌ترین مد‌های آرایشی امسال آرایش آبی است. ممکن است با خودتان فکر کنید امکان ندارد من بتوانم آبی آرایش کنم. ولی اشتباه می‌کنید. اگر درست انجام شود آرایش آبی می‌تواند خیلی جذاب باشد و حتی خصوصیات بارز شما را برجسته‌تر کند...

چطور آبی آرایش کنید

اگر با رنگ آبی نادرست آرایش کنید ممکن است شکل دلقک شوید یا کسی که در دهه‌ی 60 مانده است! دنبال کردن این خودآموز ساده به شما کمک می‌کند که طبق داغ‌ترین مد آرایش کنید و از روند کسل کننده‌ی همیشگی فاصله بگیرید.

1. همه نمی‌توانند آرایش آبی کنند، آرایش آبی بیش از همه به خانم‌هایی با پوست روشن، پوست خیلی تیره، رنگ موی تیره یا پلاتینی و رنگ چشم قهوه‌ای یا خاکستری می‌آید. از آنجایی که آرایش آبی خیلی محبوب شده تقریبا همه می‌توانند انجامش دهند ولی فقط به یاد داشته باشید که ممکن است این آرایش روی شما کمی عجیب به نظر بیاید. و البته اگر چشمان آبی رنگ دارید بهتر است از خیر این مد بگذرید.

2. ترکیب کردن را فراموش نکنید، مهم‌ترین بخش آرایش آبی این است که باید سایه را ترکیب کنید تا خوب در بیاید. ترکیب کردن آرایش آبی پررنگ با رنگ‌های ملایم، متالیک یا خنثی چشمان‌تان را بیشتر نشان می‌دهد.

3. حداقل از دو سایه استفاده کنید. وقتی آرایش چشم آبی می‌کنید باید مطمئن شوید که حداقل دو سایه‌ی آبی با طیف‌های مختلف دارید. آبی تیره را برای تمرکز اصلی می‌خواهید و سایه‌ی آبی روشن را برای ملایم کردن رنگ آرایش. استفاده از رنگ دیگری غیر از آبی هم به عنوان سایه روشن پیشنهاد می‌شود.

4. زیاد از پلک بالا نروید. اگر سایه‌ی آبی رنگ را تا بالای پلک چشم‌تان ببرید حتما قیافه‌ای دلقکی پیدا خواهید کرد. سایه‌ی آبی را به تا چین پلک بالا و پلک پایین محدود کنید.

5. خط چشم، اگر با سایه‌ی آبی آرایش کرده‌اید پس باید همین رنگ را در خط چشم‌تان هم ادامه دهید. خط چشم مشکی یا قهوه‌ای سایه‌ی چشم را ناخوشایند می‌کند. چط چشم آبی نفتی یا نیلی با هر رنگ سایه‌ای عالی می‌شود. نکته‌ی دیگر درباره‌ی خط چشم آبی اینست که اگر رنگ چشم‌تان آبی است، ست کردن آن‌ها با رنگ سایه‌ی خنثی چشم‌هایتان را فوق العاده می‌کند.

6. باقی آرایش‌تان را کم رنگ کنید. اگر آرایش چشم آبی پر رنگ را انتخاب کرده‌اید، دیگر رنگ لب پررنگ برایتان مناسب نیست. آرایش آبی چشم باید کانون همه‌ی ظاهرتان باشد. لب و گونه‌هایتان را ملایم و طبیعی نگه دارید.

7. ست کردن همه چیز با هم اشتباهست. اگر می‌خواهید چشمان‌تان را آبی آرایش کنید، می‌توانید یک دستبند آبی ببندید یا کیف دستی آبی به دست بگیرید، ولی هیچ چیز آبی دیگری نپوشید. این مطمئنا ظاهر خوبی برای هیچ کس نیست.

 

مدل آرایش با سایه چشم آبی

آرایش مناسب لنز آبی

رنگ موی آبی و ایده های جذاب برای آن

رنگ موی آبی

 

 

منبع: تناسب اندام

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید