در حال گرفتن اطلاعات...

اشتباهات آرایشی - آرایش ابرو - ویدیو

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 5249

یکی از اشتباهات آرایشی در آرایش صورت، دقت نکردن به طبیعی بودن ابروها است. چگونه ابرو طبیعی شود؟ راه حل کشیدن ابروی شیک و جذاب در چیست؟

 

 

 

 

اشتباهات آرایشی - آرایش ابرو

اشتباهات آرایشی در کشیدن ابرو به 3 قسمت تقسیم می‌شوند:

1- رعایت نکردن قوس ابرو: قوس ابرو برای این است که باید بلندترین نقطه کشیدن ابرو و یا خود ابروی طبیعی باشد. برخی از خانم‌ها تاج ابرو را به قدری با مداد می‌کشند که از قوس بالا می‌زند! و خب این کار نه تنها زیبا و طبیعی نیست، بلکه بسیار مصنوعی و زیاد از حد هم جلوه‌گر می‌شود. خطوط بالا و پایین ابرو باید در یک راستا و موازی باشند.

2- بیش از حد پر کردن ابرو: تنها قسمتی که باید کاملا پر شود، از قوس به انتهای ابرو است و باید با باقیمانده‌ی مواد آرایشی که روی براش جامانده، تا حدود نیمی از تاج ابرو را کشید و یکی از ترفندها و نکات مهم در این قسمت، استفاده کردن از براش و کمی ماده آرایشی (یا حتی مداد ابرو) برای کشیدن تعدادی موی ابرو در قسمت تاج است که طبیعی‌تر جلوه کند.

3- تمیز نکردن دور ابرو: تمیز کردن دور ابرو برای تیز و صاف نشان دادن زوایای آن بسیار مهم است. و مانع از پر کردن بیش از حد ابرو با مواد آرایشی می‌شود. می‌توانید با استفاده از کانسیلر و یا با یک گوش پاک‌کن و اضافه کردن کمی شیرپاک‌کن به آن، دور ابروها را از هرگونه ماده اضافی آرایشی پاک کنید، تا تمیزتر و مرتب‌تر به نظر برسند، بدون این‌که در زیبایی و طبیعی بودنشان خللی وارد شده باشد.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
کاشانی
۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲
مرسی بابت توضیحات خوبتون
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید