در حال گرفتن اطلاعات...

آموزش مانیکور خاویار با روش ساده خانگی

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 3165

اگر می‌خواهید ناخن‌هایتان را به راحتی در خانه مانیکور کنید و در عین حال ناخن‌هایی متفاوت و لوکس داشته باشید مانیکور خاویار را امتحان کنید.

آموزش مانیکور خاویار با روش ساده خانگی

این روزها سبک زندگی‌های لوکس به سراغ مد و حتی ناخن‌ها نیز آمده‌اند. و مانیکور به شکل خاویار شهرت بسیار زیادی پیدا کرده‌ است و در سالن‌های زیبایی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. مانیکور و پدیکور ناخن چیست و چه تاثیری بر زیبایی دارد؟

مانیکور ناخن به شکل خاویار با روش خانگی

 

آموزش مانیکور خاویار

 

خاویار تخم‌های بسیار ریز ماهی‌ها هستند و این روزها سر زبان‌ها افتاده‌اند و بسیار لوکس و تجملی به نظر می‌رسند، اما قیمت بسیار بالایی دارند که به سادگی نمی‌توان آن‌ها را تهیه کرد. ما به دنبال روشی رفتیم که با هزینه‌ی کم و در خانه به راحتی ناخن‌هایتان را به شکل خاویار مانیکور کنید. مانیکور حرفه ای ناخن در خانه

وسایل مورد نیاز برای مانیکور خاویار:

لاک مات (غیر براق)

گلوله‌های ریز و براق (در فروشگاه‌های لوازم تزئینی می‌توانید تهیه کنید)

پوشش پایه (بیس کت)

پوشش بالایی (تاپ کت)

 

مراحل مانیکور خاویار

 

قدم اول برای مانیکور خاویار : پایه

ابتدا ناخن‌هایتان را کاملا تمیز کنید و بعد یک پایه‌ی روشن روی آن‌ها بزنید. سپس یک لایه لاک سفید مات (اگر رقیق باشد بهتر است) روی ناخن‌هایتان بزنید و اجازه دهید تا خشک شود.

ما از رنگ سفید استفاده کردیم اما شما می‌توانید از هر رنگ دیگری با گلوله‌های براق استفاده کنید، به سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد.

قدم دوم برای مانیکور خاویار : پوشش و خاویار

یک لایه‌ی دیگر لاک روی ناخن‌هایتان بزنید و بعد از 10 ثانیه (اجازه ندهید تا کاملا خشک شود)، دستتان را روی یک کاغذ نگه دارید و گلوله‌های به شکل خاویار را روی ناخنتان بریزید. سعی کنید که تمام سطح ناخنتان با این گلوله‌ها پوشانده شود. انواع ناخن

قدم سوم برای مانیکور خاویار : فشرده کردن

بعد از پوشاندن کامل ناخن‌هایتان با گلوله‌های خاویار، با استفاده از انگشتانتان گلوله‌ها را فشار دهید.

قدم چهارم برای مانیکور خاویار : باقی مانده‌ها

گلوله‌های اضافی را در داخل شیشه‌ای نگه‌داری کنید.

یک لایه تاپ کت را روی ناخن‌هایتان بزنید تا گلوله‌ها با ناخن‌هایتان کاملا بچسبند. این گلوله‌ها بعد از دو تا سه روز شروع به ریزش می‌کنند. ۶ مورد که مانیکور شما را خراب می کند

 

مانیکور خاویار

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید