سفارش کالا و خدمات زیبایی

در سرما و گرمای بهار چه بپوشیم

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 877

این فصل زمان مناسبی برای زیرورو کردن کمد لباس‌ها برای استقبال از گرما و جمع‌آوری لباس‌های زمستانی و ضخیم است. اما لابه‌لای این تغییرات دو جنس لباس را برای روزهای بهاری خود کنار بگذارید.

در سرما و گرمای بهار چه بپوشیم

برای همین بهتر است هر سال با شروع این فصل به سراغ لباس‌هایی با جنس مناسب بروید تا در این آب و هوا نه سرما بخورید و نه عرق بریزید. پس در ادامه به شما خواهیم گفت که منظور ما دقیقا چه جنس لباس‌هایی است. تاثیر بهار بر روحیه و رفتار این فصل زمان مناسبی برای زیرورو کردن کمد لباس‌ها برای استقبال از گرما و جمع‌آوری لباس‌های زمستانی و ضخیم است. اما لابه‌لای این تغییرات دو جنس لباس را برای روزهای بهاری خود کنار بگذارید.

 

لباس‌های نخی و پنبه‌ای

 

لباس پنبه ای

 

در فصل بهار که هوا تقریبا نه سرد است و نه گرم بهتر است از لباس هایی با جنس نخی و پنبه ای استفاده کنید. این جنس پارچه برای فصل بهار بسیار مناسب است و قابلیت ردوبدل کردن هوا در لباس را دارد. پوشیدن این لباس ها مانع عرق کردن می شوند. این جنس پارچه ها بسیار نرم و سبک هستند و به شما حس راحتی می دهد. از قدیم گفتن تن مپوشانید از باد بهار. در اصل استفاده از این لباس ها در بهار مصداق این سخن است. تنها مشکل این لباس ها این است که به علت نرمی و طرافتی که دارند دوامشان کم است و زود خراب می شوند. با حساسیت فصل بهار چه کنیم

 

لباس‌های کتان

 

لباس کتان

 

بیشترین طرفدار پارچه های کتانی آقایان هستند. لباس هایی با پارچه های کتانی در هوای بهار بسیار پرکاربرد هستند چون می توانند گرمای بدن را بین خودشان حفظ کنند. شاید کمتر شنیده باشید، اما لباس‌هایی از جنس کتان مرغوب بدن شما را تازه و خنک نگه می‌دارد. پس برای رفتن به محل کار یا مهمانی حتما پوشیدن کت‌های کتان و بهاری را تجربه کنید. خانم‌ها هم می‌توانند با شلوار و مانتوهایی از این جنس و با رنگ روشن پوشش خود را بهاری کنند. البته با درنظر گرفتن این نکته که این لباس‌ها براحتی چروک می‌شود و ظاهر بدی به خود می‌گیرد. اما در برابر همه ویژگی‌های مثبت و راحتی این جنس لباس، می‌شود از تنها ایراد آن چشم‌پوشی کرد. بهار فصل حساسیت ها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
بشرا افضلی
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
من یکی از این ها را انتخاب کردم اما من در آمریکا هستم چی گونه باید این را خریداری کنم.
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید