در حال گرفتن اطلاعات...

عینک آفتابی بزرگ به چه مدل صورتی می آید

بزرگنمایی
دسته: لنز و عینک تاریخ نگارش: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 3452

این عینک‌ها از چشمان شما در مقابل تابش خیره کننده آفتاب محافظت می‌کنند و در تابستان از رسیدن نور مستقیم آفتاب به چشمان شما جلوگیری می‌کنند.

عینک آفتابی بزرگ به چه مدل صورتی می آید

در انتخاب فریم عینک اندازه عمومی و افقی فریم، میزان گردی و یا مربع بودن شکل فریم و رنگ قسمت قدامی فریم اهمیت دارند. بمنظور سادگی بیشتر در بحث شکل های مختلف فریم، می توان آن را در دو مقوله مورد بررسی قرار داد: ابعاد فریم و اینکه آیا تاکید بیشتری بر قسمت بالا یا پایین فریم صورت گرفته است مثل فریم های با رنگ گرادیان عمودی و یا در تمامی قسمت های فریم تاکید یکسانی وجود دارد مثل فریم های با رنگ یکنواخت. این ملاحظات در ارتباط با درازا و پهنای صورت قرار می گیرد. چگونگی زاویه دار بودن و میزان گردی شکل فریم که در ارتباط با زاویه ها و میزان گردی صورت و چگونگی خط ابرو قرار می گیرد.

 

صورت‌های بیضی ( یا تخم مرغی شکل )

 

صورت بیضی

 

افرادی که صورت آنها بیضی شکل است می‌توانند از هر سایز عینکی که دوست دارند استفاده کنند . هم عینک‌های گرد و هم عینک‌های مربعی شکل برای صورت شما مناسب هستند تا جایی که موهای‌تان روی عینک را نپوشاند می‌توانید فریم عینک‌تان را بزرگ انتخاب کنید. نکات مهم در انتخاب عینک آفتابی

 

صورت‌های گرد

 

صورت گرد

 

افرادی که صورت‌های گرد دارند نیز می‌توانند از عینک‌های بزرگ استفاده کنند اما باید در انتخاب شکل عینک‌شان دقت کنند. عینک‌های مربعی شکل برای صورت‌های گرد مناسب ترند اما اگر عینک‌های گرد را بیشتر می‌پسندید فریم‌هایی را انتخاب کنید که پل بزرگی دارند. مدل عینک آفتابی لوکس زنانه

 

صورت‌های چهار گوش

 

صورت مربعی

 

عینک‌های بزرگ همیشه باید اولین انتخاب زنانی باشد که صورت‌های چهار گوش دارند . معمولا” عینک‌های گرد برای این صورت‌ها مناسب تر است زیرا استفاده از این نوع عینکها باعث می‌شود زوایای صورت شما کمتر حس شوند. تاثیر نور آفتاب روی پوست

 

پیشانی‌های پهن

چند مدل صورت مختلف از جمله صورت‌های مثلثی ، مربعی و قلبی شکل وجود دارد که پیشانی‌های پهنی دارند. معمولا” در این مدل صورت‌ها ، فاصله بین چشم‌ها زیاد است و فک‌ها کوچک و باریک هستند . استفاده از عینک‌های بزرگ باعث می‌شود این عدم تعادل بین بزرگی پیشانی و کوچک بودن فک بیشتر احساس شود و این نوع صورت‌ها کمی نامتناسب به نظر برسند.

امیدواریم با استفاده از این نکات بتوانید مناسب ترین عینک را متناسب با فرم صورتتان انتخاب کنید. سپاس از همراهی شما مخاطبان زیبامون.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید