در حال گرفتن اطلاعات...

کاموفلاژ، آشنایی با این تکنیک در گریم

بزرگنمایی
دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 5496

کاموفلاژ یک تکنیک آرایشی در دنیای گریم حرفه ای است. این تکنیک برای یک چهره‌ی بی‌عیب و نقص از تمام جهات آرایش صورت به‌کار می‌رود.

کاموفلاژ، آشنایی با این تکنیک در گریم

خیلی وقتها خیلی افراد که اصول آرایش کردن را می‌دانند با وجود اینکه از بهترین لوازم آرایشی هم استفاده می‌کنند اما باز هم نتیجه‌ی دلخواهشان ایجاد نمی‌شود و از کارشان ناراضی هستند.  منظورمان این است که ممکن است با آن سبک آرایش چهره‌ی فرد خیلی بشاش به نظر نرسد. ممکن است آرایش انجام شده به گونه‌ای باشد که جای تمام جوش ها و لکه های پوستی بعد از تمام شدن آرایش روی پوست مانده باشد. اما خیلی از افراد در این شرایط اشتباه می‌کنند. آنها فکر می‌کنند برای از بین بردن جای لک روی صورتشان هرچه کرم پودر و پنکک بیشتری بزنند بهتر است در حالی که این کار یک اشتباه محض است. استفاده از تمامی مواد و ابزار آرایشی اندازه و اصول خاص خودش را دارد. اگر از هر چیزی بیش از اندازه معمول استفاده کنید نتیجه عکس می‌دهد. به عنوان مثال استفاده زیاد از کرم پودر روی صورت باعث می‌شود چهره را پیر و خسته نشان دهد.و از همه مهمتر رنگ پوست صورت را بدرنگ می‌کند و در نهایت پاک کردن آرایش کار سختی می‌شود. بهترین کار این است که برای یک گریم حرفه ای از کاموفلاژ استفاده کنیم. گریم و آرایش فوق العاده این پسر

 

کاموفلاژ چیست و روش استفاده از آن چگونه است

 

وسایل گریم

 

کاموفلاژ تکنیک گریم حرفه ای است که برای پوشاندن جای انواع لک ها از جمله: ماه‌گرفتگی، لک و آکنه، تاتو و یا هر لک و تیرگی و روشنی که در پوست صورت وجود دارد به کار می‌رود. کاموفلاژ یک تکنیک گریم حرفه‌ ای در دنیای آرایش امروز است. این تکنیک حرفه‌ ای برای آرایش یک چهره‌ی بی‌عیب و نقص از جهت رنگ پوست و هماهنگی سایر اجزای چهره با یکدیگر به‌کار می‌رود. کاموفلاژ ها جز آن دسته از لوازم آرایشی هستند که در بیس کار قرار می‌گیرند و حکم زیرساخت کار گریم را دارند. و باعث ماندگاری بیشتر بقیه مواد آرایشی روی پوست ‌می‌شوند. خانم ها قبل و بعد از گریم

کاموفلاژ ماده ای است با فشردگی بسیار بالا و به همین علت است که از کاموفلاژ برای پوشاندن نواقص صورت استفاده می‌کنند. بعضی خانم‌ها هستند که از مشخص بودن مویرگ های صورتشان ناراضی هستند و این امر به علت نازک بودن پوست آنهاست. چاره ی کار برای این افراد استفاده از کاموفلاژ برای پوشاندن مویرگهای صورتشان است.بعضی خانم ها هم هستند که در قدیم تتو کرده بودند و بعد از مدتی آن را پاک کردند مثلا تتوی ابرو یا خط چشم و از باقی ماندن جای تتو بر روی صورتشان ناراضی هستند مشکلشان با کاموفلاژ حل می‌شود و به آنها کمک می‌کند تا آرایش زیباتری داشته باشند. اگر میخواهید بعد از آرایش سایه چشمتان نریزد و یا با خط چشمتان ترکیب نشود باید از کاموفلاژ به عنوان زیرساز آرایش چشم استفاده کنید. برای اینکه در آرایش چهره جذابی ایجاد کنیم و به صورت روح و شادابی ببخشیم بهتر است از تکنیک گریم حرفه ای کاموفلاژ استفاده کنیم. این تکنیک با تیره و روشن کردن بخشهایی از صورت به چهره جذابیت خاصی می‌بخشد. استفاده از کاموفلاژ بر روی صورت باید با دقت بالا و ظرافت خاص و بسیار حرفه‌ای انجام شود چون یکی از مهمترین بخش های آرایش محسوب می‌شود. 

 

روش استفاده از کاموفلاژ در گریم حرفه ای

 

کرم گریم

 

ابتدا در شروع کار مقدار کمی از کاموفلاژ را برمیداریم. سپس مقداری را که جدا کردیم روی پشت دست روی پوست میریزیم تا با گرمای دمای بدنمان کمی نرم و قابل استفاده شود. سپس به مقدار مورد نیاز از کاموفلاز را با قلمو برمیداریم و روی نقاط مورد نظر پوست صورتمان به صورت ضربه‌ای می‌زنیم. سپس یک اسفنج بر می‌داریم و آن را با مقداری آب کمی مرطوب می‌کنیم و در نهایت کاموفلاژی که روی پوستمان بود را با اسفنج روی پوست پخش می‌کنیم تا حالت یک دستی به خود بگیرد. بعد از این مرحله به سراغ کرم پودر مایع و یا پنکک می‌رویم. کرم پودر را روی تمام صورت می‌زنیم و خوب همه جا را پوشش می‌دهیم.در نهایت موادی که روی پوستمان بود را خوب تثبیت می‌کنیم. و برای تثبیت کردن نیاز به پودر فیکس داریم که این کار ماندگاری آرایش را بسیار بالا می‌برد. توجه کنید که هیچ وقت از کاموفلاژ برای زیر پلک استفاده نکنید چون بافت سنگینی دارد باعث ماسیدگی روی پوست می‌شود.

 

کاموفلاژ و انواع رنگ ها

کاموفلاژ کرم گریم حرفه ای است که رنگ های مختلفی دارد. هر رنگ مخصوص کار خاصی می‌باشد. اول باید بدانیم که می‌خواهیم چه کار کنیم سپس به دنبال انتخاب رنگ مناسب برویم.

کاموفلاژ سفید

این رنگ را برای روشن کردن پوست صورت استفاده می‌کنند و همچنین می‌توانند با دیگر رنگها ترکیب کنند. در آرایش های چشمی که از سایه های خط دار استفاده می‌کنند برای ایجاد آن خط سفید از این کاموفلاژ سفید استفاده می‌کنند.

کاموفلاژ زرد

خیلی اوقات این رنگ را برای ترکیب با رنگهای دیگر استفاده می‌کنند. یکی از کاربردهای مهم کاموفلاژ زرد استفاده از آن در نواحی صورت که فرورفته هستند و با این روش برجسته می‌شوند.برای جذابیت بیشتر چهره با این کار میتوانیم نقاط مورد نظر را برجسته کنیم.

کاموفلاژ زیتونی

از کاموفلاژ زیتونی برای پوشش بسیاری از نواحی صورت که از دیدمان خوشایند نیست استفاده می‌شود. مثلا برای پوشاندن جای جوش و لک و ماه گرفتگی.

کاموفلاژ نخودی

کاموفلاژ نخودی مناسب ترین رنگ برای پوشش سیاهی زیر پلک است که اکثر حانم ها امروزه به آن گرفتار شده‌اند.

کاموفلاژ هلویی

کاموفلاژ هلویی بسیار زیبا و جذاب و پرطرفدار است. به همین علت کرم پودرهایی با رنگ هلویی در میان خانم‌ها طرفداران زیادی دارد. این رنگ جلوه خاصی به صورت می‌دهد و برای شاداب و با طراوت نشان دادن پوست صورت از آن استفاده می‌شود.

کاموفلاژ نارنجی

خیلی از خانم ها به علت اینکه مویرگهای پوستشان خیلی واضح دیده می‌شود احساس نارضایتی می‌کنند. کاموفلاژ نارنجی بهترین گزینه برای حل این مشکل است چون به خوبی پوشش می‌دهد. یکی دیگر از کاربردهای کاموفلاز نارنجی روح بخشیدن به پوست‌های مات و کدر است. آموزش گریم و کانتور برای عروسی و ممهمانی

کاموفلاژ ارغوانی

از کاموفلاز ارغوانی برای پوست صورت خانم هایی که همیشه خسته و بی حال و کسل هستند استفاده می‌شود. این رنگ به خوبی می‌تواند رنگ پریدگی صورت را برطرف کند.

کاموفلاژ قهوه‌ای

برای افرادی که پوست صورتشان سبزه است یا اینکه صورت خود را برنزه کرده‌اند استفاده می‌شود. همچنین برای تیره کردن قسمت هایی از صورت هم کاربرد دارد. آموزش گریم و کانتور صورت

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
ریاحی
۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
چه جالب من که تا حالا نمیدونستم چی هست اینا
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید