سفارش کالا و خدمات زیبایی

مدل ته ریش جذاب و عالی

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 4288

آسان بودن مراقبت از ته ریش، آنرا به یک استایل بسیار رایج در میان آقایان تبدیل کرده است. ته ریش، مدلی از ریش است که به شما اجازه می‌دهد صبح‌ها وقت کمتری را برای صورت خود تلف کنید! ته ریش، مدل‌های خیلی زیادی دارد، از اصلاح شده تا کوتاه و بلند. برای انتخاب مدل ته ریش مورد نظرتان، گزینه‌های خیلی زیادی وجود دارد که در این‌جا به تعدادی از جالب‌ترین و معروف‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مدل ته ریش جذاب و عالی

جالب‌ترین و جدیدترین مدل ریش برای آقایان را بخوانید.

مدل موی جدید در آقایان 2017 را ببینید.

 

بافت‌دار با ریش زیر لب پایین

اندکی بافت می‌تواند نرمی مورد نظرتان را در ریش‌ها فراهم کند. ترکیب آن با ریش کوچکی در زیر لب‌ها و سبیل هرمی می‌تواند ظاهری بسیار جذاب و فریبنده را برایتان به وجود بیاورد که همه‌ی نگاه‌ها خیره‌ی شما شوند!

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

هایلایت جذاب

رنگ بلوند ممکن است روی ته ریش متوسط شما کمی تک رنگ به نظر برسد. راه‌حل اضافه کردن اندکی های لایت نقره‌ای است که در اولین نگاه، توجه را به سمت خود می‌برد.به سبیل هرمی خود اصلاح تمیز و کاملی بدهید تا ظاهر نهایی کاملی داشته باشید.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

استایل هالیوودی کوتاه

ریش را به صورت ساده کوتاه کنید تا ظاهری بی نقص و دلنشین به دست بیاید. با تیغ اطراف صورت را رو به پایین تمیز کنید که محوشدگی تمیز و تازه‌ای را به وجود بیاورید. نتیجه استایلی جالب و هالیوودی می‌شود.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

استایل جنتلمن

در این‌جا به بهترین مدلی که می‌تواند استایل شما را تا حد یک جنتلمن بالا ببرد صحبت خواهیم کرد. این استایل به راحتی قابل دسترس است. موهای اطراف صورت را کمی کوتاه‌تر کنید به طوری که در مقایسه با موهای جلوی ریش و موهای گردن، کوتاه‌تر باشند.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

ته ریش کامل

اطراف صورت و روی گونه‌ها را اندکی بلندتر از جاهای دیگر صورت نگه داشته و بقیخ‌ی ریش را کوتاه کنید، طوری که فقط اندکی مو برای جذابیت صورت باقی بماند. مراقب باشید که مدل بافت و طول موها در تمام صورت و گردن یکسان باشد.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

اصلاح کوتاه با تیغ

با ته ریشی کوتاه و ساده، صورت خود را جذاب کنید. فقط مطمئن شوید که اندازه‌ی طول موها در همه‌ جای صورت یکسان است و هیچ خط اضافی و مشخصی نیز وجود ندارد.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

سبیل جدا

با اضافه کردن ریش زیر لب و جدا کردن سبیل از ریش، به ته ریش خود حالتی پیچیده و جدید بدهید. به کمک تیغ، خط روی گونه و اطراف گردن را تمیز و مرتب دربیاورید.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

جدایی خلاقانه

ته ریش متوسط خود را با سر بدون مو (طاس) ست کنید! ته ریش را ساده و یک اندازه بگیرید و موی زیر لب را نیز برای ظاهری کلاسیک و فریبنده باقی به جا بگذارید. خط ریش روی گونه را نیز تمیز و مرتب در نظر بگیرید تا لباس کلاسیکتان ست شود!

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

ته ریش سنتی

این مدل ته ریش ساده‌ترین و اصلی‌ترین مدل ته ریش بوده اما به کوتاه کردن مناسب و مراقبت نیاز دارد. همان‌طور که در صورت دیوید بکام مشاهده می‌کنید، ته ریشی ساده و البته بهترین حالت آن!

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

ته ریش پر و سنگین

ته ریش کامل و سنگین 4 الی 6 هفته زمان می‌خواهد تا کامل شود و از آن‌جایی که 2017 سال ته ریش است، این مدل با مدل موی مشخص شده در عکس بسیار جلوه‌ی زیبایی خواهد داشت.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

 

ساده بهتر است

ستاره‌های هالیوودی بهترین مثال برای این مساله که شما لازم نیست حتما آرایشگر حرفه‌ای باشید تا بهترین مدل ته ریش را به وجود بیاورید. بعضی مواقع ساده بهتر است و کریس همث‌ورت جذاب با ته ریش متوسطی که دارد بهترین مدرک این حرف است.

 

مدل ته ریش جذاب و عالی

مدل مو مردانه کوتاه را ببینید.

آموزش مدل موی جدید برای آقایان را ببینید.

در مورد عطر بلک افغان بخوانید.

در مورد بهترین عطر مردانه از نظر خانم‌ها بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
کامران
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
از عکس اول خوشم نیومد اما بقیش خوبه
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید