در حال گرفتن اطلاعات...

درمان چاقی شدید با استفاده از طب سوزنی

بزرگنمایی
دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 1347

طب سوزنی هر روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند چون افراد به فواید آن نسبت به طب معمول پی می‌برند. از جمله کاربردهای طب سوزنی درمان چاقی می‌باشد.

درمان چاقی شدید با استفاده از طب سوزنی

خیلی از افراد چاق در کم کردن وزن و حفظ آن دچار مشکل هستند. کم کردن وزن برای مدت طولانی حتی با رژیم  غذایی خوب و عالی و ورزش نیز  سخت می‌باشد. بخاطر اینکه حفظ وزن پس از کم کردن وزن کار بسیار سختی می‌باشد، خیلی از مردم به روش‌های جایگزین مانند طب سوزنی رو می‌آورند. فواید طب سوزنی برای زیبایی

 

طب سوزنی چیست؟

 

طب سوزنی برای چاقی

 

طب سوزنی روشی درمانی و پرطرفداری است که بیش از ۵ هزار سال در دنیای شرق مورداستقبال مردم قرار می‌گرفته است. در این روش درمان از سوزن‌های خیلی ظریفی  استفاده می‌شود. این سوزن‌ها در جاهای مخصوصی در بدن فرو کرده می‌شوند. به گفته پزشکان انرژی طبیعی بدن در این محل ها مسدود می‌شود. 12 ماده غذایی برای لاغری و زیبایی طب سوزنی شاخه‌ای از طب سنتی چینی است که در آن بر فرآیندهای  داخلی موجودات زنده مطالعه می‌شود.

 

کاربردهای طب سوزنی

برای درمان حساسیت، کاهش درد و کنترل اعتیاد به کار می‌رود. طب سوزنی برای کاهش وزن همانند هیپنوتیزم عمل می‌کند. در این روش بخش خود آگاه ذهن برای آرامش بیشتر دعوت میشود تا انرژی بدن آزادانه جریان پیدا کند.

 

طب سوزنی چطور به درمان چاقی مفرط کمک می‌کند؟

طب سوزنی برای کاهش وزن و درمان چاقی شدید مثل تاثیر آن در سایر نقاط بدن است. سوزن‌های بهداشتی و ضد عفونی شده در نقاط مخصوصی در پوست فرو کرده می‌شوند. ترشح اندورفین در مغز متخصصین طب سوزنی بر این باورند که فرو کردن  سوزن در این نقاط موج تحریک بدن جهت آزاد سازی مواد اندورفین در بدن می‌گردد. اندورفین‌ها در واقع موادی هستند که در بدن باعث ایجاد احساس خوب می‌شوند و شادی و آرامش در ذهن انسان ایجاد می‌کنند. متخصصین طب سوزنی همچنین باور دارند که قرار دهی با دقت سوزن‌ها به کاهش میل به غذا، کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن کمک می‌کند.

 

مزایای طب سوزنی برای کم کردن وزن و درمان چاقی

برای کاهش وزن از دارو استفاده نکنید یکی از مزیتهای طب سوزنی بر روش طب رایج درکاهش وزن و درمان چاقی آن است که طب سوزنی کاملاً طبیعی است. بر عکس استفاده از روش‌های رایج سنتی برای کاهش وزن و درمان چاقی شدید مانند مصرف قرص یا عمل جراحی، طب سوزنی هیچ گونه عوارض جانبی در پی ندارد. بدن به هیچ وجه به این روش اعتیاد پیدا نکرده و هیچ گونه مواد شیمایی مضری در آن به کار نمی‌رود. در نتیجه هیچ گونه تداخلی در عملکرد بدن ایجاد نمیکند.

 

ماندگاری اثر طب سوزنی برای کاهش وزن و درمان چاقی

خوردن سبزیجات به لاغری سریع کمک می کند اثر طب سوزنی در هر فرد متفاوت است. ولی به هر  حال با رعایت رژیم غذایی مناسب و داشتن برنامه ورزشی، وزن کاهش یافته می‌تواند برای همیشه حفظ گردد. ممکن است نیاز باشد درمان‌ها در یک دوره زمانی اضافی برای حفظ نتایج اولیه ادامه یابند. طب سوزنی برای کاهش وزن و درمان چاقی شدید یک روش کلی است نه یک برنامه اختصاصی.

 

درمان چاقی مفرط

 

طب سوزنی برای لاغری

 

یکی از سؤالاتی که اغلب پرسیده می‌شود این است آیا طب سوزنی می‌تواند در کاهش وزن و درمان چاقی شدید به من کمک کند؟ در یک کلمه بله. اما در هر صورت طب سوزنی معجزه نیست. هر کدام از ما یک مقدار کالری داریم که می‌توانیم هر روزه مصرفشان کنیم و بر روی وزن مشخصی باقی بمانیم. با دریافت کالری بیشتر چاق می‌شویم و هر چه کالری دریافتی کمتر باشد وزنمان نیز کاهش خواهد یافت.این فرمول ساده‌ترین معادله ریاضیاتی است. جوانی پوست با طب سوزنی

 

دلایل اضافه وزن جامعه جهانی

تعدادی افراد هستند که وجود یک مسئله فیزیکی و جسمی موجب افزایش وزنشان می‌شود. سندروم‌های تخمدان پلی کیستیک، کم کاری تیروئید، استفاده از پردنیزولون و آسیب‌های عضلانی و تاندون از مسائلی هستند که می‌توانند موجب افزایش وزن گردند.اضافه وزن که حاصل احتباس آب در بدن است و ناشی از مصرف برخی داروهاست با استفاده از توانایی طب سوزنی برای تنظیم مکانیسم بدن در جهت دفع مایعات اضافی می‌تواند خنثی گردد. اکثریت افراد نمی‌توانند به‌آسانی وزن کم کنند چرا که نمی‌توانند نسبت به یک رژیم غذایی سالم و برنامه تمرینی منظم پایبند بمانند. بسیاری افراد نمی‌توانند به رژیم پایبند باشند و بعد از چند هفته خسته می‌شوند و رژیم را رها می‌کنند. و به خاطر شکست از خودشان متنفر می‌شوند و با خوردن همه غذاهایی که در طول رژیم هوس کرده‌اند و از آن محروم بوده‌اند به وزنی بیشتر از وزن قبل می‌رسند. یا اینکه با شدن شروع می‌کنند، چند روز رژیمشان را رها می‌کنند اما همه انگیزه اشان برای شروع مجدد را از دست می‌دهند.  نکته‌ای که من می‌گویم این است قبل از اینکه چیزی را در دهانتان بگذارید بیش‌ترین مقدار اضافه وزن وکاهش وزن و درمان چاقی شدید در مغزتان اتفاق  می‌افتد. اگر که می‌خواهید به‌طور دائمی وزنتان را کم کنید نیاز دارید که ابتدا با مغزتان کنار بیایید.  طب سوزنی بر خلاف دیگر روش‌های درمانی می‌تواند  به‌طور همزمان بر روی جسم و ذهن کار کند. طب سوزنی یک روش کاملاً خوب برای شروع جهشی کاهش وزن و نگه داشتن شما در مسیر درست برای ادامه  راه است مادامی که شما آمادگی ایجاد تغییرات در زندگی اتان را داشته باشید. طب سوزنی شناخت و کاربردهای آن

ممنون از اینکه زیبامون رو همراهی کردین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید