در حال گرفتن اطلاعات...

استایل - چه کنیم تا جوان به نظر بیاییم؟

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 4256

درست مانند آرایش کردن، استایل و سبک لباس پوشیدن در هم پیر و یا جوان به نظر آمدن شما تاثیر دارد. چه استایلی باعث بالاتر به نظر آمدن سنتان می‌شود؟

استایل - چه کنیم تا جوان به نظر بیاییم؟

جوان به نظر آمدن و داشتن یک استایل جذاب برای همه کسانی که در سنین میانسالی هستند، لذت بخش و دوست داشتنی است، اما افرادی که با لباس پوشیدنشان، باعث بالاتر رفتن سن طبیعی خود می‌شوند، معمولا یا از نکات مربوط به داشتن استایل جذاب و مناسب خبر ندارند و نمی‌دانند که چه کارهایی می‌تواند باعث جوان به نظر آمدن آن‌ها شود و یا اینکه هنوز لذت دوباره جوان شدن و جوان به نظر آمدن را نبرده‌اند.

با رعایت نکات ساده و معمولی، جوان به نظر آمدن و استایل جذاب و شیک را تجربه کنید و باعث تحسین خودتان و اطرافیانتان شوید.

 

جوان به نظر آمدن با دوری از این اشتباهات

خرید لباس‌های دوره‌ای و روی مد

مسلما همه افراد دارای بودجه محدودی برای لباس خریدن هستند و نمی‌توانند دائما با خرید لباس‌های روی مد، استایل جذاب و به‌روزی داشته باشند. پس با خرید این لبا‌س‌ها پول خودتان را دور نریزید، زیرا مطمئنا یا استفاده از آن‌ها در فصل بعد و یا حتی یک ماه آینده، از مد افتاده و قدیمی به نظر می‌رسید، درست مانند کسانی که در قدیم جا مانده‌اند.

در عوض پول خود رار وی خرید لباس‌های کلاسیک که هرگز تاریخ مصرف ندارند سرمایه‌گذاری کنید. کت چرم، شلوار‌های جین، پیراهن‌های گل‌دار ، دامن‌های باریک و اندامی می‌توانند باعث جوان به نظر آمدن شما شوند و استایل جذاب و زیبایی به شما دهند.

 

استایل شیک و جوان

 

عوض نشدن علایق و سبک لباس پوشیدنتان

اگر هنوز هم لباس‌های قدیمی متعلق به سنین 20 تا 30 سالگی خود را دارید و از آن‌ها استفاده می‌کنید و یا سعی دارید انواعی شبیه آن‌ها را پیدا کنید و بخرید، در اشتباهید چون این لباس‌ها از جوان به نظر آمدن شما جلوگیری می‌کنند و استایل جذاب شما را خراب می‌کنند. این لباس‌ها برای همان موقع و با همان سایز شما تناسب داشته‌اند و اصرار شما برای حفظ آن‌ها کار بیهوده‌ای است، چون شما دیگر مانند آن‌ روزها نیستید، پس باید علایق و سبک لباس پوشیدن خود را کمی تغییر دهید.

 

جوان به نظر آمدن

 

راپونزل شدن

با بالا رفتن سن، میزان چربی صورت و فرم گونه‌ها و اجزای مختلف آن دچار تغییر می‌شوند و مدل مویی که در جوانی با فرم صورتتان تناسب داشته است، ممکن است دیگر مناسبتان نباشد و همین مسزله باعث شود پیرتر به نظر آیید. مدل مو سهم زیادی در داشتن استایل جذاب و جوان دارد و حتی باعث جوان به نظر آمدن شما می‌شود ولی به شرطی که کاملا مناسب فرم صورتتان باشد و یک مدل قدیمی و از مد افتاده نباشد. 

اگر چند سال است که مدل موی خود را تغییر نداده‌اید، زودتر یک مدل جذاب و جدید انتخاب کنید و جوان‌تر شوید.

موهایتان را کوتاه کنید!

 

مدل مو برای جوان شدن

 

به خودتان نمی‌رسید!

معمولا خانم‌ها و آقایان از یک سنی به بعد، دیگر به خودشان و زیباییشان رسیدگی نمی‌کنند و با دیدن اولین چین و چروک‌ها و یا پیش آمدن مشغله‌های زندگی، یادشان می‌رود که باید تلاش خود را برای جوان به نظر آمدن بیشتر کنند تا هم انرژی بیشتری داشته باشند و هم از روند پیر شدن جلوگیری کنند.

رسیدگی به پوست و موها خیلی مهم است و فکر نکنید این کار برای جوان‌ترهاست. برنزه کردن پوست (با اسپری‌های آرایشی) استفاده از رنگ‌های روشن رژلب، بستن موها به شکل دم اسبی یا کوتاه کردن به صورت چتری و... تنها برای جوان‌ها نیست!

 

جوان شدن پوست و صورت

 

پوشیدن سایز نادرست

هم تنگ بودن لباس و هم گشاد بودن آن باعث بالاتر به نظر آمدن سن شما می‌شود. ضمن اینکه یک استایل جذاب و شیک، باید کاملا متناسب و خوش‌خالت باشد، یعنی لباس باید در تن شما حالت طبیعی خود را داشته باشد نه کشیده باشد و نه چین خورده!

برای جوان به نظر آمدن همیشه مانند جوان‌ها لباس اندازه و سایز خودتان را بپوشید.

 

سایز لباس

 

نبستن کمربند

معمولا آقایان همیشه کمربند دارند ولی خانم‌ها روی این مورد توجه خاصی ندارند. اگر شلواری می‌پوشید که لباس یا بلوزتان روی ان را نمی‌پوشاند، حتما کمربند استفاده کنید تا استایل جذاب تری داشته باشید و همین طور اگر پیراهنی دارید که باید کمر آن را تنگ کنید، حتما یک کمربند مناسب ببندید.

بدون کمربند انگار یک کیسه گشاد و بی‌قواره پوشیده‌اید.

 

کمربند برای استایل زیبا

 

رنگ‌های اشتباه

رنگ لباس می‌تواند شما را بیمار، سرزنده یا خنثی و خیره کننده نشان دهد. اما باید رنگ درستی را انتخاب کنید. استایل جذاب با رنگ‌هایی که مکمل رنگ پوست شما هستند، می‌توانند باعث جوان به نظر آمدن شما شوند. پس رنگ پوستتان را بشناسید و متناسب با آن، رنگ لباستان را انتخاب کنید.

انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

 

انتخاب رنگ لباس

 

برای جوان به نظر آمدن و داشتن استایل جذاب ، کار سختی در پیش ندارید، فقط کافی است که درست انتخاب کنید!

 

روش های جوان شدن با آرایش

استایل جالب سلبریتی معروف در مراسم گرمی 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید