در حال گرفتن اطلاعات...

7 دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 5797

اکثر دوستان‌تان به شما خواهند گفت که ناخن بلند زیبا و شیک‌تر از ناخن کوتاه است. به هرحال ما در این مقاله‌ی کوتاه تئوری جدیدی مطرح خواهیم کرد که ناخن کوتاه گزینه‌ی بهتری از ناخن بلند است. این ۷ مورد را مرور کنید تا دلایل ما را برای این انتخاب متوجه شوید...

7 دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است

۱. نگهداری ناخن کوتاه آسان‌تر است

بلافاصله پس از اینکه ناخن‌هایتان را کوتاه کنید، با خوشحالی می‌توانید از تمام سختی‌های نگهداری و خرج نصف درآمدتان برای محصولات مورد نیاز مراقبت از ناخن خداحافظی کنید. دفعه ی بعد وقتی یکی از دوستان‌تان با ناخن بلند از سختی نگهداری ناخن‌هایش شکایت کند، ده انگشت دست‌تان را جلوی صورتش به رخ او خواهید کشید. شما بدون هیچ دلیل خاصی می‌توانید شکر گزار ناخن‌های کوتاه‌تان باشید!

۲. ناخن‌های کوتاه سلامت هستند

ناخن‌های بلند به مراقبت خیلی زیادی احتیاج دارند. ژل‌های محافظت از ناخن و محلول‌هایی برای پوست اطراف ناخن‌هایتان، جدا از هزینه‌ای که صرف‌شان می‌کنید، باعث ایجاد درد می‌شوند! اگر بخوبی از آن‌ها مراقبت نکنید، ضعیف رشد می‌کنند و می‌شکنند. حتی می‌توانند بی‌رنگ و رو شوند! نه تنها ناخن‌هایتان درخشندگی خودشان را از دست می‌دهند، بلکه ممکن است زرد شوند! ناخن کوتاه همیشه سالم و درخشان است و دردی را با آن تجربه نخواهید کرد.

۳. ناخن‌های کوتاه بهداشتی هستند

چه چیزی زشت‌تر از داشتن ناخنی زرد رنگ است که زیر نوکش هم کثیفی‌هایی جمع شده است؟ شرم آوره! حتی فکر داشتن چنین ناخن هایی مثل یک کابوس است. ناخن‌های بلند، مستعد جمع شدن کثیفی در زیرشان هستند. همان‌طور که بالاتر توضیح داده شد، سالم نگاه داشتن ناخن‌های بلند سخت و دشوار است. همچنین ممکن است ناخن‌های شما تغییر رنگ بدهند که یک کابوس بنظر می‌رسد. چه کسی چنین چیزی را می‌خواهد؟ به جای آن، داشتن ناخن‌هایی کوتاه را انتخاب کنید. ناخن کوتاه تمیز و بهداشتی و نگهداری از آن ساده‌تر است.

۴. هرچیزی روی ناخن کوتاه زیبا است

کارهای زیادی می‌توانید با ناخن‌های کوتاه خود انجام دهید. رنگ‌های تیره روی ناخن‌های کوتاه زیبا ترند. می‌توانید آن‌ها را خیلی خلاقانه تزئین کنید. حتی می‌توانید جواهرات یا سنگ‌های براق را بدون نگرانی از اینکه زشت جلوه کنند روی ناخن‌های خود برای تزئین‌شان بکار ببرید. حتی اگر بخواهید می‌توانید بخوبی از رنگ‌های روشن نیز استفاده نماییدمدل طراحی ناخن‌ های کوتاه

۵. ناخن کوتاه به آسانی تغییر می‌کنند

زمانی که ناخن‌های کوتاهی دارید، و برای یک مهمانی می‌خواهید ظاهرتان را تغییر دهید و ناخن‌های بلندی داشته باشید، براحتی می‌توانید از ناخن‌های مصنوعی استفاده کنید. در صورتی که اگر ناخن‌های خودتان بلند باشد و حالا ناخن کوتاه بخواهید بجز کوتاه کردن آن‌ها راه دیگری نداریدمدل لاک برای ناخن های کوتاه

۶. می‌توانید پول‌تان را پس انداز کنید

ناخن‌های بلند به پیرایش منظم نیاز دارند. برای تمیز و زیبا نگه داشتن ناخن‌هایتان، باید بصورت متناوب از لوسین و محلول‌های مختلف استفاده نمایید تا این‌که نشکنند یا تغییر رنگ ندهند. این لوسیون‌ها و رفتن به سالن‌های زیبایی همه نیازمند صرف هزینه‌های زیادی هستند. حالا ببینید اگر ناخن‌هایتان را کوتاه کنید چقدر در صرف هزینه‌های مختلف صرفه جویی می‌کنید.

۷. با ناخن‌هایی کوتاه فعالیت‌های روزانه‌تان راحت‌تر خواهد بود

پخت و پز، حمام بردن کودک‌تان، شست‌وشوی ظروف، بافندگی و دوخت و دوز و حتی کارهای بیرون از خانه برایتان راحت‌تر می‌شود. می‌توانید تمام این کارها را بدون این‌که نیاز به توجه ویژه‌ای به ناخن‌هایتان داشته باشید انجام دهید و مطمئن باشید تا به کسی صدمه‌ای نمی‌زنید یا اینکه ناخن‌هایتان نمی‌شکند. می‌توانید شش دانگ حواس‌تان را به کارتان دهید.

حالا شما ۷ دلیل دارید تا عاشق ناخن‌های کوتاه‌تان باشید، یا اگر هنوز ناخن‌هایتان بلند است ۷ دلیل دارید تا آن‌ها را کوتاه کنید.

 

ایده طراحی برای ناخن های کوتاه - 2

طراحی ناخن های کوتاه

 

 

منبع: تناسب اندام

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید