سفارش کالا و خدمات زیبایی

انواع ناخن

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 2631

رفتن به سالن آرایشگاه به خصوص قسمت مانیکور و پدیکور همیشه لذت بخش و به نوعی درمانگر است. اما با وجود این همه مدل‌های جدید، مانیکور کردن ممکن است به نظرتان کمی بیش از حد برسد. بادامی؟ مربعی؟ گرد مربع؟ برای این‌که سردرگم نشوید و بتوانید به راحتی انتخاب کنید، در این‌جا راهنمای مختصر و سریعی را در رابطه با انواع ناخن و مدل‌های آن برایتان گردآوری کرده‌ایم. با زیبامون دات کام همراه باشید.

انواع ناخن

گرد Round

این مدل ساده از ناخن، برای ناخن‌های کوتاه بهترین انتخاب است (حتی برای آن‌هایی که ناخن می‌خورند!!!)، به میزان خیلی کمی از بستر اصلی ناخن بلند می‌شود و شکل اصلی آن نیز حفظ می‌شود.

 

انواع ناخن

 

مربع Square

اگر شکلی به جز شکل طبیعی گرد ناخن‌هایتان را بخواهید که نیاز به مراقبت زیادی هم نداشته باشد، از مانیکوریستتان بخواهید که ناخنتان را مربع شکل با سری کاملا صاف درست کند. برای داشتن این مدل، نیازی به ناخن‌های بلند ندارید.

 

انواع ناخن

 

مربع گرد Rounded Square

یکی از نسخه‌های مدل مربعی که کمی هندسه نیز در آن بکار رفته است و اندکی گرد شده می‌باشد. اما همچنان زیبا است و مکانی مناسب برای انواع طراحی و تزئین می‌باشد.

 

انواع ناخن

 

بیضی Oval

اگر ناخن‌های بلندی دارید و به دنبال داشتن ناخن‌هایی باریک وزنانه‌تر هستید، از این مدل استفاده کنید. ناخن‌های بیضی شکل باعث کشیده‌تر نشان داده شدن دست‌هایتان می‌شوند، پس اگر به دنبال مدلی هستید که دستانتان را باریک‌تر نشان دهد، درست انتخاب کرده‌اید!

 

انواع ناخن

 

مربع بیضی Squoval

همانطور که حدس زده‌اید، این مدل ترکیبی از ناخن بیضی با سایه‌هایی از مربع است.

 

انواع ناخن

 

بالرینا Ballerina

اگر به طور طبیعی ناخن‌های بلند و محکمی دارید، (یا از ناخن مصنوعی استفاده کرده‌اید) می‌توانید از یک مدل جدید و غیر رایج نیز استفاده کنید!

 

انواع ناخن

 

بادامی Almond

اگر می‌خواهید ناخن‌های بیضی شکل خود را ارتقا دهید، از مدل بادامی استفاده کنید. مدل بادامی باریک و در سر ناخن به صورت گرد است، این مدل نیز باعث باریک‌تر و کشیده‌تر شان دادن دستانتان می‌شود. در مورد مدل‌های ناخن بادامی در این‌جا و این‌جا بخوانید.

 

انواع ناخن

 

دِشنه‌ای Stiletto

این مدل ناخن به طرز خیلی خارق‌العاده‌ای جذاب و جالب است. اما این نوک‌های بلند می‌تواندد کارهای روزانه را کمی مختل کنند. بنابراین اگر می‌خواهید از این مدل استفاده کنید، از ناخن مصنوعی استفاده کنید و ببینید که آیا می‌توانید به کارهایتان برسید یا خیر!

 

انواع ناخن

 

رژ لبی Lipstick

این مدل عجیب ممکن است طرفداران زیادی نداشته باشد و خب برای مواقعی قصدی جز شوخی و خوش گذرانی ندارید می‌تواند انتخاب جدیدی باشد، البته مراقب باشید که از لنز استفاده نکنید!!!

 

انواع ناخن

 

رنگ لاک تابستانی 2017 را بخوانید.

10 رنگ لاک جدید برای تابستان را بخوانید.

طرح‌های ناخن برای تابستان 2017 از اینستاگرام را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
شایسته فرمانی
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
من فقط از 2 مدلش خوشم اومد
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید