در حال گرفتن اطلاعات...

رنگ مو فانتزی، ایده های جذاب و متفاوت

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 4974

زیباترین و جدیدترین مدل‌های رنگ موی فانتزی را در این قسمت مشاهده خواهید کرد. با زیبامون دات کام همراه باشید.

رنگ مو فانتزی، ایده های جذاب و متفاوت

اگر دوست دارید سبکی متفاوت را برای رنگ موهای خود تجربه کنید، استفاده از رنگ‌های فانتزی و جذاب می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشند. ایده‌های بسیاری برای استفاده از این رنگ‌های خاص وجود دارد و استفاده از آن‌ها، ترکیبی خاص و منحصربه‌فرد را ایجاد خواهد کرد.

رنگ‌های بنفش، آبی، صورتی، کله‌غازی، خاکستری و ... انواع مختلفی از رنگ‌های فانتزی بوده که می‌توان یک یا چند رنگ از آن را بر روی موهایی با رنگ طبیعی و یا رنگ زمینه‌ی متفاوت امتحان کرد. استفاده از تکنیک‌های مختلف رنگ کردن مو مانند بالیاژ، هایلایت،آمبره، مش، سامبره و ... این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد تا از چند رنگ مختلف و متفاوت برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید و از زیبایی آن بر روی موهای خود لذت ببرید. در این قسمت نمونه‌های بسیار زیبایی را از رنگ موی فانتزی مشاهده خواهید کرد.

 

رنگ مو فانتزی رنگین کمانی

رنگ موی رنگین‌کمانی خاص و متفاوت که حالت آب‌نباتی بسیار زیبایی دارد. در این مدل هر رنگ به صورت هایلایت روی مو کار شده و زیبایی رنگ مو را بیشتر کرده است.

 

رنگ موی رنگین کمانی

 

نقاشی روی مو با رنگ فانتزی

طراحی رنگ موی فانتزی به صورت پر! ایده‌ای بسیار متفاوت و خاص است که رنگ‌های مختلف، به صورت نقاشی روی مو دیده می‌شوند.

 

رنگ موی بنفش

 

آمبره مو با رنگ صورتی

رنگ موی فانتزی با رنگ صورتی که در قسمت ریشه پررنگ‌تر بوده و به‌تدریج رنگ صورتی موها کم‌رنگ‌تر شده است.

 

رنگ موی صورتی

 

هایلایت مو با رنگهای فانتزی

اگر تمایل دارید رنگ مویی متفاوت را تجربه کنید و استایلی خاص داشته باشید، شاید هایلایت کردن موها با رنگ‌های فانتزی یکی از انتخاب‌های هیجان‌انگیز برایتان باشد. رشته‌های رنگارنگ مو، ظاهری جذاب و درخشنده را برای موها ایجاد می‌کنند.

 

هایلایت رنگین کمانی

 

رنگ موی فانتزی بسیار زیبا و شیک به رنگ بنفش

در این مدل موها به طور یکدست با رنگ فانتزی بنفش و براق رنگ شده اند و با استفاده از بافت مو مدلی بسیار شیک و جذاب برای آن ایجاد شده است. رنگ موی فانتزی - آبی و بنفش

 

رنگ موی بنفش فانتزی

 

رنگ مو سبز فانتزی

رنگ موی فانتزی متفاوت و جذاب! در این مدل موها به طور کامل به رنگ سبز در آمده است و ظاهری منحصربه‌فرد و جذاب را ایجاد کرده است.

 

رنگ موی سبز

 

آمبره مو با رنگ مو بنفش فانتزی

آمبره‌ی مو با رنگ‌های فانتزی و جذاب! در این مدل موها در قسمت ریشه دارای رنگ بنفش بوده وو به تدریج به رنگ یاسب و سپس رنگ بسیار روشن که حالت سبز دارد، رسیده است. انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست

 

رنگ موی آمبره با رنگ بنفش

 

رنگ مو آب نباتی

رنگ موی فانتزی، متفاوت و آب‌نباتی که به روش آمبره ایجاد شده است. در این مدل موها در قسمت ریشه دارای رنگ ارغوانی وتیره است که به تدریج به رنگ صورتی و سپس نارنجی و هلویی می‌رسد. مدل رنگ مو فانتزی با ریشه های رنگین کمانی 2017

 

رنگ موی آبنباتی

 

رنگ موی آبی به همراه هایلایت‌های رنگی

در این مدل ریشه موها با رنگ فانتزی سبز رنگ شده و انتهای مو با رنگ های رنگین کمانی و فانتزی هایلایت شده و زیبایی موها را بیشتر کرده است.

 

رنگ موی سبز با هایلایت رنگین کمانی

 

ممنون که با زیبامون دات کام همراه بودید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
فرشته از کرمانشاه
۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
چرا از رنگ موی شرابی نگفته اید خیلی شیک وزیبا است
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید