در حال گرفتن اطلاعات...

در خانه موهایتان را مش کنید

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 5479

اگر از رنگ یکنواخت موهای خود خسته شده‌اید می‌توانید به سادگی و با استفاده از این آموزش در خانه موهای خود را مش یا هایلایت کنید و ظاهری جدید و متفاوت را برای موهای خود ایجاد نمایید.

در خانه موهایتان را مش کنید

در این قسمت به شما آموزش می‌دهیم که چگونه موهای خود را در خانه مش کنید. شما می‌توانید به سادگی و با استفاده از این روش مش یا هایلایت‌های زیبایی را بر روی موهای خود داشته باشید و ظاهری جدید و زیبا را تجربه کنید. با زیبامون دات کام همراه باشید.

معرفی کامل روش‌های مختلف هایلایت

 

وسایل مورد نیاز برای مش کردن مو

 برای هایلایت کردن موها به سفیدکننده‌ی مو(دکلره) برس مخصوص دکلره، برس مخصوص رنگ، رنگ دلخواه، ظرف مناسب برای رنگ و دکلره، دستکش و فویل نیاز دارید.

 

مراحل مش کردن موها در خانه

 

ابتدا موهای خود را شانه کنید، مدلی را که همیشه از آن استفاده می‌کنید را روی موها ایجاد کنید و سپس با توجه به آن مدل، محل قرار گرفت مش و هایلایت را انتخاب نمایید. این کار باعث می‌شود تا هایلایت‌ها به خوبی دیده شوند و مدل موهایتان را زیباتر از همیشه نشان دهند.

 

تقسیم کردن موی سر

 

دقت کنید که اندازه‌ی این مش و هایلایت‌ها نزدیک به اندازه‌ی بند کفش باشد تا زیباتر دیده شود. 

 

بستن موهای سر

 

برای شروع کار، رشته‌های مو که قرار است هایلایت شوند را جدا کرده و با استفاده از برس مخصوص دکلره، آن را به دکلره آغشته کنید. این کار را از پایین‌ترین قسمت مو شروع کرده و تا قسمت‌های میانی مو ادامه دهید. دکلره را به خوبی و با انگشتان دست روی موها ماساژ دهید تا بهتر عمل کند.

 

دکلره کردن رشته های از مو

 

زمانی که دکلره کردن موها به پایان رسید، رشته‌های مو را درون فویل قرار دهید و اجازه دهید تا موها از رنگ طبیعی خود به رنگ پایه و تقریبا سفید برسند. بعد از سفید شدن موها، دکلره را بشویید.

 

فویل دور مو

 

اکنون با استفاده از براش مخصوص، رنگ مورد نظر خود را به رشته‌های مو آغشته کنید. این بار نیز موها را درون فویل قرار دهید تا رنگ مو باز شود. چندین بار رنگ مو را چک کنید تا به رنگ مورد نظر خود برسید.

 

رنگ کردن مو

 

پیچاندن مو درون فویل

 

بعد از رنگ گرفتن موها، آن را با شامپو بشویید.

 

شستن موها

 

نتیجه‌ی نهایی هایلایت موها بعد از خشک شدن مو کاملا مشخص خواهد شد. 

 

موهای هایلایت شده

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید