در حال گرفتن اطلاعات...

طراحی ناخن با گل، ایده های مختلف و زیبا

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 6103

یکی از انتخاب‌های مناسب برای دیزاین ناخن، استفاده از طرح گل برای طراحی و دیزاین ناخن است. چند نمونه از این مدل طراحی ناخن را ببینید!

طراحی ناخن با گل، ایده های مختلف و زیبا

طرح و نقش گل های رنگارنگ و کوچک روی ناخن ها زیبایی فوق العاده ای را ایجاد میکند و معمولا خانم ها این مدل طراحی و دیزاین ناخن را بیشتر از سایر مدل ها دوست دارند و حداقل برای یکی از ناخن ها از طرح و نقش گل استفاده می کنند. اگر شما نیز به طراحی ناخن گل دار علاقه مند هستید می توانید ازمدل های این بخش ایده بگیرید! 

 

لاک ناخن کرمی و دیزاین آن با گل‌های رنگارنگ

لاک زمینه نود و رنگ پوست میتواند به خوبی رنگ و نقش گل های کار شده روی ناخن ها را نشان دهد. این مدل طراحی ناخن گل دار را برای فصل بهار و تابستان حتما امتحان کنید.

 

طراحی ناخن با گل های رنگی

 

لاک صورتی و طراحی ناخن با گل‌های زیبا!

اگر به لاک هایی با رنگ واضح و خیره کننده علاقه مند هستید حتما آن را روی ناخن های خود هم امتحان کنید. این رنگ از لاک ها در کنار یک طرح زیبا از گل های بهاری میتواند زیبایی بیشتری را برای ناخن هایتان ایجاد کند. لاک صورتی مناسب با هر رنگ پوست در تابستان 2017

 

لاک صورتی و طرح گل زیبا

 

طراح گل رز بر روی لاک قرمز!

لاک قرمز به تنهایی زیباست و اگر مانند تصویر طراحی ظریفی به شکل گل رز روی آن ایجاد شود این زیبایی چندین برابر بیشتر خواهد شد.

 

لاک قرمز و طرح گل رز

 

دیزاین ناخن گل‌های برجسته و لاک بنفش

ترکیبی از طراحی ناخن به شکل مرمری، دیزاین ناخن با گل های برجسته و لاک ناخن بنفش مات این مدل طراحی ناخن مدرن و شگفت انگیز را ایجاد کرده است. طراحی ناخن با لاک بنفش

 

طراحی ناخن با گل برجسته و لاک بنفش

 

طراحی ناخن با لاک سفید و گل‌های صورتی!

ترکیب رنگ صورتی و سفید همیشه مورد توجه خانم ها بوده است و اگر به شکل گل و برای طراحی و دیزاین ناخن ها مورد استفاده قرار بگیرد مطمئنا جذابیت فوق العاده تری خواهد داشت.

 

لاک سفید و طرح گل صورتی

 

طراحی ناخن با گل‌های آبرنگی و لاک سفید!

یک ایده جذاب و متفاوت برای طراحی ناخن ها که از سبک طراحی آبرنگی ایده گرفته شده و این مدل دیزاین ناخن شیک و جذاب را ایجاد کرده است.

 

طراحی ناخن با گل آبرنگی

 

طراحی ناخن با لاک مشکی مات

دیزاین ناخن بسیار ظریف و خاص به شکل گل در کنار لاک مات مشکی و لاک اکلیلی درخشان یکی دیگر از گزینه های عالی برای دیزاین ناخن در مناسبتهای ویژه است. دیزاین ناخن با لاک مات

 

طراحی ناخن با لاک مشکی

 

فرنچ ناخن با رنگ‌های شاد و بهاری و دیزاین گل!

استفاده از رنگ های شاد و پاستیلی می تواند روحیه بسیار بهتری را برایتان ایجاد کند. این مدل طراحی و دیزاین ناخن به شکل فرنچ و طرح گل رنگارنگ یکی از ایده های عالی برای فصل بهار و تابستان است.

 

طراحی ناخن با رنگ های ضاد و پاستیلی

 

طراحی ناخن ساده و زیبا با گل قرمز!

یک نمونه ساده و زیبا از طراحی ناخن گل دار که میتواند به سادگی ناخن هایتان را زیباتر نشان دهد! مدل های جدید طراحی ناخن در سال 2017

 

طراحی ناخن با گل قرمز

 

 

ممنون که با زیبامون همراه بودید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید