در حال گرفتن اطلاعات...

خط چشم - آموزش آرایش برای افراد مبتدی

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 3362

آیا شما هم برای آرایش چشم‌هایتان همیشه کشیدن خط چشم را کنار می‌گذارید؟ کشیدن خط چشم می‌تواند بسیار ساده باشد اگر آموزش‌های مناسب را دنبال کنید.

خط چشم - آموزش آرایش برای افراد مبتدی

همه‌ی ما کشیدن خط چشم را دوست داریم و عاشق حالتی از نگاه‌مان هستیم که با کشیدن آن ایجاد می‌شود. انواع متفاوتی از خط چشم وجود دارد: مانند گربه‌ای، نامرئی و... . انواع متفاوتی هم از ابزار وجود دارد مانند: مایع، پودری، مدادی، کرمی، ماژیکی. اما روش‌های متفاوتی هم برای کشیدن آن وجود دارد مثل کشیدن خط چشم گربه‌ای با نوار چسب یا خط کش. برای یک شخص مبتدی، این خیلی سخت است که از میان همه‌ی این موارد یکی را انتخاب کند و در آخر نیز آرایش مصحور کننده و بدون نقصی را داشته باشد. کشیدن خط چشم در ابتدا می‌تواند امری سخت باشد اما مطمئن باشید که اگر یک آموزش عالی داشته باشید، هیچگاه از کشیدن آن منصرف نخواهید شد. اشتباهات رایج در کشیدن خط چشم

شروع آموزش برای یک آرایش مصحور کننده

 

خط چشم کیتی پری

 

برای یک شخص مبتدی استفاده از ابزار مناسب بسیار مهم است، من به شما خط چشم مدادی ضد آب را معرفی می‌کنم که بسیار راحت‌تر از دیگر مدل‌ها است، و برای ابتدای کار مناسب است و البته کاربردهای متفاوتی نیز دارد. اگر مدل خاصی را بخواهم به شما پیشنهاد دهم، سرمه مدادی Charlotte Tillbury می‌تواند یک انتخاب درست باشد.

همانطور که گفتیم مداد می‌تواند چند کاربرد مهم داشته باشد که ما سه کاربرد مهم آن را برای آرایش زیبای چشم به شما آموزش می‌دهیم. آموزش کشیدن خط چشم برای انواع چشم ها (اینفوگرافی)

کشیدن خط چشم نامرئی بین مژه‌ها ( tightlining )

 

آموزش کشیدن خط چشم نامرئی بین مژه ها

 

اگر می‌خواهید در نگاه اول همه‌ی دوستانتان فکر کنند که شما بدون آرایش مژه‌هایی پر و مشکی دارید، این روش را امتحان کنید. این روش باعث می‌شود بین مژه‌هایتان خطی مشکی ایجاد شود و مژه‌هایتان پر و مشکی نشان داده شوند.

برای شروع کار ابتدا مداد خود را تیز کرده و با دقت در پلک بالایی بین تمام مژه‌های خود را بکشید، سعی کنید که تمام فضاهای خالی را سیاه کنید، چند بار امتحان کنید. توجه داشته باشید که زیاد به مداد فشار نیاورید. هر چه بگذرد این کار برایتان آسان‌تر خواهد شد اما برای بار اول ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

کشیدن خط چشم نامرئی داخل چشم‌ ( waterline )

 

آموزش کشیدن خط چشم داخل چشم

 

این خط نیز مژه‌هایتان را پرتر و حتی دو برابر نشان خواهد داد! برای کشیدن آن کافیست چشم‌های خود را به سمت بالا بکشید، خط سفیدی را بین مژه‌ها و چشمتان خواهید دید، این خط همان خطی است که اگر با مداد سیاه شود چشمان شما را چند برابر با نفوذتر نشان خواهد داد. قبل از کشیدن خط چشمتان در این محل مداد خود را تیز کنید (برای از بین بردن میکرب‌های احتمالی که ممکن است روی مداد باشد). سعی کنید که تمام فضاهای خالی را با مداد پر کنید. می‌توانید علاوه بر پلک بالا پلک پایینتان هم قبل از زدن ریمل به این شکل سیاه کنید. فقط بسیار مراقب باشید و تمرین کنید.

کشیدن خط چشم گربه‌ای

 

آموزش کشیدن خط چشم گربه ای

 

مقداری لبه‌ی بیرونی چشمتان را بکشید زیرا مداد روی پوست شل به راحتی و بی نقص کشیده نمی‌شود، البته فقط مقداری! بیشتر از آن ممکن است خط چشمتان را کلفت و غیر عادی کند، که اصلا مناسب نیست. دوباره مدادتان را تراشیده و از گوشه‌ی داخلی چشمتان خطی صاف تا جایی که مژه‌هایتان ادامه دارند، بکشید. برای ادامه ی کار نقطه‌ای را کمی بالاتر از چشمتان انتخاب کنید، این محل جایی است که خط چشمتان تا آنجا ادامه پیدا می‌کند. سپس خطی که کشیده‌اید را به آن نقطه وصل کنید.

خط چشم گربه‌ای ممکن است مقداری سخت باشد و البته یادگیری آن زمانبر، پس با اندکی تمرین می‌توانید خطی بی‌نقص را طراحی کنید. برای پاک کردن خطاهای احتمالی از گوش پاک کن مرطوب و پاک کننده‌های آرایشی استفاده کنید.

لطفا نظراتتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

آموزش کشیدن خط چشم

آموزش خط چشم کشیدن به 6 روش مختلف (ویدیو)

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نیکی روزافزون
۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۴
خیلی باحال بود بازم از اینا بزارید
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید